דיי לפרסומות בקולנוע!! (עצומה)

כל מה שלא קשור לצלחות

מנהל: Webmaster

דיי לפרסומות בקולנוע!! (עצומה)

הודעהעל ידי m-o » ג' אוגוסט 30, 2005 2:43 am

בימים אלה יצאה עצומה להעברת חוק בכנסת בקשר לאורך ותוכן הפרסומות בקולנוע, או אם תרצו "cut the shit " .
למי שלא היה הרבה זמן בסרט אז ככה , משלמים 35 ש"ח כדי לראות פרסומות, ובסוף סרטון קצר שבחרת :D .
לכל מי שמעוניין לחתום הנה קישור http://www.petitiononline.com/cutshit/p ... -sign.html . (העצומה באנגלית אך לא לדאוג היא תגיע לכנסת ולא לקונגרס של ארה"ב)
ולמי שרוצה עוד פרטים הנה קישור http://vlados.netfirms.com/cuttheshit/ . (ההסבר בתחתית הדף)
הכנסו וחתמו זה חשוב!!!!!!!
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

הודעהעל ידי werner » ג' אוגוסט 30, 2005 3:39 pm

אז יגבילו את הפרסומות, ואז תשלם יותר לכרטיס. לא ככה זה עובד?
על הקיר טיפס לו, עכביש קטן.
טיפטיפות הגשם, גרשו אותו משם.
שוב זרחה השמש, מעל האדמה.
עכביש קטן, תיפס בחזרה.
:)
werner

הודעהעל ידי Lusti » ג' אוגוסט 30, 2005 4:45 pm

לדעתי הרבה יותר עדיף לעשות עצומה להורדת מחירי הכרטיסים מאשר לפרסומות.. הפרסומות לא כל כך מפריעות כי אתה יודע שגם אם אתה מאחר עדיין יש מצב שתראה את כל הסרט
ZRKZ (זרעון רץ קופץ זוחל)
לוסטי
d_lustiger@hotmail.com
סמל אישי של המשתמש
Lusti
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי m-o » ג' אוגוסט 30, 2005 5:27 pm

Lusti כתב:לדעתי הרבה יותר עדיף לעשות עצומה להורדת מחירי הכרטיסים מאשר לפרסומות.. הפרסומות לא כל כך מפריעות כי אתה יודע שגם אם אתה מאחר עדיין יש מצב שתראה את כל הסרט

הפרסומות חצי שעה !!! זה כבר מוגזם לא??
וחוץ מזה אל תשאלו אותי לא עצומה שלי.
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

צודק

הודעהעל ידי FreeStylerRonen » ג' אוגוסט 30, 2005 6:43 pm

אני מסכים.לא מזמן הייתי בסרט מלחמת העולמות ואז רבע שעה עברה ועוד כמה דקות עד שזה היה חצי שעה וזה כבר היה בלתי נסבל.עם כול הכבוד לפירסומות צריך לדעת לא להגזים ולהקציב זמן :flow:
FreeStylerRonen

הודעהעל ידי Zimer » ג' אוגוסט 30, 2005 9:09 pm

הורדת מחירים...
הכוח הוא בידיים שלנו, הצרכנים הבעיה שלנו הישראלים שאנחנו לא ממש מסוגלים לעשות את זה.
למשל בארה"ב העלו פעם את מחירי הקפה, לאמריקאים נמאס והם פשוט הפסיקו לקנות קפה, החנויות התקפלו והורידו מחירים.
אם היינו קצת חכמים ולא מפונקים היינו צריכים לעשות חרם על בתי הקולנוע למשך חודש, אני בטוח שיורידו מחירים בצורה דראסטית, לא יראה לנו? נעשה שוב.
עמית צימרמן
----------------
אחראי פורומים שטויות ובלאגנים ועיצוב צעירים [מאסטר בלאגן :lol:]
:flow:
Zimer
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי werner » ג' אוגוסט 30, 2005 10:56 pm

צימר אתה צודק, אני לא חושב שהעצומה האינטרנטית הזאת תעזור לנו איכשהו. בלי פרסומות יעלו מחירים. הקולנוע רוצה כסף ולא נראה לי שהוא ירחם עלינו סתם.

אני עושה מרד צרכנים משל עצמי.
כבר סביבות שנה שלא הייתי בקולנוע.
הסיבה האמיתית היא שפשוט אין סרטים שמפתים אותי ללכת לשם. האחרון שראיתי היה קיל ביל2.
ואם אין סרטים טובים, אני לא אשלם 35 (!) שקלים, שזה עולה ב20 שקל על פופקורן, כך שזה 55.
עכביש קטן, תיפס בחזרה.
werner

הודעהעל ידי FreeStylerRonen » ג' אוגוסט 30, 2005 11:03 pm

werner כתב:צימר אתה צודק, אני לא חושב שהעצומה האינטרנטית הזאת תעזור לנו איכשהו. בלי פרסומות יעלו מחירים. הקולנוע רוצה כסף ולא נראה לי שהוא ירחם עלינו סתם.

הסיבה האמיתית היא שפשוט אין סרטים שמפתים אותי ללכת לשם. האחרון שראיתי היה קיל ביל2.
ואם אין סרטים טובים, אני לא אשלם 35 (!) שקלים, שזה עולה ב20 שקל על פופקורן, כך שזה 55.

אני חייב להגיב.בסינמה סיטי למי שיש אורנג' יש ליד הדוכן של הפופקורן שני מסכים משחקים לשניה ותוך 30 שניות יש הודעה בפאלפון על פופקורן חינם.אחד למכשיר.ואפשר ליקנות שם קוס של ליטר או לא יודע כמה ב9 שקל קוס שלמה.וגן זה עולה 33 לכרטיס וגם יש לי הנחה של 28 לכרטיס למי שיש כרטיס תושב צעיר.אז רק שתדעו למי שלא יודע :flow:
FreeStylerRonen

הודעהעל ידי Zimer » ד' אוגוסט 31, 2005 3:08 am

רגע, לא הבנתי...
יש את המסכים עם המשחק של המכוניות, מה עם זה?
עמית צימרמן
----------------
Zimer
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי ori » ד' אוגוסט 31, 2005 11:59 am

אני דווקא די בעד הפרסומות, קודם כל ברוב הקולנועים הפרסומות מתחילות לפני השעה שהסרט כביכול אמור להתחיל. אם קנית כרטיס לסרט בשעה 22:00 הפרסומות מתחילות ב21:45 בערך ונגמרות בדרך כלל רבע שעה אחרי המועד של הסרט, כך שיש לך מה לעשות אם הקדמת.
חוץ מזה שזה נחמד לראות טריילרים (אפילו שהפרסומות מעצבנות). ובאמת המחירים יעלו אפילו עוד אם לא יהיו הפרסומות.
proud to be a prophet.
ori reiss
ori
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי werner » ד' אוגוסט 31, 2005 12:33 pm

FreeStylerRonen כתב:
werner כתב:צימר אתה צודק, אני לא חושב שהעצומה האינטרנטית הזאת תעזור לנו איכשהו. בלי פרסומות יעלו מחירים. הקולנוע רוצה כסף ולא נראה לי שהוא ירחם עלינו סתם.

אני חייב להגיב.בסינמה סיטי למי שיש אורנג' יש ליד הדוכן של הפופקורן שני מסכים משחקים לשניה ותוך 30 שניות יש הודעה בפאלפון על פופקורן חינם.אחד למכשיר.ואפשר ליקנות שם קוס של ליטר או לא יודע כמה ב9 שקל קוס שלמה.וגן זה עולה 33 לכרטיס וגם יש לי הנחה של 28 לכרטיס למי שיש כרטיס תושב צעיר.אז רק שתדעו למי שלא יודע :flow:

לכל חשבון סלקום יש שני כרטיסים חינם לקולנוע (אני אורנג). להגיע לסינמה סיטי לא שווה את זה, רק בשביל פופקורן חינם...

אם יהיה סרט מספיק טוב, אני אלך לקולנוע. אבל בשביל הסרטים שיש שם, אני מעדיף לחסוך את הכסף.
עכביש קטן, תיפס בחזרה.
werner

הודעהעל ידי FreeStylerRonen » ד' אוגוסט 31, 2005 12:42 pm

Zimer כתב:רגע, לא הבנתי...
יש את המסכים עם המשחק של המכוניות, מה עם זה?

אני מדבר על המסכים עם המכוניות והטנקים ואם בא לכם פופקורן בחינם אפילו בלי סרט אתם יכולים.חחח.ולבן דוד שלי יש סלקון וכול יום חמישי הוא יכול ללכת לקולנוע?יש ללקוחות אורנג' אולם משלהם או שהם פשוט באולמות רגילים עם כולם? :D :flow:
FreeStylerRonen

הודעהעל ידי Zimer » ד' אוגוסט 31, 2005 5:19 pm

עדיין לא הבנתי..
שולחים SMS ומקבלים פופקורן? איפה זה כתוב?
עמית צימרמן
----------------
Zimer
מנהלים צעירים

הסבר

הודעהעל ידי FreeStylerRonen » ד' אוגוסט 31, 2005 6:03 pm

אז ככה איפה שיש פופקורנים ושתיה והכול קרוב לבובה של האביר על סוס יש מסכים.אחד משחק טנקים אחד מרוץ מכוניות.מחייגים 4554* או משהו כזה ואז תוך שלושים שניות אתם משחקים ולמשל במרוץ מכוניות אתם רואים מכונית על המסך ולא על המסך בפאלפון.ואז מתחרים נגד מישהו שגם מחייג המנצח מקבל פופקורן.אבל אם אתם לבד פשוט תיסעו קצת ותעשו סיבוב ואז תנתקו תוך שלושים שניות יש לכם הודעה בפאלפון שזכיתם בפופקורן תנו את הפאלפון למי שבדוכן הוא ימחק את ההודעה ויתן לכם פופקורן.שימו לב זה תקף לפופקורן אחד למכשיר ותוך שעה מאז ששיחקתם אם עברה שעה תוכלו להשיג עוד פופקורן(והפופקורן די גדול). :D :flow:
FreeStylerRonen

הודעהעל ידי Zimer » ד' אוגוסט 31, 2005 6:46 pm

הבנתי אני ינסה..
כמה זה עולה?
עמית צימרמן
----------------
Zimer
מנהלים צעירים

הבא