בקשר לצלחות באמריקה

כל מה שלא קשור לצלחות

מנהל: Webmaster

בקשר לצלחות באמריקה

הודעהעל ידי mc.ran » א' מאי 08, 2005 9:38 pm

מישהו יודע אולי
עם יש חנויות שמוכרות פריסבי
של DISCRAFT בסביבת הסנטרל פארק?
כי אני נוסע לשם בחופש הגדול אז אני רוצה ליקנות שם כמה

מקווה לעזרה
בתודה רן
רן פיינשטיין
סמל אישי של המשתמש
mc.ran

לא יודע בקשר לחנויות

הודעהעל ידי Yinon » א' מאי 08, 2005 9:42 pm

לא יודע בקשר לחנויות, אבל עד כמה שאני יודע בסנטרל פארק רצים משחקי פריסטייל חבל על הזמן!! לדורי בטח יש יותר פרטים..
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

הודעהעל ידי mc.ran » א' מאי 08, 2005 9:53 pm

אני יודע שיש הרבה פריסטייל
וגם המלון שלי מול הדשא הגדול
אבל אני רוצה ליקנות איזה פריסבי או שתיים כדי שהיה לי עיצוב אחר
וגם חברים שלי ביקשו ממני ליקנות להם אז אם יש אני קונה להם
רן פיינשטיין
סמל אישי של המשתמש
mc.ran

לא יודע מה איתך אבל...

הודעהעל ידי נאור » ב' מאי 09, 2005 12:10 am

לפני שבוע וחצי הייתי בארה"ב. ניו יורק. מנהטן. וושינגטון. ניו ג'רסי. קנדה וכו'.
אני אמרתי כמוך. שאני יקנה כמה. (רציתי 6 למען האמת) חיפשתי כמו מפגר :roll: . עכשיו. ברוב החנויות אין צלחות דיסקראפט (לפי מה שראיתי) לרוב החנויות יש סלט וwham-o ראיתי גם כמה :? inova. אם מצאת מחירים גבוהים זה בגלל שמצורף לזה דיסק או שזה בגלל שיש על זה ציור (אני מדבר ברצינות) :o אני בסופו של דבר קניתי שתי wham-o כל אחת ב9.99$ שזה דיי זול. שיחקתי איתן והם דיי טובות. בנוסף שווה להיות בקשר עם הקבוצות אולטימייט של המכללות והתיכונים (יש דבר כזה) אחת מהקבוצות של הבנות נתנה לי צלחת דיסקראפט עם עיצוב יפה :P (צלחת לבנה עם ציור של אישה שאחד מהתלתלים שלה רושם את השם של הקבוצה שעד עכשיו אני לא מצליח לקרוא אותו :oops: ) :lol: .

שורה תחתונה : דיסקראפט -נדיר. וואם או - סביר.

אבל! אם אתה יודע משהו אחר אז סבבה.
תהנה.
והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

הודעהעל ידי mc.ran » ה' יוני 09, 2005 12:14 am

האם יש חנויות ב?
נו יורק?
לס וגאס?
הרלנדו?
וסן תיאגו?
רן פיינשטיין
סמל אישי של המשתמש
mc.ran

בניו יורק קשה,קשה

הודעהעל ידי Krissbee » ה' יוני 09, 2005 10:38 am

אני אמרתי כמוך - אני אסע לניו יורק ושם אני בטוח אמצא DISCRAFT
בסוף גם קניתי WHAM-O באיזה שכונה דומיניקנית
נראה לי שכל השחקנים ב central park קונים דרך האינטרנט
עדיף שתביא איתך מהארץ
ל-WHAM-O היו גם כמה יציאות לא רעות, הם הוציאו צלחות 175 ו-160 שהיו די בסדר
אבל אי אפשר לסמוך עליהם שיעמדו בתקן כל פעם
סמל אישי של המשתמש
Krissbee

להזכירכם,

הודעהעל ידי גיאזנקוט » ה' יוני 09, 2005 1:16 pm

להזכירכם, לפני שנה שלחתי הודעה בקשר לאתר הפריזבי החדש של וואמ-או...
הכתובת
http://www.frisbeedisc.com/

יש שם דוגמאות לצלחות פריסטייל ואולטימייט לפנים, אני מת שמישהו יביא אותם וננסה אותם בתנאי שטח.

גם אני אהיה בארהב הקיץ וגם אחפש איזה זוג צלחות חדש לאוסף... דיווח מובטח

אני אחתום במילותיו של ינון:
יש חסות בחיים!
גיא

ובעברית פריזבי.קו.איל
גיאזנקוט

לא צלחות משהו...

הודעהעל ידי Yinon » ה' יוני 09, 2005 3:55 pm

מצאתי אחת כזאת מהפריסטייל החדשות של וואמו בארץ בים... לקחית קצת לשחק..
חוץ מהעובדה שהעיצוב שלה פצצה, אני ממש לא אוהב אותה..

לא שאני מתנגד לוואמ באופן כללי.. כי הישנות שלהם (אלה שברק אוהב לשחק איתם) היו דווקא אחלה..
אבל אלה החדשות- תקלה רצינית.

אולי זה סתם היה מקרה אולי לא..
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

הרמה של צלחות WHAM החדשות...

הודעהעל ידי Tomer » ה' יוני 09, 2005 8:18 pm

זה אומנם נושא שלם בפני עצמו אבל אם כבר העלתם את הנושא הנה כמה דברים שצריך לדעת על הצלחות האלה (טובים ורעים):

כללי:
* WHAM הוציאו שני דגמים והם ככל הנראה יתעסקו בעיקר איתם בזמן הקרוב, דגם 175 לאולטימייט ודגם 160 לפריסטייל (כן, זה מאוד דומה)
* שני הדגמים החדשים של צלחות WHAM אושרו ע"י ההתאחדויות העולמיות לאולטימייט ופריסטייל
* שני הדגמים באים עם דיסק הדרכה, עדיין לא ראיתי את הדיסק של האולטימייט אבל הדיסק של הפריסטייל אומר להיות סבבה.

איכות
* לאחר ניסיון קצר שהיה לי עם הצלחות של WHAM עושה רושם שהן לא רגישות באופן מיוחד אבל כן שבירות יותר מצלחות DISCRAFT
* ONLY TIME WILL TELL- בניגוד לצלחות DISCRAFT שאני מכיר כבר שנים אלה צלחות חדשות ואני לא יודע כמה הן עמידות לאורך זמן (וכל מה שקורה להן בחייהן השטוחים והמסתובבים) אני אשמח לגלות שהן עמידות לפחות כמו אלה של DISCRAFT.

מעוף
* צלחת ה- 175 שלהם עפה לאט באופן מחריד! בעיני זו צלחת לא רעה למסירות סתם אבל לא לאולטימייט.
* לצלחת ה- 160 יש משהו מרגיז, קשה לי לומר מהו... שלא נדבר על זה שהגדלים שם שונים (RIM, זוויות וכדומה) וההתנהגות של הצלחת שאנשים כבר התרגלו אליה פתאום לא מתרחשת...

עיצוב
* HOTSTAMP, טיפה בולט מהצלחת (הצלחת לא חלקה מלמעלה וזה פוגע בחלק מהביצועים)
* רק עיצוב אחד לכל דגם של צלחת הגיע ארצה (אין תוכניות לעשות עוד)
* כמה צבעים שגרתיים, אין צבעים מיוחדים
תמונה תמונה

מחיר
* יקרות רצח פה בארץ... בסביבות 150 שקל לצלחת! מחיר לא הגיוני ביחס לכל מה שכתוב פה למעלה
* מחיר סביר בחו"ל (כמו של DISCRAFT פחות או יותר)

תפוצה
* מופצות בכל מיני מקומות, גם במגה ספורט....
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

דעתי בנושא

הודעהעל ידי נאור » ה' יוני 09, 2005 10:16 pm

קניתי בדיוק את הדגם החדש (175) הזה לשתי מהחברים שלי כשהייתי בחו"ל
בעיקרון הכללי הם בסדר. אבל! לפעמים זה מביא עצבים. זה שונה מהצלחות הרגילות. דברים שאתה מצפה שיקרו כמו שזה יגע בסופו של דבר לחבר שלך לא קורא לפעמים. אבל בסה"כ זה בסדר... השולייפ טיפה יותר רחבים ופחות חדים משל דיסקראפט ככה שזה מה שגורם להאטה.
:flow:
לדעתי אחרי סתם זריקות בוואמאו ובדיסקאפט, אני מעדיף דיסקראפט. קל יותר לזרוק. חלק יותר חד יותר. אפשר לומר שזה קצת בזבוז כסף למי שמחפש משהו מעבר לסתם זריקות.
והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

Re: הרמה של צלחות WHAM החדשות...

הודעהעל ידי Tomer » ה' יוני 16, 2005 2:54 am

Tomer כתב:* שני הדגמים באים עם דיסק הדרכה, עדיין לא ראיתי את הדיסק של האולטימייט אבל הדיסק של הפריסטייל אומר להיות סבבה.

אז עשיתי מעשה והשגתי לעצמי דיסק כזה, והתאכזבתי קשות...
איזה דיסק יבש... אין אקשן, אין עניין... אדיש כזה כאילו לא באמת רצו שאנשים יהנו כשרואים את זה...
התייאשתי איפשהו באמצע, אולי הסוף שווה את זה :)

נ.ב. כל הצלחות שבאמת משחקים איתם באמת במהלך הסרט (לא בקטעי ההדרכה המבוימים) הן צלחות DISCRAFT... ממש הגיוני.
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

ככה זה גם בפריסטייל

הודעהעל ידי Yinon » ה' יוני 16, 2005 3:22 am

גם בדי וי די של הפריסטייל הצלחות שמשחקים איתם הם של דיסקראפט. זה בגלל שהדי וי די יצא בפני עצמו, לפני שוואמ החליטו לשלב אותו עם המוצרים שלה.. האמת שהייתי מופתע כששמעתי שהם מצרפים את הדי וי די הזה לצלחות שלהם.

מצד אחד- זאת יופי של חשיפה..מצד שני, אני לא מבין איך וואמ-או הסכימו לקחת סרטים אוהדי דיסקראפט, עם נטיות ברורות לכיוון דיסקראפט, ולשלב עם המוצרים שלהם.

מוזר :o
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

אין להם הרבה ברירה

הודעהעל ידי Tomer » ה' יוני 16, 2005 3:48 am

אני לא יודע אם כולם יודעים אבל, ובלי כל ספק, אין קבוצות אולטימייט שמשחקות עם צלחות של WHAM בשום מקרה תחרותי, אני לא חושב שיש שחקני פריסטייל שמשחקים איתן...
אז מאיפה WHAM ישיגו חומר טוב לדיסקים האלה? פשוט מצילומים אוטנטיים של שחקנים טובים שמשחקים על צלחות של DISCRAFT...

אבל אני לא חושב שיש שם נטיות ברורות לDISCRAFT, הם טרחו להסתיר את זה, בקטעים שמראים צלחת מקרוב ממש הם דאגו שיהיו צלחות WHAM, בשאר הזמן אי אפשר להבדיל... אלא אם מכירים את המצב באמת

אלה לא צלחות רעות, הן פשוט לא טובות מאוד... אין שחקנים בקנה מידה עולמי שישחקו איתן ובגלל שאין להן שום יתרון אמיתי (מלבד ה DVD הזה פחות או יותר) אין לאף שחקן אחר סיבה להתעסק איתן...
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

לא יודע מה הולך באולטימייט

הודעהעל ידי Yinon » ה' יוני 16, 2005 3:58 am

דיברתי על הדי וי די של הפריסטייל (את האולטימייט לא ראיתי)..

יש לי אותו.. ועד כמה שאני זוכר בכמות גדולה מהזמן אפשר בבירור לראות את הצלחות (צלחות של shrednow למשל, עם עיצוב שאי אפשר לבלבל בינו למשהו אחר, שמיוצרות ע"י דיסקראפט בלבד)..

אהה.. ויש פריסטיילרים שמשחקים עם וואמ.. אני פשוט בספק כמה משחקים עם העיצוב החדש הזה..

עם הישן יצא לי לשחק לפעמים בסשנים עם ברק.. האמת שיש בה דברים ששונים בה לטובה אחרי שמתרגלים (מהירות סיבוב מפתיעה במיוחד למשל)..

ועדיין- ill stick to discraft

תומר- בדוק ה"פ
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

חזור אל Off Topic

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 15 אורחים