שחקניות ?!?

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

הודעהעל ידי FrisbeeGirl » ב' נובמבר 29, 2004 12:38 am

well noa u know sometime i do look at this forom :wink:
well like i said, the new girls and boys think that it is a wrong thing to come and play with the best players in israel cus they r shay
(well this is my opinion)
what needs to be done is to give them in school the best feeling,and to let them know that they r more than welcome among all players good and a
bit less good :wink:
the frisbeegirl: .
-----------------------------------------------
Hila Yaniv
Frisbee Girl
FrisbeeGirl

מנסים לעשות את כל הזמן

הודעהעל ידי Dori » ב' נובמבר 29, 2004 12:43 am

באמת,
אנחנו עכשיו עובדים על זה ותמיד מזמינים אנשים לשחק איתנו,
אבל אנחנו מחפשים תשובות יותר נקודתיות על נושא הבנות.

איך גורמים להן לנסות ולהנות מזה.
או שצריך אופי מיוחד כי זה ספורט קשה?
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי AmIt » ג' נובמבר 30, 2004 3:05 pm

זה לא נכון שזה ספורט קשה..
אני לא אומר שהוא גם קל.. אני אומר שהכל תלוי בגישה שאתה בא ומתחיל להכנס לספורט הזה...
-AMIT EVEN-
תאמינו לי שבסוף יהיה טוב..:D
חסות!
סמל אישי של המשתמש
AmIt

לדעתי זה משיכה שלהם לספורט...

הודעהעל ידי נאור » ג' נובמבר 30, 2004 4:48 pm

בלי קשר לדברים שמסביב... כל אחד והטעם שלו... בנוסף הסטראוטיפ שהדביקו לבנות גורם לזה שהם יברחו מספורט בכלל...
בעיקרון אצלי בביה"ס אני כל הפסקה משחק עם 2 שיודעים פחות או יותר לזרוק ולתפוס כמו שצריך ומה שהכי מפתיע זה שהרבה בנות שרואות או נפגעות מהפריסבי מתלהבות ורוצות גם... מה שיותר מפתיע שהרבה יותר בנות מבנים אוהבות את זה. מה שיותר מקסים זה שדווקא בנות שלא היית מצפה מהם שיתקרבו לספורט באות. ומה שתמיד העלה לי חיוך זה שכששאלתי אותם " למה לא כדורסל או כדורגל? " הם אומרות לי (במילים שלהן כן) "כי זה משהו אחר... זה יותר כיף לי"
אבל שוב... זה הכל תלוי בבנדם. בנוסף מה שמשפיע זה הפופולאריות של הספורט... הרבה בנות משחקות כדורגל והרבה משחקות כדורסל. כשאני משחק מסירות בביה"ס ואני אומר להם שכשילמדו קצת יותר נעשה פה משחק של ממש הם אומרות לי " מה אפשר לעשות בזה עוד משהו חוץ מלזרוק?"
מה שאני כן מסכים זה הקטע של המחמאות... רוב הבנות אוהבות לשמוע מחמאות... הרבה רצו להמשיך לשחק כדי שאני אגיד להם : "יפה!" "כל הכבוד!!" "איזה זריקה, מדהים" "וואוו" וכו'...
מה שאני חושב זה - שאם רוצים למשוך בנות לענף הזה צריך להכיר להם את זה יותר ולתת להם יותר להתנסות. אם הם יהנו והם יהיו מרוצות הם ירצו להמשיך אם לא אז לא...
והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

יש שחקניות פריסטייל!!!!

הודעהעל ידי Adi » ב' דצמבר 27, 2004 6:49 pm

אחרי אליפות הארץ, נראה לי שהוכח שיש שחקניות פריסטייל!
אומנם בלטה בחסרונה הילה, אבל היתה לדעתי תצוגה לא רעה בכלל.
השקענו הרבה, ראו ביצועים, וכמובן שיש לאן להשתפר ולשאוף- אבל זו רק ההתחלה.

חוץ מזה, גם ראיתי בזמן המשחק החופשי עוד כמה בנות שמשחקות, הרבה פנים חדשות שלא הכרתי. מקווה שנמשיך לראות אותן במגרשים.
:flow:
Adi

אחותי

הודעהעל ידי Oded » ב' דצמבר 27, 2004 8:17 pm

צודקים. הדור הבא של הבנות הוא בכיתות ז'-ח' (איפה התיכוניסטיות, יא ראבק?!).
אחותי לומדת בכיתה ז' בחטה"ב בן-גוריון, ואפילו מכירה כמה חבר'ה שבמגמת פריסבי שם. מאז שהיא באה לעודד (את עודד! אני קורע את עצמי לפעמים) בתחרות פריסטייל עם המשפחה שלי, היא גנובה על פריסבי, כל פעם לוקחת את הצלחת ומנסה לעשות דיליי (דורי :x : "זה לא המהלך הנכון להתחיל איתו!". אני יודע). הקטע הוא שזה מעניין אותה.
שאלתי אותה למה היא לא מצטרפת למגמה והיא אמרה לי שאף אחת מהחברות שלה לא רוצה להצטרף איתה כי כולן באירובי.
אני חושב שנערות בפרט ונוער בכלל, מחפש איזשהו אישרור חברתי שמה שהוא עושה זה "בסדר" ולא "חנוני" (ריצוי חברתי - פאקינג סוציולוגיה). והאמת שגם אנחנו החסות היינו ככה בהתחלה: זה התחיל בחניה מאחורי הבית של צרפתי, ולקח לנו הרבה זמן עד שהתקדמנו לספורטק ועוד יותר זמן עד שהעזנו לשחק בבי"ס.
לגבי פריסטייל - אני חושב שאם חבר'ה צעירים רואים כמה מגניב זה פריסבי הם יתארגנו בקבוצה. אני חושב שלא יצטרפו בודדים...
לגבי אולטימייט - נראה לי שבנות רואות את זה כמו כדורגל\פוטבול או כל מקצוע ספורט "גברי" אחר, אז קשה להן להכנס לזה... יכול להיות שאני טועה

בכל מקרה, אני חושב שכניסה של נשים לתחום תתרום להן (וגם לבנים :wink: )
אז יאללה בנות! נקווה לראות יותר בזמן הקרוב... אני יודע שהחסות מנסות להכניס כמה שיותר בחורות לתחום... :wink: :wink:

סחטיין על הטופיק
עודד
סטיגידיגידיש!! תופים שולטים
חסות העולם - התאחדו!!!
Oded

הודעהעל ידי AmIt » ב' דצמבר 27, 2004 8:57 pm

אוי סוציאולוגיה!!!
חחח...
תקשיבו אני עם עודד בעיניין.. ונכון נועה ועדי יראו ביצועים לא רעים! ואני ממש מפרגן בעיניין הזה... אני אפילו שיח'תי עם נועה קצת והיא לא רעה יחסית לאיזה.. חחח לא סתם הכל בצחוק..
באמת אני חושב.. שנשים יכולות לצליח.. לא פחות מגברים..
ושוב... כמו שאמרתי בעבר פה... רק השנים עצמן יכולות להגיד לנו מה ימשוך בנות לתחום...
כי מי מכיר את הבנות יותר טוב חוץ מהבנות עצמן.. אז יאללה עדי נועה.. ונטע כמובן!(כמובן גם הילה אבל היא לא בארץ לפי המ שהבנתי אז היא לא תתרום כרגע... אז אויל יש עוד בנות אז אני מתנצל אם לא איזכרתי אותן..)
תתחילו לפעול...

נ.ב
רסמי! איפה התיכוניסטיות?!
-AMIT EVEN-
תאמינו לי שבסוף יהיה טוב..:D
חסות!
סמל אישי של המשתמש
AmIt

מחשבות לפני השינה

הודעהעל ידי Oded » ג' דצמבר 28, 2004 12:57 am

לדעתי שחקני פריסבי, ללא הבדל דת, גזע ומין, הם אנשים מיוחדים. כי רסמי, זה ספורט שיש בו איזשהו פן שאין בתחומים אחרים.
מיוחד = לצאת מהקופסא.
לצאת מהקופסא = לשכוח סטריאוטיפים.
לשכוח סטריאוטיפים = בנות יכולות לשחק פריסבי לא פחות טוב מבנים.
כלל המעבר - לשחק פריסבי = לשכוח מסטריאוטיפים (בטח ארנון גאה בי עכשיו...)

לדעתי הבנים וגם הבנות צריכים לצאת מהבועה שלהם ולהבין את הקונספט מאחורי פריסבי. ואני חושב שדיברים על הים על "דרך הפריסבי" (וכולנו עשינו את הנאום הזה) לא יעזור. מראה עיניים טוב ממשמע אוזניים. לכן, צריך להביא את הפריסבי לפלח רחב יותר של האוכלוסיה.
לדעתי כל מיני טורנירים ותחרויות קטנות באיזורים עמוסים באנשים (חוף הים, רחבת קניון, באיזור הפנינג, וואטאבר) יקדמו את הספורט מעבר למה שאנחנו יכולים לדמיין. כי אתה יכול להגיד לבנאדם (אישה או גבר, לא משנה) - אפשר לעשות עם פריסבי יותר מלזרוק. או שאתה יכול להביא לו איזה דאבל, להפוך את הצלחת ולדפוק לו סקרקרו בפנים. וגם תרגילים צנועים יותר יספיקו. אם אני משחק בבי"ס ועושה איזה UTL אחד כל החצר בשוק. אנשים נגנבים מזה.

לסיכום -
בעיית השתתפות הנשים בתחום (ולדעתי יש בעיה, all חרמנות aside) היא בעיית השתתפות אנשים בכלל בתחום. ככל שנביא את הפריסבי לפנים של כל אחד ואחת, ככה הקהילה תגדל והספורט יתפתח, וזה הרי מה שאנחנו רוצים.

לילה טוב לכולם
עוזז החסה :flow:
סטיגידיגידיש!! תופים שולטים
חסות העולם - התאחדו!!!
Oded

הקודם

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 28 אורחים