עד כמה אתם אוהבים את המשחק הזה?

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

אני מצטער לצער אתכם,

הודעהעל ידי hermonir » ה' נובמבר 18, 2004 11:39 pm

אבל אותי זה מצער יותר.

יש סיכוי גדול שוותר על ימי שלישי ברבין למען ימי שישי בוינגייט, לפחות לתקופת הקורס. :cry:

נו טוף. העיקר הבריאות.

ניר.
סמל אישי של המשתמש
hermonir

הודעהעל ידי sherminator » ד' נובמבר 24, 2004 3:34 pm

שלום לכולם. אני ה- sherminator מהסיפור של דורי על סן פרנסיסקו....אני אספר את ההמשך אבל תחילה נחזור לתחילת הסיפור לזווית שלי....
אחרי חודשיים עם דורי בארהב (משימה לא פשוטה בכלל) הגענו לסן פרנסיסקו. קשה להיות סגורים ברכב שני אנשים כבר כל כך הרבה זמן...התחלנו לריב בערך על כל דבר שיש לריב עליו (וגם על מה שאין). אמרנו בוא נעשה היום פסק זמן "דורי אני משאיר לך את הרכב והמפתחות אני לוקח מפה והולך לטייל היום לבד". דורי ניפגש עם הפריסטיילרים בחוף (ביניהם טומי לייטנר התותח) ואני הסתובבתי לי ברחבי סן פרן. קבעתי עם דורי באיזה 1900 בערב בחוף. אז היה לי הרבה זמן לטייל. בדקתי כל הזמן שאני אעמוד בזמנים לפי המסלול שתיכננתי במפה. לקראת אחרי הצהריים אני מתחיל לחזור כדי להגיע בזמן. ואני הולך והולך והולך והולך והולך....וכלום...לא מגיע לחוף...ומי שמכיר את סן פרנסיסקו יודע שהיא בנויה מגבעות תלולות...אז כל הזמן אני אומר לעצמי "אחרי הגבעה הבאה אני כבר רואה את הים" עולה את הגבעה ורואה...עוד גבעה!!! וכבר מתחיל להיות חושך...ושעה 1900 כבר לא תהיה היום. אני מתחיל לרוץ וכלום חוץ מעוד גבעה ועוד גבעה....אמרתי נעלה לאוטובוס אני עולה והנהג לא מוכן לקבל אותי כי יש לי שטר ואין לי אקסקט צ'יינג' (מסתבר שככה זה שם באוטובוסים) אז אני יורד וממשיך לרוץ. בינתיים בלב שלי אני אומר "וואלה חבל על הזמן איפה דורי בטח לא יודע מה קרה לי - ולשנינו אין מושג איך חוזרים למוטל שאנחנו ישנים בו - הלך עליי". מתישו אמרתי אני חייב להיות יצירתי הוצאתי מהארנק שטר של 10 דולר ונתחלתי לדפוק על חלונות של מכוניות של אנשים שייקחו אותי לחוף תמורת 10 דולר - נאדה - כולם טרקו לי ת'חלון בפרצוף (ככה זה אמרקאים). והשעה כבר 2100 שעה וחצי אחרי שקבעתי עם דורי ואני ממשיך לרוץ גבעה אחרי גבעה בלי הפסקה (נראה לי בחיים לא רצתי כל כך הרבה זמן בלי להפסיק) ואני לא מבין איפה לעזאזל הים !!!! לפי המפה זה כבר היה מזמן אמור להגיע !!! ואז אני מסתכל על המפה יותר טוב ואני רואה שחלק מסוים מסומן במלבן עם כוכבית * (החלק המסומן זה בדיוק האזור שבו אני רץ) אני מסתכל בהסברים למטה בשוליים של המפה ואני רואה ככה:"* - this part of the map was compreesed by 1:5 ratio" ואז אני מבין איזה טמבל אני ושהים עוד רחוק..........בקיצור אחרי עוד איזה שעה של ריצה השעה כבר 22:00 בלילה ואני מגיע לחוף של סן פרנסיסקו איפה שהייתי אמור לפגוש את דורי ואני אומר לעצמי "איפה דורי איפה ??? וואלה איזה פחד מי זה כל האנשים המוזרים האלה" ותאמינו לי שאתם לא רוצים להיות באיזה חוף עזוב של סן פרנסיסקו בעשר בלילה. אני רואה שם כמה אינדיאנים או מכסיקנים כאלה שעושים מדורה ואני בא אליהם ואומר להם "have u seen a guy with a pony tail in a green car?" והם אומרים לי "yeah he drove here in circles 1 hr ago" ואני אומר "וואלה אכלתי אותה. אני לבד. לא יודע איפה אני הולך לישון היום ומחר ובכלל. לפחות אני יודע שדורי בא לכאן לחפש אותי". כעבור איזה רבע שעה אני רואה רכב ירוק עושה סיבוב ואני רץ אליו וצועק לו "דורי, דורי". והוא רואה אותי ועוצר. ושנינו מסתכלים אחד על השני ונאנחים את האנחת רווחה הכי גדולה ובלי לדבר יודעים מה שכל אחד רוצה להגיד לשני. זה נגמר טוב למזלנו וזה בדיוק במקום להזכיר לנו שחברים טובים לא קונים בסופרמרקט והריב שלנו מהבוקר נשכח....". זהו מהצד שלי. מהצד של דורי יש עניין של חיפושים וכאלה שהוא עשה עם הפריסטיילרים (צלצל לבית של "אמא" לטומי ולא ידע מה לעשות). אבל על זה הוא יספר....עד כאן ממני :)
sherminator
sherminator
סמל אישי של המשתמש
sherminator

מגניב!!

הודעהעל ידי Zimer » ד' נובמבר 24, 2004 4:44 pm

יפה מאוד אחי סיפור מגניב, באסה לרוץ כל כך הרבה!
דורי??? תמשיך... :flow:
עמית צימרמן
----------------
אחראי פורומים שטויות ובלאגנים ועיצוב צעירים [מאסטר בלאגן :lol:]
:flow:
Zimer
מנהלים צעירים

סיפור באמת מגניב!!

הודעהעל ידי Yinon » ד' נובמבר 24, 2004 7:53 pm

דורי תמשיך בקשהה 8)
ינון

MOST FUN WINS
Yinon
קאונטריסט מקפץ

הודעהעל ידי ניר » ד' נובמבר 24, 2004 10:07 pm

אני (ואני מדבר גם בשם אורי אני חושב) הקרבתי את כל הציונים של התיכון בשביל הפריזבי
הענייין הוא שפשוט היינו מגיעים לבית ספר נכנסים לשיעור הראשון ויוצאים אחרי איזה רבע שעה ומאז ועד סוף היום כל מה שעשינו היה לשחק בחצר,,,
אם היה גרף של הציונים שלי בתיכון לפני הפריזבי (גם ככה הם לא היו ציונים גבוהים) הוא היה עושה צניחה חופשית למטה אחרי הפריזבי :D :flow:
i dont know half of you half as well as i should like;
and i like less than half of you half as well as you deserve
ניר

הודעהעל ידי david L » ד' נובמבר 24, 2004 11:27 pm

טוב... הגיע הזמן להגיב.
לא הייתי קורא לזה הקרבה כי אני נהנה מכל רגע אבל ככה נראה השבוע שלי:
שבת - אולטימייט
ראשון/שני - חדר כושר
שלישי - אולטימייט
רביעי - אימון ריצה
חמישי - חדר כושר
שישי - עובד על מסירות

בין זה אני אמור להכניס עוד יום DDC שאנחנו אמורים לארגן... ותוסיפו לזה תוכנית אימונים שאמורה לשפר את הקפיצה שאני וקורן התחלנו (שלושה ימים בשבוע).

כמו שאומרים : the meek shall inherit the earth - but they won't get the disc!
[ltr]David Livnat

"treat others as you would have them treat your mother."
\ Ten Things You Should Know About Spirit of the Game[/ltr]
david L

מערכת שעות עמוסה...

הודעהעל ידי RaeNye » ד' נובמבר 24, 2004 11:54 pm

השאלה אם זה משאיר לך גם זמן לעבודה/לימודים/חברה/שינה?
RaeNye

הודעהעל ידי david L » ה' נובמבר 25, 2004 3:01 pm

אם אני מוותר על שינה אז כן.
[ltr]David Livnat

david L

לפעמים אני חושב...

הודעהעל ידי Dori » ו' נובמבר 26, 2004 12:16 am

מהצד של דורי יש עניין של חיפושים וכאלה שהוא עשה עם הפריסטיילרים (צלצל לבית של "אמא" לטומי ולא ידע מה לעשות). אבל על זה הוא יספר....עד כאן ממני
sherminator

כן כן,
חברים לא מוצאים בסופר זה בטוח.

הצד שלי בסיפור גם מלא בכל מיני דברי םעניינים אבל משום מה שאני זוכר עכשיו זה שמתישהו בטיול הזה התעוררנו באוטו מצפירת השקמה של בסיס צבאי וראינו מאות חיילים מקיפים את המכונית שלנו......

נו טוף.... אבל זה לא קשור לפריסבי....
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי Diablo4u » ו' נובמבר 26, 2004 3:17 pm

UltimateLayOut כתב:טוב... הגיע הזמן להגיב.
לא הייתי קורא לזה הקרבה כי אני נהנה מכל רגע אבל ככה נראה השבוע שלי:
שבת - אולטימייט
ראשון/שני - חדר כושר
שלישי - אולטימייט
רביעי - אימון ריצה
חמישי - חדר כושר
שישי - עובד על מסירות

בין זה אני אמור להכניס עוד יום DDC שאנחנו אמורים לארגן... ותוסיפו לזה תוכנית אימונים שאמורה לשפר את הקפיצה שאני וקורן התחלנו (שלושה ימים בשבוע).

כמו שאומרים : the meek shall inherit the earth - but they won't get the disc!

nani?!!?!
אבל קצת הזגמת.. הדברים האלה לא לוקחים לך את כל היום. או שכן? האימוני ריצה והחדר כושר
כמה זה 45 דקות?
אז יותר (לפחות לא בהתחלה)
קורן מליניאק
holy landers
i love this game
Diablo4u

הודעהעל ידי david L » ו' נובמבר 26, 2004 5:45 pm

ברור.
אבל זה גם מסביב לזה. כלומר נגיד המשחק בשבת מתחיל ב14:00. אבל בגללו אני לא יכול להרשות לעצמי לישון עד מאוחר. אני קם ב8... אחרת אני אוכל קרוב מידי למשחק.
זה לא באמת 24/7 אבל אין יום בשבוע שאני לא עושה משהו בשביל המשחק. אבל כמו שאמרתי - זה ממש לא הקרבה.
[ltr]David Livnat

david L

דורי!!!

הודעהעל ידי Zimer » א' נובמבר 28, 2004 2:27 pm

תמשיך דורי!!! ירו בכם?
מצאו אותכם בפוזה לא נעימה?
(אהה בעצם לא הגיוני יקיר לא היה שם)
[המבין יבין :lol: ]
עמית צימרמן
----------------