כדור יד חופים (!?) אולימפיאדה ופיריזבי

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

כדור יד חופים (!?) אולימפיאדה ופיריזבי

הודעהעל ידי Tomer » ד' אוגוסט 25, 2004 5:24 pm

תאמינו לי... אני לא יודע איפה לקבור את עצמי...
אני רואה פה את האולימפיאדה ולא מאמין למה שאני שומע. באמצע משחק כדור יד (רגיל) בין השוודים לאוקראינים או משהו אומרים בפרשנות שבאולימפיאדה הבאה יוסיפו את תחום "כדור יד החופים" לתחומי הספורט שם...

יש רצון להכניס את תחומי הפריזבי לאולימפיאדה אבל זו דרך ארוכה שאת חלקה כבר "עשינו", יש אירוע שנקרא "המשחקים העולמיים", בו בוחנים תחומי ספורט שונים שעדיין לא נמצאים בין תחומי הספורט האולימפיים, אך כן מקבלים בהם מדליה.

תחומי הפריזבי האולטימייט והגולף כבר עשו רושם טוב גם באירוע הקודם וגם ישתתפו באירוע הבא (2005).

רצים שם תחומים כמו בילארד, קשתות, טיפוס הרים, אייקידו, סומו, רוגבי ועוד. תחרות קשה באמת כי הוועד האולימפי לא ממהר להכניס תחומים חדשים.

אבל כל זה לא משנה את זה שכדור יד חופים זה לא ספורט! :twisted:
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

מ....

הודעהעל ידי Dori » ד' אוגוסט 25, 2004 7:11 pm

יש לנו כמה שחקני כדור-יד רגיל שיחלקו עליך כאן.....
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

כדור עף חופים!!!!!!

הודעהעל ידי Tomer » ד' אוגוסט 25, 2004 7:35 pm

אני רוצה שמשהו יסביר לי איך מכדררים בכדור עף חופים... זה בערך כמו לשחק פריזבי מתחת למים (כן, יש דברים כאלה, אבל זה לא ספורט!).
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

...

הודעהעל ידי Tom_S » ד' אוגוסט 25, 2004 8:21 pm

גם לי יצא לחשוב למה אין אולטימייט או פריסטייל באולימפיאדה. עכשיו אחרי שאני רואה את ההסבר שלך אני יודע איך זה הולך.

בקשר לכדוריד חופים. יכול להיות שיש עיוות קל של החוקים (כמו שהחוקים של כדורעף רגיל שונים מחופים).
אתה די צודק בקשר לכדרור, אבל בתור שחקן לשעבר אני יכול להגיד לך שהכדרור הוא לא הכי דומיננטי במשחק הזה. העברת כדור בין השחקנים זה המפתח לזרימה של ההתקפה. אתה בקושי תראה כדרור אולי חוץ מהתקפה מתפרצת של 1 מול השוער.

יכול להיות שבכדוריד חופים ביטלו את הכדרור ונתנו לכל שחקן מספר צעדים מוגבל.

או שיש עוד אפשרות:
אם שמעת את זה בערוץ ספורט לא ישראלי, הפרשן סתם צחק.

אם שמעת את זה בערוץ 1- הפרשנים שם דפוקים לאללה ולא מבינים בגרוש מה שהם אומרים. :?
תום
סמל אישי של המשתמש
Tom_S

כדי להצליח באולימפיאדה יש לפתח מסורת של ה-צלחות

הודעהעל ידי יובל דיסקגולף » ה' אוגוסט 26, 2004 12:09 am

חייבים לתחר בתחרויות בעולם ולהצליח. הידע שיועבר מדור לדור של ספורטאים, ומאמנים שיתחרו כמקצוענים אמיתיים זה עם ניהול נכון יוביל קדימה.
ההצלחה לא מגיעה אינסטנט. חייבים לבנות מסורת של פריזבי בישראל עם הצלחות בתחרויות בעולם, ולמשוך עוד ועוד אנשים לעסוק בספורט.
אני מאמין שהדיסקגולף והאולטימייט יגיעו ויתפשו מקום של כבוד בהדרגה אמנם, אבל זה לא חשוב. להזכירכם, מי בכלל התעניין בג'ודו כספורט יצוגי בישראל לפני יונה מלניק ואחריו אדי ושוקי קואז ואחריהם הגדולים באמת יעל ארד, אורן סמג'דה ואריאל (אריק) זאבי...? השמות הללו הם שניים עד שלשה דורות של ספורטאי ג'ודו. גם בתחום השייט עברו כמה דורות של ספורטאים מפרידלנדר ועד קלגנוב (שעלה מחבר העמים) וגל פרידמן - הראשון עם מדליית הזהב מישראל. כל הכבוד. גם בפריזבי יהיו תוצאות אם נאמין בספורט, בעצמנו, נתמיד, נוריד אגו אישי, נפרגן ונבין שרק הדורות הבאים יביאו את המדליות, אבל אם לא נבנה יסודות טובים לא יהיה כלום, וזה לא משנה מתי יכנס הפריזבי.

התנאים בישראל הם יתרון לפריזבי בדומה ליתרון שיש לה בשייט - וזה יוכיח את עצמו בעתיד!

יובל
Yuval DiscGolf
סמל אישי של המשתמש
יובל דיסקגולף

מסכים לחלוטין

הודעהעל ידי Dori » ה' אוגוסט 26, 2004 3:39 am

אני מאמין בכל הלב שאנחנו יכולים להגיע להישגים מדהימים ברמה העולמית.
יש לנו כאן פריצת דרך במה שקורה בפריסבי בארץ ותנאים מצויינים כמו שיובל אומר.

יש לי רק מחלוקת אחת - אני רוצה להביא מדליה גם!!! אחד היתרונות בפריסבי זה שאפשר להתחרות עד גיל מבוגר.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

תומר המזלזל

הודעהעל ידי DDCGeiger » ה' אוגוסט 26, 2004 1:21 pm

אחי מי כמוך יודע שאסור לזלזל בשום ספורט , כמה פעמים אמרתה לאנשים שאתה משחק פריסבי מיקצועי והם נפלו על הרצפה ועשו פיפי במכנסים

אחי כדור יד חופים נשמע אחד הדברים הכי מגניבים ששמעתי בזמן האחרון , חוץ משדורי הוא דו מיני כמו סלמנדרה :?

וחוץ מזה עובדה שכדור יד באולימפידה ואולטימיט לא וגם גולף לא אז חברה טיפה כבוד לספורט החדש

ריספקט
כדור יד הוא אחלה ספורט , המון מכות , המון אסטרטגיה
ל DDC יש הרבה שימושים אפילו אפשר להשקות איתו שיחי ביצה
סמל אישי של המשתמש
DDCGeiger

Re: תומר המזלזל

הודעהעל ידי Dori » ה' אוגוסט 26, 2004 1:35 pm

DDCGeiger כתב:חוץ משדורי הוא דו מיני כמו סלמנדרה :?

תיזהר שאני לא אעקוץ אותך.
דו מיני תגיד לאחותך.

ואני מבקש לא להתחיל כאן עוד מלחמה כי היה לנו נושא חביב.

מלחמות ב- OFF TOPIC!!!
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

דורי החמוד

הודעהעל ידי DDCGeiger » ה' אוגוסט 26, 2004 2:12 pm

אחי אני מצטער אם העלבתי אותך ולא ניסיתי להתחיל כלום חחחחחחחחח

מצחיק אתה

אבל אמת זו אמת 8)
סמל אישי של המשתמש
DDCGeiger

לא רוצה להתחיל/להמשיך פה כלום

הודעהעל ידי Mr Brown » ה' אוגוסט 26, 2004 2:24 pm

סורי, אבל אני עם גייגר..
RESPECT!
(גם אתה שמת לב לקטע הזה בדורי, אה?)

עכשיו ברצינות- גם אני חשבתי לפני כמה ימים "למה שפריזבי לא יהיה ספורט תחרותי באולימפידה?!"
יש שיפוט, יש שחקנים מכול העולם, דירוג - ממש כמו כול ספורט אחר, ואם יש חלוקה ל70,000 סוגי ספורט למינהם באולימפידה - למה לא להכניס ספורט כזה "מדליק" שגם מרהיב בביצועים גם יתרום להתרחבות הספורט בכול העולם ו... אני רואה את הלגיטימיות בהתחרות בו ממש כמו התעמלות קרקע או ליתר דיוק התעמלות קרקע עם המוט/כדור THINGY הזה... וואלה, לא דומה מאוד לפריסטייל :?: :!:

בלאגן :flow:
שחר aka Mr Brownies

"לילה אחד שכבתי לי במיטה והסתכלתי על הכוכבים, כשלפתע אמרתי לעצמי, הי! לאיפה לעזאזל נעלמה התיקרה שלי?"
סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

תחשבו מה יהיה בכפר האולימפי, יעופו שם צלחות

הודעהעל ידי יובל דיסקגולף » ה' אוגוסט 26, 2004 4:43 pm

הפריזבי יתחיל כבר בכפר האולימפי עצמו, ספורטאים ישחקו להם במדשאות בכיף,
מיליארד סינים יקנו צלחות של Discraft. אנחנו נעמוד ליד דורי כשהוא ינאם לציון ננוס אחרי
שיקבל את המדליה (יש להכין נאומים מראש). יכול להיות מגניב.
Yuval DiscGolf
סמל אישי של המשתמש
יובל דיסקגולף

איש חום !!!!

הודעהעל ידי DDCGeiger » ה' אוגוסט 26, 2004 5:42 pm

גם אני רואה עכשיו את כל הכוסיות אם הכדור עושות רול מגניב לגמירה

הרבה השראה למשחק שלי!!!!
שווה לראות
גם אם אתה לא משחק פריסטייל

:P

נ.ב
יובל אני לא מאמין שוד לא הכנתה נאום כל הנאומים כבר מודפסים בקלסר
סמל אישי של המשתמש
DDCGeiger

הודעהעל ידי Lusti » ו' אוגוסט 27, 2004 1:29 am

עלה לי רעיון קטן איך הספורט יכול לתת הופעת בכורה באולימיפיאדה. אפשר לעשות אייטם קטן בערוץ 11 שיבינו איך בעצם שופטים פריסטייל אולטימייט גולף והכל ונשים את הפריסטייל באולימפיאדה הבאה בתור התעמלות אומנותית.... לא נראה לי ילך אבל תחשבו על זה.... חפץ עם שילובים של פעולות אקרובטיות, זינוקים, גילגולים, וכו'... נראה לי אפשר לשלוח את אודי. זה סתם רעיון שעלה עד שהפריסבי יקובל באולימפיאדה כספורט ממש
ZRKZ (זרעון רץ קופץ זוחל)
לוסטי
d_lustiger@hotmail.com
סמל אישי של המשתמש
Lusti
מנהלים צעירים

לא נמציא את הגלגל

הודעהעל ידי Tomer » ו' אוגוסט 27, 2004 1:56 am

לוסטי- הרבה אנשים מאוד מאוד רוצים שתחומי הפריזבי ייכנסו לאולימפיאדה, והרבה אנשים דווקא מתנגדים לזה גם מתוך הספורט...

ובכל מקרה זה לא כל כך פשוט. להכניס ספורט לאולימפידה זה עסק כבד...
קודם צריך שכל המדינות שישתתפו יכירו בתחומים השונים כספורט מוכר (זה אומר שמשרד החינוך התרבות והבלאגנים צריך להכיר בנו, נושא גדול גם ככה, בעיקר כי זה אומר כסף... שלא נדבר על לגרום לזה לקרות בכל העולם)
תתאר לעצמך רק שזה אומר שכל מדינה (או לפחות מספר סביר של מדינות) צריכות נבחרת, וזה אומר תחרויות בכל מדינה בחסות רשמית של המדינה...
תתאר לעצמך שצריך שופטים שמוכרים ע"י האולימפיאדה... ושופטים ואולטימייט לא הולכים ממש ביחד... ולך תגיד לפריסטיילרים שהם לא יכולים לשפוט וגם להתחרות באותה תחרות... דווקא לגולף החיים קלים, אבל לך תבנה מגרשים...
אני אפילו לא בטוח שיש גולף רגיל באולימפיאדה, וביננו- זה ספורט טיפה יותר מוכר...

בקיצור ארוכה דרכנו. זה לא כאילו בכל העולם המצב הוא כמו שזה נראה לנו פה בבועה שלנו, לך 100 מטר מכיכר רבין ואף אחד לא יודע מה זה פריזבי... שלא נדבר על תחרותי או אולימפי... וזה היעד שלנו- לגרום לאנשים לקחת את הספורט שלנו ברצינות (אבל עם חיוך :)), משם נמשיך הלאה...
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

בדיסקגולף לא עוקרים עצים ולא חושפים קרקע, משתמשים בנוף הקיים

הודעהעל ידי יובל דיסקגולף » ו' אוגוסט 27, 2004 3:57 pm

תומר וכולם,

הדברים שכתבת הם עובדות מלבד העניין הבא ואני מצטט מדבריך,
דווקא לגולף החיים קלים, אבל לך תבנה מגרשים...

גם לדיסקגולף לא יהיה קל להכנס למשחקים האולימפיים, אך ייתכן ויהיה קל יותר מענפי פריזבי אחרים מלבד אולי ה-DDC, ולו משום שיש כבר ליגה מקצוענית והארגונים בשלבי איחוד עולמי. חייבים להבין שלעומת הגולף בדיסקגולף לא צריך את אותם המשאבים לתשתיות והקמה. רמת ההשקעה הכספית והזמן נמוכים פי כמה בדיסקגולף לעומת הגולף. כמו כן לא הורסים טבע קיים. החוכמה לבחור את האתר, המסלולים בו ולתת מענה לסוגיות הבטיחות והזרימה באתר, כולל לפתור עינייני: שילוט, איכות סביבה וגיוון.
הדיסקגולף הרבה פחות בררני מלבד הבטיחות. מסלול שהיה מסלול גולף כבר לא יחזור להיות אותו נוף כמקודם, אם תבטל אתר דיסקגולף ותוציא את הסלים ומשטח זריקת ה-Tee כמעט ולא יוותר דבר מהשפעת האדם במקום. הדיסקגולף יהיה הרבה יותר עממי מהגולף, שהינו עדיין ספורט עם סטיגמה לעשירים. ספורט עממי זה ספורט עם עתיד.
במשחקים האולימפיים משקיעים הון עתק בפיתוח תשתיות ומתקני ספורט במדינה הנדונה. ראה את מתקני הנהר המלאכותי והאיצטדיונים ועוד ועוד. זה נועד גם לתת למדינה תשתית לשנים הבאות.

אז קדימה הצטרפו לדיסקגולף,

יובל
Yuval DiscGolf
סמל אישי של המשתמש
יובל דיסקגולף

הבא

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 36 אורחים