אני לא מבין איפה התמונה שלי באתר :?

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

אני לא מבין איפה התמונה שלי באתר :?

הודעהעל ידי Mr Brown » ב' אוגוסט 09, 2004 6:27 pm

הבעיה היא כזאת:
אומנם אני חדש בפורום או בכלל בפריזבי אבל אני לא מבין למה אין תמונה שלי באתר, אפילו עם סתם backhand נחמדה.. מה קרה, לא פרצוף יפה שייצג בכבוד את frisbee.co.il??

אני לא יכול לחכות עוד כמה שבועות/חודשים עד שאני אתחיל להיות להיות ברמה של רוב החבר'ה שם (דורי, כבר עכשיו אני נושף בעורפך!) אז יאללה, אם צריך סתם תמונה שלי עם Mon Bebe (הפריזבי שלי) אני אשלח לכם ו... זהו!

ארנון, לצומת ליבך: אני הייתי בים בשישי כשהייתי עם המצלמה שלך (שכחתי להגיד, סחתיקה על המצלמה!) ומשום מה לא צילמת אותי- יצאו לי שם כמה תפיסות מטריפות... וגם אם לא יצאו (דוגרי) אני תמיד יכול לזרוק על עצמי קצת חול על הגוף, ליפול עם הפריזבי ביד על האדמה בפוזה ו"לעשות בכאילו" - סתם רעיון, תגיד לי מה דעתך... 8)

זהו, הייתי חייב להוציא את זה.... :wink:

ד"ש לדורי על החברה החדשה!!
:flow:

נ.ב
לא, אין לדורי חברה חדשה... או שכן?! I wouldn't know - הוא לא מדבר איתי כבר 45 שעות, לא יכול כככככההההה :o
שחר aka Mr Brownies

"לילה אחד שכבתי לי במיטה והסתכלתי על הכוכבים, כשלפתע אמרתי לעצמי, הי! לאיפה לעזאזל נעלמה התיקרה שלי?"
סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

יהיה בסדר חומי

הודעהעל ידי Tomer » ב' אוגוסט 09, 2004 7:15 pm

תשלח תמונה טובה ל: pics@frisbee.co.il
אם אהיא עוברת את הסינון המינימלי שלי היא באתר, כמו כל שחקן אחר ששולח.

זה לא עניין של רמה, אנחנו שמים פה המון תמונות, מכל סוג שקשורות בקשר סביר לצלחות.
רק שייראה טוב...

לגבי הפרצוף... תעבוד על זה

ואל תטריד את ארנון, הוא שקט שקט עד שהוא נושך.
ושלא תחשוב על להטריד את נטע.
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

MON BEBE

הודעהעל ידי Dori » ד' אוגוסט 11, 2004 1:37 pm

איפה היית אתמול יא שחר?
כולם המתינו לך בקוצר רוח!!!

לגבי תמונות ולגבי ארנון -
יהיו לך תמונות לא לדאוג.

ארנון עכשיו מצלם עם איזו מפלצת שחבל על הזמן. אני בטוח שנראה ממנו המון חומרים.
ואם אתה לא יודע - נטע היא הצלמת הראשית של האתר (והיא חברה של תומר :!: )

אחוריזה....
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

בעעעע... אדי צבע רעילים!

הודעהעל ידי Mr Brown » ד' אוגוסט 11, 2004 2:05 pm

אז ככה, לגבי אתמול - אני לא אשקר דורי : זה באשמתך.
סתם למען האמת שאתמול צבעתי (כחלק ממבצע שיפוצים נרחבים באיזור המחייה שלי AKA החדר שלי... אל דאגה, בקרוב אני עובר לדירה משלי) את הדלת ופריקין A הצבע פשוט ג-מ-ר אותי - למען האמת זה לא הצבע כמו הטרפנטין.

בכול מקרה, לא הרגשתי 100% ואז דורי אמר שהוא עדיין תקוע איפשהו ואולי לא יגיע אז אמרתי חליק, נוותר הפעם ונלך מחר אי"ה בס"ד בעז"ה ושו"ת נלך מחר לכפ"ס (היום ז"א)...
אני רק מקווה שבאמת יהיה משחק הערב שם אחרת אני אולי אקפוץ לעדן (דורי, יש שם משהו אחה"צ/הערב??)

אני יודע שזה אולי נראה כאילו יצאתי נקניקייה אבל באמת שהתכוונתי ללכת, תשאלו את... כול מי שדיבר איתי אתמול בערב לגבי התוכניות שלי!
דורי בבקשה אל תתאכזב :cry:

anyways לגבי החיה הרעה של ארנון - אני יודע, ראיתי אותה ואני אפילו הבאתי לו כבר מחמאה ("סחתיקה על המצלמה") עליה {בתקווה לשחד/להתחנף אליו כך שאולי יצלם אותי סופסוף!) :D
לגבי נטע - רק לפני יומיים התברר לי (ולא דרך תומר) שנטע היא הצלמת הרישמית של האתר וגם חברה של תומר (כמעט נפוטיזם, לא?)

בכול מקרה... אני חוזר לצביעה של הצד השני של הדלת... אני כבר כולי גמור מהג'יפה, מישהו רוצה להחליף אותי? :oops:

ייאללה , מדברת-מדברת אחורי זה :)

דורי : עדיין מעריץ מספר אחד שלך לנצח (למרות שאתמול התפלצנת!) --> :flow:
דרך אגב דורי כפרע עליך עיניים של עוף - אני מנסה לארגן את החברים שלי כדי שיגיעו ב28 לעדן - בינתיים היענות חלקית אבל עדיין עובדים על זה, ביי ג'ונס! :twisted:
שחר aka Mr Brownies

"לילה אחד שכבתי לי במיטה והסתכלתי על הכוכבים, כשלפתע אמרתי לעצמי, הי! לאיפה לעזאזל נעלמה התיקרה שלי?"
סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

דיייייייייייייייייייייייי

הודעהעל ידי OzD » ד' אוגוסט 11, 2004 4:02 pm

הודעת מערכת: את הקטע הראשון של ההודעה תקראו. הוא עם תוכן. כשזה מגיע לזיבולי שכל אתם יכולים להפסיק... באמת...
-
אתם חייבים לבוא היום לכפר סבא?! דווקא כשאני לא אהיה שם?
בואנה, אני אומר לכם, אני עושה מאמצים להביא אנשים לקניון, ופתאום אחד היום קופץ לי שאין לו כוח ואחר עושה לי יש מכבי חיפה בטלויזיה. שיבואו כבר קיבינימט!
בינתיים אין לי רשימת טלפונים של אנשי כפ"ס אבל ברגע שזה יהיה בידיים שלי, כולם יתחילו לסנן אותי כי אני לא אתן מנוחה!
רק חבל שאני לא אגיע היום.
בכל מקרה, עשיתי מאמצים כדי להביא את כל האנשים שיש לי איתם קשר. מקווה שיבואו.

הודעת מערכת: זיבולי שכל

אהה, ואם הייתה לי מצלמה דיגיטלית, הייתי מראה לכם כמה מהתפיסות שאני יודע. שחר, תנסה לארגן מצלמה (חח) וקפוץ מתישהו לכפ"ס (או שאני אקפוץ איכשהו להרצליה...). נראה לאתר כמה יפות הצלחות שלנו...

אני כבר חשבתי על פרומו: ללא אור שמש, היא ג'סיקה, צלחת פריסטייל לבנה/שקופה. אך בחוץ (בחום של 30 מעלות... ממש חם! גם כן, אני יוצא, ובמקום ללכת לשתות מהברזייה אני סוחט את החולצה שלי... מי צריך לצאת מהביית בחום הזה?!), באור השמש היא נהפכת לג'ניפר, צלחת פריסטייל סגולה. כול זאת ועוד במצגתם של עוז ושחר: "ג'סיפר, יו אר מון בבה!". בקרוב בפריזר הציבורי ליד הבית שלכם!

חח זיבלתי את השייכל... פשוט יצאתי היום, רצינו לעשות סשן, ונמס לנו המוח, בסוף התנחלנו בבלוקבאסטר ושיחקנו בפלייסטיישן.

יאללה ביי
frisbeE=MxSpin^2
סמל אישי של המשתמש
OzD

הודעהעל ידי Mr Brown » ד' אוגוסט 11, 2004 4:32 pm

עוז אני חייב להגיד לך שאני מתחיל לחבב אותך יותר מרגע לרגע...
אין לי מושג מי אתה ואיך אתה נראה למרות שיש לי הרגשה שיש נגדך צו-מעצר במשטרה והמעלקים בדרך אליך הבייתה.
בכול מקרה, אני מצטער שהיום בערב "דווקא כשלא תהיה" אנחנו ניפגשים - אני רק מקווה ש:
1) אתה מבין שצריך להיות יום ושעה מוגדרים כדי שאנשים יוכלו לבוא לשם תמיד ולא להתפזר בין המוקומות, דבר שיגרום למספר מצומצם של שחקנים בכול משחק, יש מבין?
2) וואלה, אנשים אחרים וקראים את זה ומבינים שיש משחק היום ושיבואו יותר מ 5 אנשים!!

-=אזהרה - קצת חירטוטים=-
לגבי ג'סיקה/ג'ניפר - אני זורם...
למרות שאני לא רואה בפירסומת שלך מספיק את Mon Bebe דבר שקצת לא במקום :?

הגעתי לרמה בה הבחורות איתן אני יוצא מקנאות ב"בחורה האחרת שלי" (=Mon Bebe) ובזמן האיכות שאני משקיע בה...
יאלללה, מספיק לקנא - מהמתוקה שלי אני לא שומע הערות כמו "אם אתה לא מבין לבד, אני לא אסביר לך" או "היית צריך לדעת מתי אני כועסת" (כאילו יש לנו הגברים רדאר עצבים רגיש במיוחד, נכווווווווון) - היא כול הזמן רוצה אותי... רוצה לשחק משחקים וכאלה (WOW צריך לשים על ההודעה הזאת PG-13 או משהו)...
עזוב עוז, אני אראה לך את הבּובה שלי, אתה בטח תבין למה אני מאוהב :D
-=רות חירטוטים, עבור=-

בכול מקרה - עוז, אני מקווה שבשבוע הקרוב תהיה רשימה או לפחות התחלה של כזאת כדי שנוכל לארגן בכפ"ס משהו רציני שהשאר יקנאו בו (כול הארץ? למה לא... משטח אחלה, שחקנים סבבה {דורי אמר שאולי יצטרף אחרי שיסיים את הטיפול השותף ב"עדן"}, אולי בעתיד גם מוזיקת רקע, [b]אני - מספיק שוס לא?!)

"תשמע מה שאומרים - יש מכבי יש חברים, יש חברים יש מכבי..."
:flow:
שחר aka Mr Brownies

סמל אישי של המשתמש
Mr Brown

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 62 אורחים