אולטימייט פיס - 2010

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

Re: אולטימייט פיס - 2010

הודעהעל ידי Hartzlav » א' יוני 27, 2010 10:43 am

לגוף מייצג משלמים לא מעט כסף כל חודש על מנת שיהיה לו אמצעים לעשות...פה אנחנו מתכווחים על 40 ש"ח תרומה חד פעמית....
Tomer Levy
Regional Director – Middle East
Ultimate peace Inc. (USA)
(Tel) +972 52 3941444
(Fax) +972 9 7460614
tomer@ultimatepeace.org
www.ultimatepeace.org
סמל אישי של המשתמש
Hartzlav
BulaFLOW organizer

הודעהעל ידי איל אהרן » א' יוני 27, 2010 1:17 pm

גוף מייצג זוכה גם לתמיכה של הקהילה אותה הוא מייצג. בשיחה אחרת שלנו ציינת שאתה לא רואה ב-FLOW גוף שמייצג אותך, בגלל סיבות לגיטימיות שלך, כאלה ואחרות.
אם הקהילה מורכבת מאנשים בודדים, אז איך קמה ליגת כובע, למשל? ואיך באופן מסורתי ההוליס עושים טורניר בחגי תשרי ואנשים באים ומשתתפים? זה כי הקהילה לא מורכבת מאוסף של אנשים שאין ביניהם קשר.
אי אפשר לבוא ולהגיד סתם ש-FLOW תקום ותעשה כגוף מייצג, כשמצד שני דווקא לא רואים בה גוף מייצג. שוב, אותה שאלה ששאלת אותי - את מי הוא מייצג? את האולטימייט? את הדיסקגולף? חלילה את הפריסטייל? אני חושב שהוא מייצג את כולם, אבל בדיוק מהסיבה הזאת אני חושב גם שזו צריכה להיות שותפות, במקום שיהיה פה יחס חד-צדדי.
אני אחזור על מה שאמרתי קודם, ואני חושב שגם מניסיונך אתה יודע - לא קשה, עם הכלים שיש לנו כיום, להרים טורניר אולטימייט. יש שלושה שבועות בערך, ומי שיארגן יהנה לבטח מעזרה של אנשים אחרים.
May the FLOW be with you
איל אהרן

הודעהעל ידי oferher » א' יוני 27, 2010 2:49 pm

תומר, אני מניח שאתה מכוון אלי כאשר אתה אומר "מתווכחים על תרומה של 40 שקלים".

אז לא, אני לא מתווכח על תרומה של 40 שקלים. וכבר תרמתי במשרד. הרבה יותר.
הצגת הדברים כמו שנועם עשה גורמת לזה להראות ולהרגיש אחרת.

אבל מתוך כל ההתכתבויות כאן (ובעיקר כי דוד בחו"ל בחודש הבא) כנראה שבכל מקרה לא יהיה כאן כלום. וזה הכי חבל.

ובנימה פייסנית, אני חושב שכדאי שכולנו נלמד מאבנר, ונתייחס יפה אחד לשני. כן, גם כאשר אנחנו יושבים מול המקלדת והצד השני לא יכול להעיף עלינו צלחת.
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי Hartzlav » א' יוני 27, 2010 5:57 pm

עופר...אין שום דבר אישי לאף אחד. זה פשוט מעצבן שגם עשיה מקבלת מקלות בגלגלים.
Tomer Levy
(Tel) +972 52 3941444
(Fax) +972 9 7460614
tomer@ultimatepeace.org
www.ultimatepeace.org
סמל אישי של המשתמש
Hartzlav
BulaFLOW organizer

הודעהעל ידי Tomer » א' יוני 27, 2010 9:13 pm

על מה אתם מדברים בכלל?
יש אולי 15 אנשים בארץ שמסוגלים לארגן אירוע כזה באמת, וזה בהגזמה
ו 5 שהייתי רוצה להגיע לאירוע שהם מארגנים...

אז במקום להיות בני אדם ולהרים כמה טלפונים אתם "מפרסמים מכרז קהילתי"? ועוד בפורום?

את המקל בגלגלים לא הקהילה שמה.

דוד- אני איתך
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

הודעהעל ידי itamar_r » א' יוני 27, 2010 11:55 pm

טוב אני לא כותב הרבה ,

אך גוף מייצג הוא מי שאמור לייצג את בוחריו, אבל אין מה להוסיף אחרי דבריו של דויד, שנאמרו בדיוק כמו שהיו צריכים להיאמר.

חזק

ועכשיו איתמר, תסגור את המחשב, אחרת שוב יקומו פה כל מיני זעקות, הרי

אני רק יודע שהיה אדם אחד לפחות, ואני מדגיש לפחות שהציע את עזרתו. והוא לא חייל תודה לאל.

אבל יש דברים שהם פשוט נוחים לאנשים מסויימים שבצע ה^%*%₪^₪* גובר על כל דבר אחר.

בעניין התרומה אני מסכים עם הרוב, ובעיקר עם דורי שזה עניין של סמנטיקה, אך ההגדרה שח 50 שקל תרומה לנבחרת, זה כבר די יוצא מכל החורים.
אם אנחנו מוכרים, ומייצגים את המדינה, שהמדינה תשלם. אם אנחנו לא, תעשו fund raise כמו שעושים בכל מקום. וגם אז לאיך אומרים את הדברים יש חשיבות גדולה.

יש מרמור באוויר, מרמור חזר מאוד מאז flow הודיעה (!!!!) שהיא הגוף המייצג, יש פה הרבה אנשים (ואני לא בינהם תנוחו כל מי שקופץ עכשיו) שתרמו יותר משכל אחד מכם יכול לדמיין, ויודע יותר על אולטימייט יותר משכל אחד אי פעם ידע, שעשו ועושים פה דברים נפלאים.

אולטימייט זה ספורט פשוט, ואני מציע לכל הצועקים מכל הסוגים לנסוע קצת לשחק בטורנירים ברחבי העולם, ותפסיקו לעשות את ה"אמריקאים" שלכם לכאלו אלוהים, הם לא.

והשאלה שנשאלת תמיד, לאו דווקא עלי ידיי, שוב מחפשי הדם תנוחו, האם יש איגוד משחקי הכדור?

שורה תחתונה, יעלה כמה שיעלה אני אבוא לשחק.
ואני בטוח שכולם יבואו.

תומר, אולי נקים טורניר ? כלומר אולי אתה תקים טורניר אתה ממש טוב בזה. וההכנסות כולן קודש יהיו למען XXXXXX (מאחורי האקסים מסתוררות מלא בירות)
רנה יעשה את הקבוצות, דויד יעשה מחו"ל את הפורמט ברגע האחרון, נברחת הנוער תשחק כמו נבחרת הנוער.

אוי עלה לי רעיון טוב יותר, דויד אולי פשוט האט רגיל לכל דבר עם כמה יותר קבוצות? אחת של נבחרת הנוער אל תדאגו, עוגות יימכרו מבטיח לקנות בס"כ 50 שקלים.

והאמריקאים? יצטרכו להירשם באתר כמו כולם

הם יעמדו בזה אתם חושבים ?
למה לעשות סיפור? המלאכים האלו שלכם היו בהרבה מאוד טורנירים מאורגנים מינימאלית, כמו רוב הטורנירים בארה"ב שהם נאלצו להביא מים,אוכל ושקי שינ מהבית.

טוב די עכשיו באמת מספיק, אתם בטח כבר לא זוכרים מה כתבתי בהתחלה, אז תעלו למעלה כדי שתוכלו לזכור איך לתקוף
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי איל אהרן » ב' יוני 28, 2010 12:50 am

איתמר, כרגע אנחנו לא עוסקים במהות של FLOW כמייצגת את הצלחות המעופפות לעומת ענף משחקי הכדור. כרגע אנחנו עוסקים בהרמת טורניר.
FLOW היא לא הגוף המייצג של שחקני האולטימייט, וזה לא כי FLOW לא רוצה ולא שמחה להיות, אלא כי שחקני האולטימייט לא רוצים שהיא תייצג אותם (לדעתי זה סתם בגלל הסמנטיקה, אבל ניחא). שחקני האולטימייט לא בחרו את נציגי הענף ל-FLOW (אם כי חן ואביגל, והייתי רוצה להגיד שגם אני, כי זה חשוב לי מספיק, דווקא כן רואים ב-FLOW כדרך לקדם את האולטימייט בפרט, ואת שאר ענפי הצלחת בכלל). אתם יודעים שהענף יחסית ב"חיתולים", ואין כרגע ליגה סדירה, איגוד שחקנים וכיוצא בזה, ועם זאת בינתיים יש את FLOW, שאפשר דרכה לקבל תקציבים שיעזרו להתחיל את הדברים האלה. נעזוב את זה בצד כי זה לא רלוונטי לארגון טורניר הHAT.
FLOW לא רוצה שהקהילה תרים את הטורניר כי אין לה כוח, אלא כי היא רוצה שהקהילה תרגיש חלק ממה שהולך פה. יש פרויקט בינלאומי שנערך גם בישראל, שחקנים מכל העולם מוכנים לשלם הרבה רק כדי להיות נוכחים כאן. אני חושב שזה חיוני שקהילה חיה ותוססת, כמו שיש לנו פה באולטימייט, תקום ותעשה משהו, ולא בתור מחויבות, אלא בתור שאיפה לנצל את ההזדמנות שנקרית בדרכה.
אם מי שירים את הטורניר יחליט שעודף ההכנסות לא יילך לנבחרת הנוער, אז So Be It, כמה שלי באופן אישי חבל - אבל לא אני קובע, ולכן אין לי מה לדבר בנושא. העיקר שיהיה טורניר.
תרומות לנבחרת אפשר בלי שום קשר להעביר ביצירת קשר איתי, בעילום שם גם כן, כמובן.
אני אחזור על מה שבעיני העיקר פה - הקהילה צריכה לראות פה הזדמנות, לא מכשול. אני יודע שבאופן אישי אני יכול ואפילו אסייע למי שיארגן את הטורניר, כי אני אוהב לעזור, וקידום האולטימייט נראה בעיני כמטרה מספיק חשובה. אני בטוח גם שאני לא היחיד שיעזור.
May the FLOW be with you
איל אהרן

הודעהעל ידי Hartzlav » ב' יוני 28, 2010 2:41 am

איתמר...אם "האמריקאים האלה" יצטרכו להירשם כמו כל אחד וכו'...למה אנחנו עורכים פה בכלל דיונים...למה בכלל לקיים טורניר? פשוט נשכח מהרעיון הזה ונראה לי שככה יהיה שקט ורגוע.
Tomer Levy
(Tel) +972 52 3941444
(Fax) +972 9 7460614
tomer@ultimatepeace.org
www.ultimatepeace.org
סמל אישי של המשתמש
Hartzlav
BulaFLOW organizer

הודעהעל ידי segall » ג' יוני 29, 2010 3:22 am

itamar_r כתב:ט
למה לעשות סיפור? המלאכים האלו שלכם היו בהרבה מאוד טורנירים מאורגנים מינימאלית, כמו רוב הטורנירים בארה"ב שהם נאלצו להביא מים,אוכל ושקי שינ מהבית.

אז אולי נתחיל גם לקחת את אותם מחירים שלוקחים על אירועים בחו"ל ונתנתק מה 50 שקל שנהוג לקחת באירוע?
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי OnlyOneBite » ג' יוני 29, 2010 11:23 am

אם מתכוונים לארגן את פרטי הארוע צריך לפתוח נושא חדש שיעסוק אך ורק בארגון...
ושאלה : עד עכשיו, מישהו (או ברבים) לקח על ידו לארגן את הארוע?
איציק ריבקין Ultimate Frisbee
Isotopes - HolyLanders
סמל אישי של המשתמש
OnlyOneBite

הודעהעל ידי Dori » ג' יוני 29, 2010 7:14 pm

לפעמים מדהים אותי איך אפשר לקחת כל כך הרבה רצון טוב של אנשים ולהפוך אותו למשהו כל כך מרשע....

נאמרו כאן המון דברים והכי חבל לי שאנשים עוד יחשבו שבאמת ככה נראית הקהילה שלנו.
הענף בהתפתחות וטוב מאוד שיש דיונים וחילוקי דעות, אבל בואו נשים דברים בפרופורציות.

FLOW הוקמה ברצון של כמה שחקנים מאוהבים בפריסבי כדי לקדם את הענף בצורה רשמית - מעולם לא היה שום מניע כלכלי מאחורי המהלך הזה.
בכל ה- 7 שנים שהעמותה קיימת אף אחד לא קיבל מעולם משכורת.
אנחנו מקבלים פטור שנתי מתשלום לרשם העמותות כי אנחנו עומדים בכל הקריטריונים של עמותה קטנה עם מחזור מינימלי ששואף לאפס בחלק מהמקרים.

העמותה הזו היא של הקהילה והקהילה תשתמש בה ותביא אותה למקומות הנכונים... בסה"כ בנינו תשתית חוקית, משפטית ומוכרת ע"י המדינה....
אנשים מתנדבים ותורמים מזמנם וכספם הפרטי כדי שהגוף הזה יחיה.

לכל מי שיש תלונות - מדוע לא באתם לאסיפה כללית שפורסמה במשך חודש שלם בעמוד הראשי וכולם זומנו אליה?
אין בעיה לעשות עוד אסיפה כללית שכזו ולזמן את כל מי שרוצה שוב...העמותה פתוחה לכל ללא הבדל דת גזע ומין... ככל שיהיו יותר חברים ככה נוכל לקדם את הענף בצורה טובה יותר.
אני חושב שיהיה נכון לבוא לאחת הפגישות של העמותה ולראות מה קורה שם לפני שקובעים עובדות שממש לא קשורות למציאות.
אז מי בא לפגישה הבאה?
[---][/---]
ולנושא אולטימייט פיס והטורניר.
קשה מאוד מאוד לצוות של 5-6 אנשים להרים כל כך הרבה דברים במקביל.
חן ואביגל עובדים בלי סוף בשביל הנבחרת
שניהם + עזרה של שאר חברי העמותה הפיקו את אליפות הארץ באולטימייט - הגדולה ביותר שנראתה בישראל - אביגל עשתה חייל באירוע הזה ומגיע לה כל הכבוד.
תומר בתקופת כהונה קצרה הצליח להביא את FLOW להכרה רשמית ולשיחת היום במנהל הספורט... נראה מזה עוד המון פירות טובים.
בנוסף הוא הצליח להעביר תקנון חדש שאושר עי החברים ועי רשם העמותות... (משהו שלא הצלחנו לעשות כמה שנים)
תומר שיצא לאחרונה מתפקיד היו"ר עסוק 100% מעל הראש בהפקת אירוע ענקי - CAMP UP (לא נראה לי שמישהו מבין מה גודל ההפקה הזו)
סגל ואיל עוזרים בהכל
ואני מתרוצץ על המון פרוייקטים (בזמן הפנוי שיש לי מחברת ההייטק שלי - משאיר כמה שעות בשבוע בקושי שאני מת לשחק בהן).
כמובן שאני לא כותב את זה בשביל שמישהו יזיל דמעה או שיסתכל בין הרגליים ויגיד "סיפור יפה, אבל לא הזיז לי"

זה פשוט המצב...

אז כל מה שהמשורר התכוון לכתוב לגבי טורניר ה- HAT של UP, זה שנשמח לעזרה של עוד אנשים כדי לנצל הזדמנות מדהימה.
וירדן הוסיף שזה יהיה רעיון טוב להשתמש במנוף הזה כדי לתרום עוד כסף לנבחרת....

איך מרצון טוב של כולם הגענו לפתיחת תיבת פנדורה שכזו?
למה שלא נרכז כוחות?
הרי ביחד אנחנו יכולים לעשות דברים מדהימים.....
ותעשו טובה... קחו דברים בפרופורציה - מדברים על FUN, פריסבי... אין לנו מספיק בלגנים בחיים??? בואו נשאיר את הפריסבי בצד של הכיף והחיוביות...
כמובן שיכולות להיות מחלוקות ודעות לכאן ולכאן... אבל בסופו של דבר אנחנו מתעסקים במשהו שאמור לתרום לכולם הנאה.

אז איתמר, אם התגובה שלי תוקפנית מספיק... כנראה שהצלחתי
:)

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי bankirer » ג' יוני 29, 2010 7:40 pm

אוי,

אני אנסה להתייחס בקצרה לנושאים השונים:
- הטורניר הולך להתקיים. אישה פלאית (ולא אביגל) תהיה אחראית, וכרגיל ה"קהילה" ו"פלוואואו" (הידועים ביחד ולחוד כ"אנשים טובים") יעזרו. העלות תיהיה 50 ש"ח והרווחים כולם לנבחרת.
- נועם \ אבנר \ חרמונולוביץ פתר את הבעייה כבר לפני 2-3 עמודים, אבל אנשים המשיכו להתווכח, כאשר רבים מהמתווכחים חושבים שאנשים מסויימים תורמים יותר מאחרים. לעשות ויכוח כזה של מי תורם יותר (כאשר כל אחד רואה רק חלק מהתמונה הכללית) זה בעצם לעשות ויכוח למי יש (אגו) גדול יותר (nckh vhfuk, kprxo ,nubv ukxhho t, vuhfuj) .
- הנושא של פלואואו בראייה השלילית (למה הוא לא מייצג את ה"קהילה") או בראייה החיובית (איך גורמים לכך שהוא כן ייצג את הקהילה) הוא מעניין, חשוב, אבל לא קשור לכאן (דורי, אולי תפתח נושא?)
- כמו שדורי אמר - לנו (האנשים שמאחורי השם פלוואואו) אין כ"כ הרבה זמן פנוי בימים אלו.
- אני מאוד מסכים שהפנייה יכלה להיות מסודרת לאנשים ספציפיים וזה היה גורם לתוצאות טובות יותר (כנראה).
- בוא נחליט כולנו שיש דרך להתבטא שלא פוגעת באנשים, ואולי כדאי לאמץ אותה, לפחות עד שניהיה גדולים כמו ספורטים אחרים (ונביא את לוזון בתור יו"ר פלואואווא).
- אני מבקש מכל מי שקורא את ההודעה להתעלם מכל ההודעות שקדמו לה (ואח"כ גם ממנה), כדי שהדיון ימשיך מכאן בצורה פרקטית וחיובית על הטורניר הקרב.
חן
052 6408511
סמל אישי של המשתמש
bankirer
ועד FLOW

הודעהעל ידי itamar_r » ג' יוני 29, 2010 7:51 pm

דווקא כתבת יפה דורי, לדעתי לא ממש תוקפני אלא ישר ולעניין. אולי אפילו הצלחת להשפיע עלי.

בכל אופן, לפני מספר שבועות, כתבתי לך כמו שאמרתי לך מאז ומעולם - דבר איתי בכל דבר שאתה צריך, פרסתי לפנייך את מגוון הקשרים שיש לי באזור שבו אתפ הולכים להתעסק שהוא הבית שבו גדלתי במשך שנים. החלטתם לא לפנות, החלטה שלכם ותעשו רק מה שטוב לכם.

את דעתי להביע , בין אם היא נכונה או לא, מותר. אחרת מה הכוונה של הפורום?

אם ניסית לתקוף אותי ישירות, אז שוב , כתבת יפה אך לא תוקפני רק למען לענות על השאלה שלך.

חן, כמו תמיד גם הוא אומר את הדברים נכונה, אני שמח שמלאכית החליטה להרים את הטורניר, ואני עוד יותר שמח ש50 שקל ילכו כולפ לנבחרת. מעולם לא ביקשתי מים פינוקים ושאר הפתעות שיש בטורנירים בארץ בד"כ.

נו שויין
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי oferher » ג' יוני 29, 2010 8:48 pm

מעולה!

אז בואו נהיה פרודוקטיביים, איפה נרשמים?
סמל אישי של המשתמש
oferher

הודעהעל ידי bankirer » ג' יוני 29, 2010 9:19 pm