ליגת פריסבי ברעננה! - מי בא???

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

ליגת פריסבי ברעננה! - מי בא???

הודעהעל ידי yonatan » ה' יוני 19, 2008 4:18 pm

שלום לכם שחקני אולטימייט יקרים,
אני יונתן (יוני) בקלש, בן 14, מרעננה, משחק בדזציו.
היום הייתה לי שיחה עם אוהד סתוי, מרעננה, שעבר לקבוצת קוביות סוכר.
חשבנו על זה שבמשך השנים מאות ילדים למדו פריסבי ברעננה וכנראה שזו העיר עם הכי הרבה זורקים בארץ.... אז איפה כולם???

לדעתינו חסרה מסגרת תחרותית שגרמה להרבה שחקנים לנטוש את הענף שלנו ולכן אנחנו חושבים על הקמת ליגה בקיץ שתיערך בערך כחודש עם מפגש שבועי עם משחקי אולטימייט. הליגה תהיה מיועדת לשחקנים מרעננה ואנחנו מקווים שאם יבואו כמה שיותר שחקנים נגדיל את הטווח לכל האזור.
אנחנו מקווים שזה יעבוד ושהענף יצמח ויבואו כמה שיותר זורקים. אנחנו יודעים שיש הרבה שחקנים שעדיין אוהבים את הספורט שלנו ויבואו אם יהיו משחקים איכותיים.

אז אנחנו כרגע בשלבי תכנון ונשמח לשמוע האם יש עוד שחקנים מרעננה שיכולים לעזור במייזם הזה.

מקווים לראותכם בליגת האולטימייט ברעננה.
להתראות וסופשבוע נעים,
יוני ואוהד

יוני-054-4484661
yonatan

הודעהעל ידי Etty » ה' יוני 19, 2008 7:09 pm

יונתן ואוהד-
קודם כל- יוזמה יפה וכל הכבוד על החשיבה.

עכשיו, שאלתם לאיפה נעלמו כל שחקני רעננה?
לתיכון.
ברגע שנגמרה המסגרת הקבועה של חוגי הספורט, רבים מהשחקנים (אפילו שחקני הליקס) איבדו עניין ממשי בספורט, והחליטו מיוזמתם לא להשקיע זמן באולטימייט מעבר לשעות הלימודים.
כלומר- ויתרו על הספורט, לצערנו.

כמו שהסקתם נכון, לא הייתה מסגרת שתמשוך אותם מספיק (כמו למשל ליגות).
את שחקני הדור שלי (יצאתי זקנה.. כולה אלה שמסיימים יא'..) יהיה מאוד קשה להחזיר, משלל סיבות שונות- איבדו עניין, החליטו לוותר, עובדים, בגרויות, אין זמן ושאר שטויות.

אז ההצעה העיקרית שלי אליכם היא לפנות בעיקר לבני הגיל שלכם- לשכבת ט' שסיימו עכשיו אבל שיחקו בחטיבה(ח' ו-ז'), ולשכבת ח', שבעצם לא תהיה להם את המסגרת של חוגי ספורט בשנה הבאה.
תנו להם את המסגרת של המשחקים והליגות (אולי גם תקימו קבוצות ממה שהיה בבתי הספר ותתאמנו) אחרי שזה נגמר בבית הספר, וככל שתהיו יותר רציניים ומתמידים בעניין, ככה יותר מהאנשים ישארו בספורט.

זה למשל איך שאני נשארתי בספורט. אני הצטרפתי לפריסבי בסוף כיתה ח'- ככה ששיעורי חוגי ספורט בקושי היו לי.
מה שכן היה זה כל החברות שלי, שהקימו את "קוביות הסוכר" והייתה להן ליגה (אליפות הארץ!) להתאמן לקראתה, ומאמן מאוד נחוש(תודה פצי :)), שהציע להן להתאמן גם בכיתה ט', אחרי בצפר.
שלוש שנים מאז שסיימנו ח', עכשיו כשהקוביות המקוריות שעוד נשארו מסיימות יא', הרבה יותר קשה לנו לבוא לאימונים, והרבה יותר קשה גם לגייס את בני גילנו, מפאת חוסר זמן.
מה שכן, אנחנו מאוד משתדלים (כן, יש גם בנים, והרבה.) לפעול ולהמשיך ולהעביר (בעיקר) את קוביות הסוכר לדור הבא.

אז כרגע מה שיש לכם לעשות זה-
לנצל את היום האחרון ללימודים, ולגייס כמה שיותר אנשים לקבוצות, שיתאמנו גם בחופש
להקים את אותן קבוצות (ורצוי באופן מסודר)
לקבוע תאריך יעד לליגה, שיהיה לקראת מה להתאמן
ולקדם את דור העתיד של האולטימייט ברעננה.

תזכרו, לפני שאתם עוברים לתחרויות אזוריות-
הכל מתחיל בקטן .
וכמו שאמרתי קודם- כל הכבוד ובהצלחה :)

אם אתם צריכים עזרה כלשהי, אתם מוזמנים לפנות אליי, ואני בטוחה שיהיו עוד הרבה שישמחו לעזור.

אד.
Etty

כמה מילים

הודעהעל ידי Dori » ו' יוני 20, 2008 10:34 am

אטי,
אני חושב טיפה שונה ממך למרות שהרבה מהדברים שלך נכונים:

1. כל הקוביות צריכות להיות חלק מהליגה הזו, נראה לי שחבר'ה בכיתות ט' יכולים לתת לכם פייט לא רע

2. אם תהיה מסגרת תחרותית טובה ואיכותית שתעשה רעש ואנשים יהיו גאים להיות חלק ממנה אז הנה מה שיקרה:
    הרבה אנשים ישמעו מזה
    לאנשים ישתנו טיפה סדרי העדיפויות
    אנשים חדשים ירצו להצטרף
    אנשים עם ניסיון יבינו שהם כבר כמה רמות מעל החדשים וינסו גם
    התחרות תהיה הדלק של הדבר הזה
    כמובן בלי לפגוע ב- SPIRIT
    ולסיום - זה משהו שלכם, זה אומר שהאנרגיות שתקרינו החוצה ימשכו אנשים נוספים

פשוט לקבוע תאריך ולהתחיל... אפילו אם זה 5 על 5 בהתחלה כי אין מספיק אנשים.

תנסו לעשות 3 קבוצות מינימום וללכת על חודש אוגוסט כאשר בכל שבוע יש מפגש משחקים אחד.

חשוב שכל המפגשים יהיו מקצועיים מבחינת חוקים, זמנים, רישום נקודות וכו'.
אם בהתחלה זה לא יהיה מקצועי, אז גם בעתיד זה לא יהיה.
צריך לבנות מגנון קטן שעובד כמו שעון שוויצרי, אחריו אפשר לבנות את הביג-בן
:)

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי Ohad Stavi. » ש' יוני 21, 2008 12:05 am

דורי,

לא רק הקוביות,אלא דזציו צריכים[יותר לכיוון המחוייבים] להשתתף בליגה.
אפילו תראה בעצמך,זאת יוזמה משותפת של שחקן בדזציו ושחקן עבר בדזציו והווה בקוביות.
כנראה אני מארגן קבוצה מיונתן [רש"י] של כאלה שלא משחקים יותר וצריכים להצית בהם את אש התחרות.

אטי,אז נכון שהרבה עובדים בגרויות וETC
אבל יש גם את השחקנים שפשוט איבדו עניין כפי שציינת,ואפשר תמיד לנסות להחזיר להם את העניין ולהתחיל לאמן אותם.
את מוזמנת להוסיף אותי למסנג'ר שלך במידה ויש לך[שלי מופיע בפרופיל שלי.]

המטרה שלנו היא להחיות קצת את האולטימייט ברעננה, ולהכניס שחקנים איכותיים לקבוצות הנוער שלנו[קובית&דזציו]

דורי,אמרת לי במייל שאתה יידעת את יקיר ואסף בדבר,מה אמרת להם ואיך הם הגיבו?
דבר איתי בבקשה בפרטימסנג'רמייל ETC

א
Go with your FLOW.
Ohad Stavi-Sugar Cubes/Ra'anana Pickup,Disc Dragons.
050-4080666
סמל אישי של המשתמש
Ohad Stavi.

הודעהעל ידי bar » ש' יוני 21, 2008 12:24 am

יפה יפה! :D
אם אתם צריכים עזרה דברו איתי אני תמיד אשמח לעזור :)
"אתה יכול להיות ילד רק פעם אחת, ילדותי- לעד!"
bar

הודעהעל ידי Booxy » א' יוני 22, 2008 1:43 am

אני בפנים! טורנירים זה תמיד טוב..כל עוד באמת יש Spirit ובמשחק מתנהל כמו שצריך.. :D
XD
Booxy

הודעהעל ידי אייל שפר » א' יוני 22, 2008 1:30 pm

יוני ואוהד כל הכבוד!
אם אתם צריכים עזרה אני פה, אבל לא הבנתי איך ניצור שלוש קבוצות משתי קבוצות שבקושי מגיעים אליהם שחקנים. דרך אגב אטי צודקת, ולפי דעתי השחקנים שעזבו לטובת לימודים יחזרו בסופו של דבר רק אם ננסה להחזיר אותם והליגה הזו היא דרך מעולה לשכנע אותם לחזור.
בהצלחה! :D
עודד בן עמי: "יושב ראש אגודת הנכים בישראל, תודה רבה לך. עכשיו רוץ לתפוס מחסה מהגשם"
אייל שפר

הודעהעל ידי Ohad Stavi. » א' יוני 22, 2008 2:13 pm

אייל,הקוביות ודזציו הולכים להיות בליגה,בלי שום קשר לשלוש קבוצות.
בימים אלה אני עובד על נסיון לפתוח מעין קבוצת פיקאפ,שתלך להיות קבוצה שלישית.
לגבי קבוצה רביעית לא ידוע.

רשימת משימות ודברים נחוצים:
חודש אחד שבו כל שבוע יש מפגש למשחקים
צריך לכוון ל- 3 קבוצות
אולי להשיג את המגרש בחטב שרון

לגבי פרסום אפשר לעשות משהו פשוט:
פליירים על רבע עמוד במדפסת בייתית - ואחרי זה 100 עותקים בכל חנות צילום
חלוקה לנציגים ב- 4 חטיבות
איתור שחקנים רדומים
ואולי אפילו בקשה מהמורות לחנג שמרכזות את החוגים להוציא לנו רשימות של כל מי שהיה בפריסבי משנת 2004

קונוסים זה לא בעיה
אובזרוורים - הקבוצה שלא משחקת תעשה את זה - פשוט מאוד
לגבי העירייה - הייתי משאיר את זה ליותר מאוחר - אפשר לבקש מהם לעשות פרסום כללי לנושא בדואר שהם שולחים לבתים
בנתיים לא צריך שום חסות ושום כלום - רק משחק תחרותי ולראות מי תהיה אלופת רעננה!!!

קונוסים[16]
דפי אובזרברים[למי שיש את הדפים בקובץ וורד שישלח לי במייל או במסנג'ר]
אם מישהו יכול לעזור לנו בביצוע חלק מהמטלות,נודה ונעריך זאת.
אם מישהו מעוניין להצטרף לקבוצת הפיקאפ,שישלח ה"פ.

א
Go with your FLOW.
050-4080666
סמל אישי של המשתמש
Ohad Stavi.

הודעהעל ידי ofek » א' יוני 22, 2008 5:19 pm

אוהד ויוני, סחטיין על היוזמה :)
דבר איתי אם אתה צריך משהו או אנשים לקבוצה..
:flow: :flow:
Horizon Lakey
אופק אגמון-0525405345
EUC 2007 + WJUC 2006
PAGANELLO 2008
WFPA 2007+WFPA 2009
סמל אישי של המשתמש
ofek

הודעהעל ידי Etty » א' יוני 22, 2008 5:33 pm

דורי ואוהד-
נראה לי שהבנתם אותי קצת לא נכון.

1- כל הקוביות- מבחינתך אלה הקבוצה הנוכחית. אני ביקשתי להדגיש בהודעה שלי את עניין הקוביות הישנות. בימים שהיינו רק בנות, ולא ידענו מה זה סטאק.

2- אני מצטערת להיות ה PARTY POOPER, אבל לדעתי קהל היעד שלכם צריך להיות הרבה יותר לכיוון הקמת קבוצות חדשות מאשר לכיוון העלאת שחקנים מהאוב. תבינו, במצב שהתיכוניסטים נקלעו אליו, זה כמעט ובלתי אפשרי.

וחוצמזה, ברגע שכל החדשים מצטרפים -רק- (שימו לב להדגשה בבקשה) לקבוצות הותיקות דוגמת קוביות ודזציו, אלה יהיו הקבוצות היחידות, והשאיפה היחידה של השחקנים החדשים.

קחו לדוגמא את קבוצות הבוגרים בארץ. מצד אחד ההוליס' והדרגונס מגייסים שחקנים חדשים במלוא הכוח ובשיא הספיריט, ומאמצים אותם אליהן, שזה נפלא.
אבל מהצד השני, כמעט ואין עוד קבוצות בארץ שמתאמנות באופן קבוע, ברצינות ובידיעה כלכך נרחבת של החוקים.

אז נכון, צריך לשמור על האינטרסים של הקבוצות הקיימות ולשמר אותן, אבל צריך בעיקר להקים קבוצות חדשות- גם בקטגורית הנוער וגם בקטגורית הבוגרים (למרות שזה לא קשור לנושא פה).

אוהד- להקים קבוצת פיקאפ יהי מאוד לא מקצועי לליגה של שלוש קבוצות.
אפילו לליגה של 4. קבוצת פיקאפ היא בעיקר לא תלויה בגורמים מאחדים של מחויבות קבוצתית.
ככה שאי אפשר יהיה לתלות אשם באף אחד (לא מתוך החיפוש לאשמים, כן?) ברגע שקבוצה שלמה לא תגיע ולא תודיע...
ובכלל, רצוי יהיה להכין מקום לקבוצת פיקאפ רק כשהעניין מאוד יתקדם...

ובקשר לאנשים שאיבדו עניין- נסה קודם עם אנשים שאיבדו עניין מקרב חטיבות הביניים, בחצי שנה- שנה האחרונות. לא לפני שלוש שנים, שכבר יש המון תחומי עניין אחרים.
אתה לא יודע כמה בגרויות מלחיצות את רוב הנוער עד שאתה לא מגיע לשם. כל העניין הוא מאוד מסובך ודורש הרבה יותר עבודה, בעיקר כשעוד אין משהו בנוי.
אין ספק שהרעיון יהיה יותר פרקטי ברגע שיהיה לנו משהו להציג להם. כרגע זה יתפרש כסוג של ספאם.

אני מצטערת על נימת הטון הנורא פסימית. להיפך- אני מאוד בעד העניין, ואני גם מאמינה שיצליח לכם מאוד.
אחרי הכל, אולטימייט זה ספורט מופלא ונהדר :)
אבל מישהו צריך להיות הצד הפרקטי והמחובר למציאות במובן של אל-תסחפו-יותר-מדי-לפני-שעשיתם-משהו, וקצת לשמור על השאיפות בגובה הגיוני.

עכשיו, לגבי פליירים- רעיון טוב, אבל תבררו בנושאי ה- מחירים, תפוצה, כתובות ויעדים- למי אתם רוצים להעביר את זה? והאם באמת אתם תלכו בין כל הבתים ברעננה (ואילו רק של שחקני הפריסבי מכל הזמנים) ברעננה ותחלקו פליירים? אני יודעת מנסיון שזה קשה.
וגם בתור הבנאדם היחיד בבית שטורח להוציא את הדואר- אני זורקת פליירים אפילו בלי להסתכל עליהם. אתם בטוחים שפליירים הם הרעיון הנכון?

ברגע שיש מגרשים, העניינים הטכניים הם לא בעיה (קונוסים, דפי אובזרברים ושאר שטויות) כשיש לכם בהיכון ומאורגן מראש, וזה לא לוקח יותר מ10 דקות. העניין הוא כרגע, לפי דעתי להביא 3 קבוצות מאומנות ומסודרות לפחות.

אפשר לעשות את זה.
אד.
Etty

הודעהעל ידי yuval » א' יוני 22, 2008 6:50 pm

אני אצטרף לדיון :)

אני לא בטוח שזאת הדרך הנכונה, כלומר להקים ליגה ואז להקים קבוצות.

את האמת שיש מצב שאני יצליח להרים קבוצות פיק אפ של שחקני נוער ישנים שפרשו ושיחקו לפני שנתיים שלוש. כזאת קבוצה שתגיע לכל המשחקים (פעם בשבועיים שלושה) ותקרע את הליגה. אבל אני לא חושב שזו המטרה ושזה יעשה יותר נזק מאשר תועלת.

מה שכן צריך לעשות לדעתי הוא כחודש לאחר תחילת שנת הלימודים הבאה (כלומר משהו באזור אוקטובר נובמבר) להקים כזאת ליגה שתורכב בעיקר מהשחקנים החדשים שהצטרפו למגמה.

לדעתי הרבה הרבה יותר פשוט למשוך שחקנים שרק התחילו לשחק ועדיין מתלהבים מהעניין מאשר כאלה שפרשו.
אומנם ליגה כזאת כנראה תיהיה ברמה די נמוכה אבל למי אכפת? העיקר שאנשים יתחילו לשחק בעוד מסגרות, אחרי שיש ליגה לפי הקבוצות בתי ספר אז יש אפשרות להקים עוד קבוצות שיתאמנו אחרי הצהריים (או עם מאמנים קיימים כמו אסף/יקיר או עם שחקני נוער ותיקים שישנם לא מעט כאלה שמסוגלים להדריך).

בעיקרון כרגע להחזיר שחקנים זה לא אפקטיבי.
אוהד רעיון הפליירים הוא רעיון נחמד אבל כמו שאטי אמרה הוא לא אופרטיבי + לא יעזור בכלום.

אתה לא תיצור אלפי פליירים לחלק בכל בית ברעננה וגם אם כן זה לא יעשה כלום. אם מישהו יקבל פלייר הביתה ואפילו יקרא אותו ויראה שיש שם הזמנה לליגת פריסבי הוא יזרוק אותו לפח...
יובל יעקבי
כשכדור חולם, הוא חולם להיות צלחת!
------------------------------

yuval999@hotmail.com
yuval
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי Ohad Stavi. » א' יוני 22, 2008 7:22 pm

אטי,כנראה לא הבנת אותי נכון בקטע של הפיקאפ.
אני רוצה לבנות קבוצה של שחקנים רדומים[מהשכבה שלי,מחטיבות אחרות,שלא ממשיכים שנה הבאה במסגרת המועדון ספורט.]

אני רוצה לבנות את הקבוצה הזאת,ולהעביר את ההודעה לדזציו ולקוביות,הליגה עצמה תהיה רוב סיכויים באוגוסט,ולכן יש זמן לאימונים,ומגרש כנראה יש כבר.

אופק ויובל,אם אתם מעוניינים להצטרף אליי,אהלן וסהלן YOU ARE ALWAYS WELCOME
Go with your FLOW.
050-4080666
סמל אישי של המשתמש
Ohad Stavi.

הודעהעל ידי bar » א' יוני 22, 2008 7:50 pm

לדעתי אם זו לא ליגה ממש רצינית שנועדה כדי לבדוק ממש מי הכי טוב אלא יותר בשביל להחזיר שחקנים ולשמור שחקנים אז קבוצת פיק אפ זה רעיון טוב שנותן לכולם הזדמנות לשחק =]
"אתה יכול להיות ילד רק פעם אחת, ילדותי- לעד!"
bar

הודעהעל ידי Etty » א' יוני 22, 2008 9:44 pm

אני עם יובל. לזה התכוונתי ולא הצלחתי לנסח..

ואוהד- אם ככה אתה לא צריך לקרוא לה קבוצת פיקאפ אלא "חוזרים" או משהו
וגם אז לוודא שהם פועלים במתכונת קבועה.
Etty

הודעהעל ידי Ohad Stavi. » א' יוני 22, 2008 11:49 pm

אני עם יובל. לזה התכוונתי ולא הצלחתי לנסח..

ואוהד- אם ככה אתה לא צריך לקרוא לה קבוצת פיקאפ אלא "חוזרים" או משהו
וגם אז לוודא שהם פועלים במתכונת קבועה.

כן,לזה התכוונתי,פשוט לא ידעתי איך לקרוא לזה.
לגבי מתכונת קבועה,נערוך אימונים בשעה וביום שנוח לכולם,אחת או אפילו פעמיים בשבוע.[לקבלת תוצאות מקסימליות.]
Go with your FLOW.
050-4080666
סמל אישי של המשתמש
Ohad Stavi.

הבא

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 16 אורחים