בחור ישן שרוצה לציין משהו!!

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

בחור ישן שרוצה לציין משהו!!

הודעהעל ידי AmIt » ב' מרץ 31, 2008 6:58 pm

היי אחים שלי מה המצב.. ? וואלה צבא.. שכם.. חח לא יותר מדיי חדש...
אז ככה. אני רוצה לפתוח פה משו...
לפני כ.. בערך חודשיים... התחלתי להביא פריזבי לשכם משיעמום...(פריזבי במחסומים וכאלה.. צחוקים דווקא..)
בכל אופן.. שני חברים שלי מנהריה ממש נגנבו על העיניין והתחלתי לשחק איתם וואלה יש עתיד.. התחלתי ללמד אותם וכאלה.. ואז אחד מהם ביקש שאני אקנה לו פריזבי בהרצליה כי לא ממש ידעתי איפה יש לקנות בצפון פריזבי נורמלי..
בל אופן ההבחור נתן לי כ-100 שח כי אמרתי לו שלפי מה שזכור לי פריזבי עולה בערך כ70-80 שח..(כן כן נכון הפריזבי האחרון שקניתי הוא עוד עם העיצוב של ברק עליו עושה משו ממש מגניב..) כן כן ישן אבל עדיין סוחב הפריזבי.. בכל אפן אני הגעתי לחנות גלישה בפיתוח על הים מול זבולון ואז גיליתי שהחנות עברה לרישפון.. אבל לא משנה.. בכל אופן הגעתי לרישפון נכנסתי לחנות ושאלה אם אפשר פריזבי דיסקראפט 160.. ואמרו לי כן נשאר אחרון..(אגב לדאוג למלאי חדש.. כמו כן אני רוצה לציין שהייתי גם בחנות ספורט הזאת בכניסה לפיתוח ששכחתי איך קוראים לה ולא היה להם שם..) אז בקיצור הם ביקשו ממני 115 שח!!!!! מה למהההה?!?#?%?&%? על מה 115 שקל? על פריזבי!? ממתי המשחק ניהיה כל כך יקר?! מה קורה?
(בכל אופן קניתי את זה.. כי בכל זאת אין לי כל כך הרבה זמן בבית ועד שיש אז קניתי כבר כי לא היה לי כח להתווכח על זה..) אבל וואלה אנשים אם בבקשה למישהו יש תשובה בשבילי אני אשמח...
תודה עמית חסה ישנה..
-AMIT EVEN-
תאמינו לי שבסוף יהיה טוב..:D
חסות!
סמל אישי של המשתמש
AmIt

כמו כן..

הודעהעל ידי AmIt » ב' מרץ 31, 2008 7:01 pm

כמון כן מה שאני רוצה להוסיף.. זה שממה שזכור לי.. שבין השאר.. המשחק אמור להיות עם זה שזה משחק מקצועי ואמור לשדר רצינות .. ולשדר מחאה נגד שזה משחק ילדותי של ים ומשחק כלבים.. וכו' כו'.. הוא אמרו להיות גם משחק עממי וכיף.. שכל אחד יכול לשחק בו וכל אחד יכול להכנס לתחום.. אז מה קורה עם זה איפה זה..? איך אתם רוצים שאנשים יכנסו למשחק אם פריזבי נורמלי מקצועי עולה 115 שח!?
-AMIT EVEN-
תאמינו לי שבסוף יהיה טוב..:D
חסות!
סמל אישי של המשתמש
AmIt

היי עמית

הודעהעל ידי Dori » ב' מרץ 31, 2008 9:48 pm

קודם כל תודה על הפנייה.
התשובות שאתה מחפש נמצאות כאן:
http://www.frisbee.co.il/Communications ... 0975#30975

המחירים בחנויות אכן עומדים על סביבות 100-120 שח, ויש מקומות בהם המחירים הרבה יותר גבוהים.

הכל התחיל מדגמים של WHAM שהקפיצו את כל המחירים לפני שנתיים בערך.
באותו הזמן הדגמים החדשים (שעדיין עפים באותה צורה @#&^@%# כמו הישנים) הגיעו עם אריזה יוקרתית ועם DVD... המחירים בשוק עמדו על סביבות 150 שח לצלחת.

כאשר ראיתי את זה ממש התעצבנתי, מכיוון שגם אני מאמין שפריסבי צריך להיות משהו זול ועממי לכולם. להפתעתי הרבה אנשים רבים קנו צלחות WHAM במחירים מופקעים.

אתם שואלים מדוע?
והנה התשובה.... הצלחנו ליצור טרנד של הספורט שלנו, והרבה אנשים רואים ורוצים גם. מכיוון שמדובר בפריסבי (מוצר שנראה תמים ופשוט), אותם אנשים לא עושים חקר שוק יותר מידי, נכנסים לחנויות הספורט הקרובות לביתהם ולוקחים את היקר ביותר.... הרבה מזה גם עובד על קנייה אימפולסיבית כאשר באים לחנות ורואים אריזה יפה.

בפועל צלחות DISCRAFT, שעפות ללא ספק טוב יותר, הסתמנו ע"י הצרכנים החדשים (כלומר, לא שחקנים מהקהילה) כמותג זול יותר ופחות מקצועי.... אם נסכם את זה במשפט אחד: יותר זול = פחות איכותי.

זו הסיבה שעשיתי הפקה (בעזרת כישוריו המקצועיים של תומר) של אריזות חדשות ואפילו הוספנו שיעור במתנה. כל הדברים האלה טיפה יקרו את הצלחות בחנויות (למרות שעכשיו יש אחלה של מבצע אביב בכמה חנויות כולל החנות ברשפון... ויש להם מלאי).

לסיכומו של עניין:
שחקנים חדשים שנכנסים לספורט זוכים לקבל צלחת מעולה, שמשדרת מקצועיות ברמות הגבוהות ביותר וגם הדרכה במתנה (שזו ללא ספק הדרך הטובה ביותר להכניס אנשים לקהילה שלנו).
והשחקנים הותיקים, יכולים לקבל צלחות במחירים נוחים דרך קבוצות האולטימייט או דרך קנייה ישירה מהמדריכים.

בעקרון המטרה שלי ל- 2008 להקים חנות אינטרנט עם הטבות גדולות מאוד לקהילה.

מקווה שהתשובה מספקת.

:)

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים