סיפורי בוקסי!

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

סדנת אולטימייט לצעירים 2007 הסיפור המלא

הודעהעל ידי Booxy » א' דצמבר 09, 2007 3:46 pm

Prolog

קודם כל נפתח את הסיפור במזל טוב ענקי לעופר-הסקסי-פינגי-פדר שנולד לפני 16 שנה בערך, בארץ קרה מאוד מאוד ששמה אנטרקטיקה.
ומתישהו הוא נדד לישראל ועכשיו הוא משחק Ultimate Frisbee בזמנו הפנוי.

=======================================

יום רביעי+חמישי

ועכשיו לסיפורינו, אמיר המכונה ליברZone התקשר ושאל אם הוא יכול לישון אצלי, אני קבעתי כבר עם אישה כלשהי, אבל ביטלתי אותה בשבילו D= כי אני כזה קרנף ידידותי.
אז אמיר נסע עם כמה כהי עור ברכבת ולימד אותם רוסית, ועם שני סנדוויצ'ים של סבתא ליבר.

ואני [ואמא בוקסי ובוקסה הקטנה] באתי וחלצתי אותו במבצע מסוכן מתחנת "בית יהושוע" הגשומה.

אמיר הגיע לביתי בשלום, ואז הלכנו לטיול לבית אבי, על מנת לצפות בכינורות שליD= בדרך קבלנו טרמפ מכוסית בTomcar [אמיר ישב לידה ואני עליו]. לאחד הכינורות לא הייתה נשמה והשני נראה סביר, אולי יום אחד יצא מהם משהו.
אצל אבא הצעתי לאמיר לאכול, והוא הסכים ברוב טובו לקבל תפוח, אמיר לא חשד, אחרי הכל, הוא לא חשדניסט, והתפוח לכאורה נראה תפוח רגיל ולא מסוכן. והוא החל לאכול התפוח.

כעבור מספר רגעים חש אמיר שמשהו לא כשורה, הוא שלח מבט חטוף בתפוח וראה בעל חיי! אללי!
התפוח התמים למעשה היה נשא של רמשים חסרי חוליות!
[לדברי אמיר זה היה יותר כמו גוש חום כזה] אמיר השליך את התפוח בטענה שאין רעב הוא עוד, והחלנו ללכת חזרה לבית אימי.
בעודנו הולכים אמיר יורק ואומר שיש לו טעם של תולעים. זה היה משעשעP=

אחרי זה דיברנו קצת על ישראבלוג, ועל זה שזה דבר לבכיינים, וכל מי שיש לו בלוג נהיה Emo כי זה מקום מדכא.
אמיר אומר שמי שעצוב בחיים צריך לדבר, ומי שלא...שישתוק! ובכלל, כולם בישרא הם ילדות בנות שלוש-עשרה שבוכות שחבר שלהן זרק אותן, וואאההה! [צליל של ילדה בוכה]
רבתי עם אמא, וואהההה! [שוב..]
עשו לי מנגל מהנעל, וואהההה! [כנ"ל]
נגמרה לי הכרטיסיה, וואאאאאהההההה!
שברתי ראי, וואההההה..
וכו' וכו'.

ויהי ערב ויהי בוקר יום אחד [ושני]

יום שישי

אני והכנר קמנו מוקדם ונסענו עם אימי לת"א, בדרכינו אספנו את מתן-הסקסי-שםארוך ובועז-ערס [זה הכל מאהבה...3> ]
הגענו לת"א שטופת השמש.. – עלק! גשם זלעפות חסר רחמים תקף את קבוצת הנערים התמימה שהתמקמה בדשא.
אז הלכנו לעומר-גזית-שלו-ידיים שבטוב ליבו ולב אביו אירח אותנו ונתן לנו לצפות בסרטי Ultimate
וגם קצת בPink Floyd אז ראינו קצת סרטים, ולמדנו תאוריות שונות של Ultimate.

אחרי זה פשוט הלכנו איש איש לביתו, בערך, אלי באו הכחול-מאקס-מן-אופק-חלב-פריזבי פחממות [זה אחד] ובועז'לה-ערס-דקירה-למען-חיים.
אכלנו, ועוד מעט יגיעו המרמטיה-קרפדה-חייל ודובר אנגלית כלשהו..
לי לאופק ולבועז היה משעמם, אז יצאנו החוצה לשחק, ליד ביתי נמצא אמפיתאטרון מדשא, עם במה קטנה באמצע.
עשינו LayOutים במעלה הגבעה, ובירידה, ועוד ועוד שטויות=]
אפילו המצאנו משחק "Not-In" מישהו עומד עם הדיסק, וקורא "Not In" ואז מישהו אחר חייב לרוץ לעשות כל שביכולתו בשביל לקבל מסירה [רצוי Lay Out, רק כי זה יפה יותר מפנקייק].

אחרי זה המרמיטה-צפרדע-חייל-מיצי והדובר-שפה-זרה הגיעו, זולו מיד קפץ על שומשום הכלבה שלי והחל לחבק אותה ולקפץ תוך קריאות "מיצי!!" ושאר הקולות שמרמיטות עושות.
אך דיי מהר לא מצאנו תעסוקה והלכנו לבית אבי, לטפס קצת בקיר.
זולו כמובן טיפס ראשון, ואז תפס אותו גשם בעודו תלוי!
כמובן שעזרנו לו והורדנו אותו בבטחה, ונכנסנו פנימה.
אכלנו, זולו ניהיה שמן, והיינו צרכים לגלגל אותו כל הדרך, חזרנו בית אימי [זה מוטיב חוזר בסיפור].

ניסינו לשחק פוקר, אבל זה לא ממש הלך, אז רק אכלנו שוקולד מריר, מסבתר שלא עדיף למות=]
זולו לבועז: "השוקולד לא אמור ממש להקפיץ לך את הסוכר?!"
בועז: "כן, שיקפיץ!"
זולו: "אתה תתעורר ב4 בבוקר ותציק לנו.." [תזכרו את זה...]

הדלקתי אש באח.
באותו רגע החלטנו לפרוש לטלויזיה, אז חפשנו סרט, ולבסוף החלטנו על Scorpion King
סרט נחמד, זולו נרדם ב15 דק' הראשות, בועז אחריו מתישהו..אני אופק ובן נשארנו עד הסוף והלכנו לישון.

ויהי ערב ויהי בוקר יום שלישי

יום שבת

4 בבוקר,

בועז מתעורר, וחוזר לישון..[אבל זולו צדק חלקית]
--------
קמנו בבוקר לצלילי שנייה ראשונה משעון מעורר של זולו, שמיד קפץ עליו להשתיקו, ואחר-כך עבר אלינו.
הוא קיפץ מאחד לאחד תוך קריאות "מיאו!" ושמו עבר ל"זולו-מרמיטה-צפרדע-חייל-מיצי-מיאו", בין היתר הוא גם סיפר סיפורי לילה על נחירות וכדומה.
אני הלכתי להכין לבנות קפה, [משפט מעניין, להכין קפה, אבל לבנות..לא נפתח פה דיון.]
לפתע הסתכל אופק במראה במטבחי וגילה, מה שכולנו לא גילינו עד עכשיו, כולו מקושקש! גבה חדשה, סוג-של זקן חדש, ואפילו! ציור מיוחד של מרמיטות על הלחי!! ניחושים?
אחר כך התחלנו להתארגן, טלפונים ושטויות, דחיות ל9 וכל זה..

אחר כך הגיע אבי, [אבא+שלי, לא דובי] ונסענו באוטו גדול חמשת ה..אממ...חמשת המי שהיה אצלי..
הגענו, היה מזג אוויר נחמד מאוד לטעמי, היה מעונן, טפטופים קלים פה ושם, אבל לא משהו שיפריע לנו לשחק!
התחלנו בחימום וכמה דרילים, בעיקרון אין לי משהו מיוחד להגיד על זה, אכלנו גם! זה חשוב!
גיליתי שחמאת בוטנים עם ריבה זה ממש ממש טעים!! ממש אבל!!

מאוחר יותר היה לנו מחשק נגד פיקאפ בוֹגרים [אני אומר "בוֹגרים", תזכרו את זה] טובה.
וניצחנו! משמע, הלימודים השתלמו.

אישית אני מרגיש שהשתפרתי, אני סוף כל סוף מצליח לזרוק עם רגל ציר כמו שצריך.

תודה לכל מי שארגן, תרם, הצחיק, או סתם עשה נקודה לטובת הקבוצה שהייתי בה=]

וירא בוקסי כי טוב=]
Booxy XD
XD
Booxy

סיפור?

הודעהעל ידי Booxy » א' אפריל 06, 2008 9:29 pm

מסיים בצפר, הולך לחפש את אטי, בדרך מוצא חבר על אופניים שמוכן להרכיב אותי לאחוזה, בסוף אני מרכיב אותו.
הוא התלהב מהכושר שלי, זה עושה לי טוב. פעם הייתי כל כך לא בכושר>< הכל בזכות האולטימייט!
אטי הייתה אצל מייגן, הכינו צ'ופרים למסע בראשית שלהן.
החתולים שלה ליקקו לי את הנעל=S מה שטוב להם..
עלינו על קו 47, המטרה, לקבל את הטופס הירוק שלי עם תשובה של מבחן התאוריה.
(הערה- קו 47 לא מגיע לתחנה המרכזית.)
ירדנו מהאוטובוס והלכנו אחרי הדרכתו של הנהג לתכנה אחרת, עלינו על קו 5.
תפאום אנחנו ב-גבעתיים!- WTF?!
אוטובוס חזרה, מצאנו תחנה..חיכינו וחיכינו, אני מת מרעב עוד מרעננה!
מוסיף לעצמי בראש עוד דברים לרשימה של Hate כמו 63 [הקו הארור שמאחר!], לחכות, להיות רעב וכו'.
מגיעים לבסוף לתחנה, השומר שם לוקח את השם שלי, נכנס פנימה, חוזר תופס ואומר "תנהג בזהירות."
Yay! לא צריך לחזור למקום הנורא הזה!
מחכים לאוטובוס חזרה, שוב, מאחר ב 20 דק' :::שונא לחכות:::
נוסעים הביתה.
------------------------------------------------------------------------

ב16 בחודש הזה ב6 בבוקר יוצא לו מטוס לשמי כדה"א.
ואני הולך להיות אליו, אוסטריה! הנה אני בא! תכינו את מדרונות השלג!
Snowboarding Rulz!

:D
XD
Booxy

חג שמח=]

הודעהעל ידי Booxy » ו' ספטמבר 18, 2009 4:46 pm

רק רציתי לאכל לכל קהילת הפריסבי שנה מאושרת, ומלאה בשמחה..כי זה כל מה שצריך בחיים..
שתיהיה לנו שנה של המון אירועי פריזבי, בולה-פלו מוצלחת, וקידום ענק של הספורט שלנו!
ונקווה שיהיה לי על מה לכתוב, כי פינת הסיפורים של בוקסי כבר ממש לא מתעדכנת..ולא כי אני עצלן לשם שינוי

אז שנה שמחה לכולם!

Booxy
XD
Booxy

הקודם

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים