תחרות MTA נוספת ל- 2007

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

trc

הודעהעל ידי מיכאל אלזנר » ב' נובמבר 12, 2007 2:38 pm

יוני קריס - ראיתי עכשו שאתה הבהרת אז תודה לך
מיכאל אלזנר - קפטן דיסקגולף הכח גני יהושע
סמל אישי של המשתמש
מיכאל אלזנר

שלום לכולם

הודעהעל ידי Dori » ג' נובמבר 13, 2007 12:10 am

אחרי עבודה קשה ביותר על סיכום האירוע אני מתכבד להציג לכם את תוצאה,
http://www.frisbee.co.il/Events/Y07-M11-D09_MTA2007-SecondEvent/MTA2007-SecondEvent.asp

אם יש דברים לתקן אני אשמח לקבל הודעה פרטית.

תגובות שיכולות לעניין את כולם יתקבלו בברכה בפורום הזה.

תהנו

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי Naylon Man » ג' נובמבר 13, 2007 4:17 am

אוקיי אז סוף סוף יש לי זמן להגיב בפעם הראשונה מאז הזכייה..

קודם כל רוצה להגיד תודה רבה לדורי בהלול זוהר על הסיקור המושקע של האירוע ועל הטכניקה החדשה של הצילום :wink: (איפה כל התגובות מהידיים המשומנות להתעוררר אנשים להתעוררר...)

לי זה היה אירוע ראשון שאכן הצלחתי להתעורר בארץ ולהגיע (פיספסתי כבר 2 אירועים קודמים עקב שינת יתר וירח דבש קצר..אכן כן נשוי טרי :D )

היה לי הכבוד והעונג להיות שותף לאירוע כזה מלא בכוכבים ואגדות שהכרתי עד לא מזמן רק מהשמות שלהם(יזקף לזכותו של אברום יד המשאית שדאג תמיד לעדכן אותי ) שמות כגון:

קובי יד הנפץ - שרק כאשר ראיתי אותו בפעולה הבנתי עד כמה הכינוי שלו תפור עליו בול - טיל בליסטי ים תיכוני!

אורי יד הרוח גייר (הכינוי שלו אצלנו בחוף - המאסטר )- אני זוכר אותי קיץ שעבר רואה אותו משחק בחוף ואומר לעצמי מי זה הפיטר פן הזה...אני חייב לזרוק לו פעם אחת! מאז עשינו דרך ארוכה בזריקות ארוכות, בזריקות MTA שהפכו לאימונים בשבילי ובעיקר סידורי צבעים לראש ולנפש... 8)

דורי בהלול יד השוט היד המארגנת היד שמושכת בחוטים ומרימה ומקדמת את הספורט המדהים הזה במדינה המזורגגת שלנו - תודה!!!

וכמובן שמות ופרצופים חדשים ששמחתי להכיר ולראות אותם בפעולה - כבוד!

מחכה עם הרבה רוח ( רצוי מערבית מערבית...) לטורניר הבא וממליץ ללכת על אותו קונפסט - 5 זריקות בסבב הכי טוב !!

סהר :flow:
Naylon Man

הודעהעל ידי שלום » ג' נובמבר 13, 2007 12:56 pm

לכל הזורקים השלום והברכה!
טוב כאן היד המבשלת הימנית שבניהן...
היתה תחרות ראשונה שלי, בהתחלה קצת שמרתי כח ובסופו של דבר הענין היה בעוכרי ומבחינתי היה קצת מביש אכזבה גדולה לא לעבור אפילו את ה9 .
אבל האוירה היתה מגניבה להכיר זורקים עם ידי נפץ היה תענוג. בקיצור היה כיף.
מי שרוצה לראות את היד המבשלת, בעבודה טאצה דורו בנוה צדק ואני אפילו יכול להכין אוכל, ובגורדון בזריקות נפץ אמיתיות מול איתני הטבע.
שלום 0522808979
---------------------------------------------
Eat good
שלום

תגובה לתחרות MTA סתיו 2007

הודעהעל ידי אבירם אלון » ג' נובמבר 13, 2007 2:58 pm

טוב אז כאן יד האומן (AKA היד השובתת - על שום השביתה האיטלקית שעשתה בתחרות האחרונה. ראה גם: לוח תוצאות) ורציתי לציין לטובה את התחרות , הארגון והאנרגיות.
ניתן היה לחוש את האחווה והעידוד בין הזורקים לפי המתח הספורטיבי, שהתבטא בדממת אלחוט, והדריכות שהיו לפני כל זריקה כמו גם את מחיאות הכפיים ושאגות ההתפעלות (או האכזבה- במקרה של פספוס מעצבן, ואני יודע- שמעתי את קריאות האכזבה האלה חמש פעמים...) שבאו אחרי עוד זריקה מוצלחת של כל אחד מתותחי העל שהשתתפו בתחרות. חברה אני מצדיע לכם - כה לחי!!!
ולדורי : אכן כתבת סיכום מוצלחת ומקיפה.
* הערת ביקורת בונה: מה עם איזה סיקור של צוות צילום??? יש מישו פה שלא מסכים שהתחרות הזאת שווה איזה אייטם של חמש דקות ב"חדשות הספורט" לפחות???
באשר אלי, מכיוון שהרוח הייתה בתחילת התחרות שונה ממה שאני רגיל אליה וכן באתי מיום עמוס בעבודה היישר לתחרות בדקה התשעים לא ביצעתי שום חימום לפני כן את שלושת זריקות האומן הראשונות שלי "שרפתי" על התכווננות עם טכניקה שגויה ועד שאיפסתי את היד בזריקה הרביעית באו לי שני פקשושי תפיסה מעצבנים ברביעית ובחמישית- נו שויין...
לא נסיים ללא ברכות כפולות ומכופלות לאדון סהר זנגילביץ' נכבדינו דבר ראשון לכבוד חתונתו זה לא מכבר ומי ייתן ויעמיד לנו דור חדש של זורקי על במהרה ודבר שני על זכייתו הלא מפתיעה כלל וכלל- אני באופן אישי הימרתי על שניים שיפציצו בעצמה עוד לפני התחרות ומר Z הנכבד היה אחד מהם (השני היה אדון ברהמי שגם היווה פקטור ונתן את הסיפתח כבר בסיבוב הראשון).
מחכה כבר לרוחות שלהי החורף בפברואר שם אראה את יכולותיי האמיתיות, וחבר'ה, אנחנו לא דובים אז לא לישון בחורף...
אבירם אלון - מקום אחרון בתחרות MTA סתיו 2007
אבירם אלון

הודעהעל ידי איתן השמאלי » ג' נובמבר 13, 2007 3:34 pm

שלום לכולם כבוד להיות חלק מקהילת ידיות מכובדת שכזאת!
התחרות היתה מפגן ענק של פאן וכישרון פעם ראשונה שאני משתתף ולמרות התוצאה ה :( חוזר לאימונים!
היה מדהים לראות כולם ללא מגבלות דת גזע או חוף...
שאפו למארגנים ולכל המשתתפים כן ירבו
איתן - היד האבהית (יש זורק חדש בן חודש וחצי)
איתן השמאלי

מממ טיי איייי

הודעהעל ידי אבי ערב » ד' נובמבר 14, 2007 2:56 am

הי חברה קראתי זה עכשיו את כול התגובות ואני רוצה לומר לפניי הכול שהגיבוש שנוצר כאן לאחרונה כולל השתתפות בפורום ושיתוף חוויות של שחקנים ותיקים שווים את הכול זה מרגש
אותי אישית.
נהנתי מאוד בחוף חוויה לראות כמות כזו של זורקיי על שמילאו את פרישמן אני חושב ששברנו שיא בקטגורייה הזו בארץ בכמות ובאיכות של זורקיי mta אני לא יודע כבר למה לצפות בפבואר
אולי להתריע את התושבים לשים קסדות בחוף }סהר היה ממש מרגש לראות אותך זורק פשוטו כמשמעו ומביא לבית שלנו תוצאה שהיממה תחברה תמיד האמנתי בידיים שלך {עוד שסיבבת תקליטים בזום ב99 חולה עלייך . פליבה יא רוצח זריקות מעודנות מחזיק ממך מאוד.
קובי אם זריקה 1 שלך הייתה נכנסת לנתיב של הרוח נכון אני חושב שהיית מביא 14 15 שניות
בקליל יא מלך. אני אישית פשוט לא הלך לי לא נורא בפעם הבאה }{}<
נתראה בפבואר ביום הולדתי
רות חולה עלייכםםםםםם
אבי
אבי ערב
VON ZIPPER

הודעהעל ידי מורן פליבה » ו' נובמבר 16, 2007 10:12 pm

תחרות הבאה חייבים להביא מצלמה...
דורי לטיפולך
מורן פליבה

תחרות MTA סתיו 2007 תגובה מקובי סלוצקי

הודעהעל ידי קובי סלוצקי » ה' דצמבר 06, 2007 11:45 am

הכי שימח אותי בתחרות האחרונה, זה לא שהגעתי מקום שני, אלא דווקא מי שזכה מקום ראשון.
זה כיף לראות פרצופים חדשים של אנשים שנכנסו לטירוף של הפריסבי ואף מצליחים לזכות ומנצחים תותחים רבים בדרך.
התחרות הייתה קשה, אך מראה שכל אדם בלי קשר לגיל יכול להיות אלוף בענף הפריסבי, כך שכל הכבוד למשתתפים.
אני מקווה שיהיו עוד הרבה תחרויות מעניינות ומפתיעות ושעוד הרבה יצטרפו לתחרויות הפריסבי! :D
התחרות הייתה מתעתעת ולפעמים זריקות מושלמות הפכו לזריקות חלשות.
הרוח השתנתה בין שחקן לשחקן ולכן היה קשה לתפוס זריקות מושלמות.
דורי כמובן שוב עם זריקות שמנות 8) ,מורן הפתיע עם התוצאה הכי חזקה, אני רואה עתיד ורוד בשבילך .
אבי ערב לא נורא כולם יודעים שאתה תותח :)
ולכל השאר הכל פתוח לתחרות הבאה
להתראות בפברואר!
נ.ב
נקווה שיבואו הרבה מעודדים ומעודדות, תפרסמו את התחרות הבאה ברבים.
קובי סלוצקי.
סמל אישי של המשתמש
קובי סלוצקי

הקודם

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים