על אולטימייט, פריסטייל ומה שביניהם

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

על אולטימייט, פריסטייל ומה שביניהם

הודעהעל ידי מיסקין » ש' אוגוסט 04, 2007 2:05 am

שלום כולם. יש לי שאלה, שלפי דעתי יכולה להוות נושא מרכזי מאוד בפורום הזה. אז ככה. האם לדעתכם, יכולות בסיסיות של פריסטייל יכולות לעזור גם באוטימייט? ולהפך? וכמו כן, בכדי לא להפוך את זה לפורום משעמם ומת, חשבתי שכדאי שזה יהיה המקום בו אנשים יכתבו איך הפריסטייל והאולטימייט התנגשו אצלם, דרך סיפורים וחוויות אישיות שלכם. כמו כן אפשר כמובן להעלות פה שאלות ככל העולה על רוחכם, אבל שיהיו קשורות לנושא, בכדי שלאנשים יהיה נחמד להכנס!
תודה לכם אנשים,

מיסקין

ד"א מגיע לי מזל טוב, זו ההודעה מס' 101 שלי... מספר הרבה יותר שולט ממאה, כי מאה זה כבר נוסטלגיה בשבילי.
נ.ב שטרודל, אני לא יצירתי.
"Big man, pig man, ha ha charade you are"
כל יום מעל האדמה- תודה רבה
"God is dead"
Nietzsche-
"Nietzsche is dead"
God-
סמל אישי של המשתמש
מיסקין

הודעהעל ידי שטרודל » ש' אוגוסט 04, 2007 2:06 am

אני חושב שפריסטייל ממש עוזר באולטימייט, בפריסטייל אתה מרגיש את הפריסבי ואתה לומד איך הוא מגיב הכי טוב, זה פשוט משפר לך את השליטה בפריסבי במלא ומעלה את רמת המשחק.
פריסטייל גם משפר את יכולות המוטוריקה שלך, אבל זה גם אולטימייט? אז לא משנה.
חוץ מזה שאפשר לשלב תרגילי פריסטייל באולטימייט ואז תצא ממש מגניב (וגם תותח על).
ותראה בכל מקרה אני חושב שכדאי להשקיע בשניהם, הרי כשאתה לבד אתה לא יכול להתאמן באולטימייט, אז לפחות תתרגל פריסטייל? אני אישית לא יודע פריסטייל, אבל אני ממש רוצה ללמוד.
אני אישה קטנה מאוד ושמי פלפלת
סמל אישי של המשתמש
שטרודל

דבר ראשון נושא אחלה...

הודעהעל ידי Dori » ש' אוגוסט 04, 2007 2:21 pm

האמת שלא ברור איפה כדאי לשים אותו בפורום אולטימייט או בפורום פריסטייל, אז בנתיים נשאיר כאן ונראה לאן זה יזרום.

לפני הרבה זמן כתבתי מאמר בנושא ואני אנסה למצוא אותו ולפרסם כאן.

כמו שאני רואה את זה,
אולטימייט ופריסטייל דורשים מיומנויות אחרות לחלוטין, ולפעמים הרגלים מענף אחד יכולים להיות לא מתאימים לענף אחר.

כמו עודף זריקות AIR BOUNCE בפריסטייל שלא מתאים לאולטימייט.
או זריקות קרובות עם המון ספין שלא יכולות לעמוד מול הגנה של שחקני אולטימייט.

לעומת זאת יש המון דברים שמשלימים אחד את השני וככל שההבנה של המעוף והשליטה בצלחת טובה יותר (מיומנות שפריסטייל מקנה הרבה יותר מהר מאולטימייט פשוט מכיוון שהצלחת אצלך כמעט 100% מהזמן ואתה מנתח כל תנועה שלה) השחקן משפר את היכולות האישיות שלו.

עוד בהמשך

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

כן...

הודעהעל ידי ofek » ב' אוגוסט 06, 2007 12:38 am

בתור שחקן פריסטייל מושבע ושחקן אולטימייט מורעל, אני יכול לאמר לך שיש קשר גדול ביניהם.
לדוגמא, כשאני תופס תפיסה ביד אחת בקפיצה יחסית גבוהה על מישהו אחר (SKY) לא קורה לי שאני מפיל את הצלחת כי יש לי את האחיזה של הפריסטייל, מה שאומר שאני לא אפיל צלחת גם אם היא תהיה עם המון המון ספין.
בקשר לזריקות, כמובן שככל שמשחקים יותר פריסטייל המודעות לצלחת מתגברת ואפשר פשוט להבין את הפיסיקה שלה ותמיד לדעת איך היא מתנהגת.
ועוד כל מיני שטויות כמו זריקות למיניהם ואנטיסיפיישן.
Horizon Lakey
אופק אגמון-0525405345
EUC 2007 + WJUC 2006
PAGANELLO 2008
WFPA 2007+WFPA 2009
סמל אישי של המשתמש
ofek

הודעהעל ידי Etty » ב' אוגוסט 06, 2007 12:46 am

ואחרי הכל, ברגע שאתה מבין את האיזון שבינהם ומנצל אותו לטובתך זה עוזר לך בשני הכיוונים.

:) ואז זה קסום.

אני בטוחה שיש עוד כמה שחקנים שישמחו לחפור לך על זה, אז אני אשאיר את זה להם, כי הם טובים יותר :)
Etty

הודעהעל ידי m-o » ב' אוגוסט 06, 2007 12:46 am

עוד דבר הוא היכולת לתפוס צלחות על בליינד בגלל הפריסטייל מה שעוזר במקרה של זריקה רעה שאתה פשוט שולח ליד לשום מקום אחר הצלחת שמאחורייך או שעברת אותה.
יש גם את עניין הספין שעוזר לזריקות מול הרוח ולמרחק.
אולטימייט עוזר למשל לקפיצה יותר טובה מה שחיוני לתפיסות מסויימות ושנייהם לגמישות מה שחשוב נגד פציעות מאמץ או לתרגילים מורכבים יותר או יפים יותר.
מעבר לזה טוב להעלאת קורדינציה מפתח וקשר עין יד רגל... :twisted:
בקיצור השניים בהחלט תורמים אחד לשני פריסטייל יותר אני מניח אבל זה כן דו צדדי. :flow:
Go With Your Flow
Go With Your Style
Go And Never Stop
And Just Go Out And Play!!!

מקום 16 בעולם בפריסטייל פריסבי לשנת 2009 ושנת 2010
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים