שנת הפריסבי שלי - 2006

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

שנת הפריסבי שלי - 2006

הודעהעל ידי Dori » א' דצמבר 31, 2006 8:32 pm

שלום לכולם,
אני חושב שנשמח לשמוע מכולם איך הם מסכמים עוד שנת פריסבי שעברה עלינו לטובה.

אז כל מה שבא לכם,
אירועים שאהבתם, דברים שקרו לכם, דברים מיוחדים שאתם זוכרים שעשו את השנה וכו'.
הכל הולך.

אה.... וגם היינו שמחים לשמוע מה אתם מאחלים לשנה הבאה.

נראה מה יצא...

HAPPY 2007
:flow:
נערך לאחרונה על ידי Dori בתאריך ד' ספטמבר 05, 2007 11:25 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי Of3r » א' דצמבר 31, 2006 8:46 pm

אממ אז שנת 2006 הייתה שנה מטורפת בשבילי מבחינת הפריסבי
זכיתי עם קבוצתי לשעבר באליפות הארץ לנוער באלוטיימיט
השתתפתי בטורניר פריסטייל שאני לא יודע פריסטייל ואפילו לא סיימת אחרון (זולו אנחנו תותחי על :D )
ואיך לא, אליפות העולם לנוער באולטימייט 2006, ארה"ב
הדבר הכי מטורף בעולם
היה כל כך כיף!!!
15 ילדים בחו"ל ? אתם כבר תחשבו לבד...

מה אני מאחל לשנה הבאה ?

נתראה באנגליה באליפות אירופה :D

עופר
WJUC 2006 & EUC 2007 - Go Israel
PAGANELLO 2008 - Go Dragons

Ofer "Pingi" Feder
סמל אישי של המשתמש
Of3r

וואו.

הודעהעל ידי ofek » א' דצמבר 31, 2006 11:04 pm

שנת 2006...
דבר ראשון, כמובן הטיסה עם ה-Prophets לבוסטון.
דבר שני, מקום שני באליפות הארץ בפריסטייל.
שלישי, טורניר הדיסקגולף.
רביעי, מקום שני עם קבוצתי נו לימיט באליפות הארץ לנוער.

לשנה הבאה, אמסטרדם-WFPA, אנגליה, ועוד....
Horizon Lakey
אופק אגמון-0525405345
EUC 2007 + WJUC 2006
PAGANELLO 2008
WFPA 2007+WFPA 2009
סמל אישי של המשתמש
ofek

הודעהעל ידי omer.gazit » א' דצמבר 31, 2006 11:46 pm

אוהו היה פה הרבה......

להקים את הטרום ליגה, פרויקט רציני.....
לארגן ולאמן את הסליסרס, עם כל הבעיות והתהפוכות של זה, למרות שאני לא בדיוק מאמן מקצועי.... אבל לומדים ומשתפרים....
אינספור פציעות ושרירים מתוחים וכמעט שברי מאמץ ועכשיו רגל נקועה (תשאלו את חן כמה התבכיינתי לו)
אליפות הארץ באולטימיט, הרבה בלאגנים אבל כיף בסך הכל
הרבה עבודה מול ההנהלה בבי"ס שלי, שעכשיו גם אישרה תוכנית להכנסת הפריסבי שלב ב'
משחקי ידידות מעולים עם הבנות.... תודה!
הנבחרת, הרבה אימונים טובים, והרבה כיף עם החברה החדשים, יצא לי להכיר המון שחקנים מעולים....
טורנירים, תודה לכל מי שארגן, ונתן לי כמה מהימים היותר טובים בחיים שלי: בולה פלואו מיני, טורניר הולילנדרס, טורניר דיסקגולף ובקרוב טורניר פרופטס, וכמובן גם הפסאובר שהיה השנה ושחקנו עם הנבחרת
נבחרתי ל"איש השנה בפריסבי" חחחח lol
חוויתי על עצמי כמה מהסיפורים של דורי, ויצרתי את הביטוי "פריסבי אהובתי"
הספקתי לריב עם יקיר רטנר כמה ריבים טובים כאלה, אבל הכל בסדר ויום שלם לא צעקנו אחד על השני!
אני מדריך עם אסף את הקבוצה הכי חמודה והזויה שתכירו בחיים שלכם, בכיתות ד'-ו', הפנקיקים המעופפים, חמודים בטירוף.
יצרתי קשרים עם אנשים מגניבים (ארון מבריק מארק, אליסון מלוק-פליי, מיקי, משה רודס!, מתן מזורסקי, עופר פדר)
הספקתי להודות עשרות פעמים אבל אני אעשה את זה עוד הרבה פעמים, לחן בנקירר שפחות או יותר לימד אותי כל מה שאני יודע היום, מלאמן ועד להתאמן, ולדורי יניב, שבלעדיו לא היתי מצליח לארגן שמינית ממה שהצלחתי, ובלעדיו גם לא היתי מצליח לבנות תקציבים באקסל כמו בנאדם, ועכשיו אני כועס עלך כאלה שלא מצליחים לעשות מה שאני לא הצלחתי עד שלמדת אותי.....
ואני רוצה גם להגיד תודה לכל מי שלא הזכרתי פה, ולכמה שאני תכף ארשום במיוחד, כי אתם זה הספורט, לא דורי, ולא אסף, ולא יקיר ולא אפחד, אתם השחקנים זה מה שעושה את הספורט, אתם מחליטים אם יהיה כיף וספיריט על המגרש, אתם קובעים בסופו של דבר איך תראה הליגה, לא משנה כמה חוקים נשים בה, אתם מי שמשחקים בטורנירים ועושים אותם כ"כ כיפים, אתם הפריסבי, ובעיקר הנוער (וגם אני!), דור העתיד כמו שאוהבים להגיד פה....
ולתודות המיוחדות:
זולו, שעוזר לי תמיד במיליון דברים וארגן את חיפה לליגה
אופק, שאיכשהוא תמיד מוצא זמן להסביר לי דברים שאני לא יודע או לא זוכר
עופר, שאכשהוא גם שאנחנו הכי לא מסכימים אנחנו בסוף מסתדרים עם זה
להילה, שממ כיף לי לעבוד איתך בשותף על הליגה ועל כל דבר בגדול
לירדן ברוך, שעוזר לי בטרוף עם הסליסרס
לאגם, שיש לו כבר מיליון וחצי אסיסטים
לאסף, שאני והוא עובדים על מלא פרויקטים ביחד
ליקיר, שמאמן כמה מהקבוצות הכי טובות פה בארץ, ועושה את זה טוב
לאורי, שגם שכולם הכי עצבניים בעולם הוא נשאר רגוע ומרגיע את כולם, וגם מעביר את החימומים האלה "הגיבור הגדול"
לאלגזי, שנותן יד בכל מה שהוא יכול עם הסליסרס, גם אם זה אומר לחטוף בומבה לפנים במשחק ליגה וכמעט לרסק את האף ל-80 חתיכות קטנות ומחודדות
לדורי, שכל הזמן עוצר אותי מלעשות דברים מסוכנים (ביטוחים, עירייה, תשלומים, כספים, טפסים, אישורים, אחריות, ספורטק, עירייה, ליגה, תביעות, עו"ד וכו' וכו')
לתומר מיקי וחן, שמאמנים את הנבחרת בצורה יוצאת מן הכלל (היה אימון פגז למרות שהיתי פצוע! ודורי יודע עוד סיבה למה היה כיף, אבל זה לאחוריזה)

וזהו בגדול, נאום סיכום השנה שלי, ופשוט בואו נמשיך את זה ככה, ונשמור על הספורט שלנו, שלי עושה חשק לקום כל בוקר וללכת לבי"ס רק כי אני יודע שאני ארד למטה להפסקה עם צלחת ביד וישר נתחיל לעשות כוחות ולאיים על כל החמודות שעוברות ברחבה של בי"ס שאם הם עוברות בתוך המגרש זה על אחריותן, טירוף באליאנס.

עומר גזית-שלו, והקרסול הכואב.
עומר גזית - 050-6662273

אנגליה 2007
omer.gazit

הודעהעל ידי segall » ב' ינואר 01, 2007 1:20 am

קצת קשה לי לסכם את השנה כי אני לא ממש זוכר דברי השנה אבל נתחיל.
זה התחיל בזה שעברתי לשחק אולטימייט (סוף 2005) המשיך במשחק לכבוד הגיוס שלי, ומאז אני לא כל כך מחובר לספורט וממש חבל לי כי מי שזוכר ויודע כל אירוע אני תורם ועוזר לארגן ומשקיע ועכשיו אין לי את זה בגלל הצבא (הפסדתי 2 ארועים ממש חשובים).
אני מנסה להכניס את תחום הצלחות לבסיס שלי למרות שזה לא ממש הולך אבל הרבה יודעים שאני משחק פריסבי (יצא לי לפגוש מפקד שהיה לדוד ליבנת כי הוא ראה אותי עם צלחת) אני מלמד הרבה אנשים בצבא לשחק ומשתדל לבוא למשחקים בשבתות ואם אפשר אז גם לתחרויות (גולף).

קצת כללי על הספורט:
נראה שהוא מתקדם בצעדי ענק (בולה 2, פסאובר2 או 3, אליפות הארץ ה3 בפריסטייל, כל מני ארועים של אולטימייט, גולף) צריך למצוא ספונסר רציני שיכול להרים לנו את הספורט לרמות אחרות וככה להקל עלינו בכל מני דברים ( מפעל הפיס, בנק, חברה סלולרית ועוד) אז נכון שהוא אולי יהיה ממוסחר אבל הוא יפורסם והכל יהיה יותר טוב לנו

תודות:
לכל הילדים שמתאמנים בבתי ספר ומחוץ לבתי ספר, לכל הילדודס שטסו לארה"ב והראו שיש אולטימייט בישראל, לדורי, תומר, אסף, יקיר, חן, מיקי וכל מי שלא רשמתי על קידום הספורט בארץ ומתן שעות של עבודה בלי לקבל כסף אלא רק מאהבה לספורט ולכל השחקנים שתמיד כיף לפגוש ללמוד וללמד
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי mazursky » ב' ינואר 01, 2007 10:59 am

My first year with the Flow, and a huge success. I'm really proud of the organization because really it's allowed me to keep enjoying frisbee at perhaps a HIGHER level that I did back in Boulder. The fact that events are VERY encouraged makes the Flow really powerful, and not just simple events, thing like Bula and the Discgolf were unique and took a lot of creativity to come through, so it was special :)
Superb year, I improved a millionfold, thank you Chen, and thank you WJUC Boston for opening my eyes even further at this sweet sport.
Of course it has been awesome to meet so many new great friends, and now I'm starting to sound corny, so fill in the rest if u need to, it's predictable from now on.
סמל אישי של המשתמש
mazursky

אוי שאני לא אתחיל!!!!!!!!!!!!!!!!!

הודעהעל ידי m-o » ב' ינואר 01, 2007 7:54 pm

טוב אני בטוח שאופק רק יקרא את הכותרת הוא כבר יתחיל להתגלגל מצחוק ולהשתגע!!!!
אבל אל תדאגו אתם לא תקבלו סיכום כל כך גדול(הוא פשוט שמע את כל הסיפורים לאורך השנה הזאת בערך...)
אני הייתי מגדיר אותה במילה אחת שאני אישית מאוד אוהב..............הזוי!!!!!
דבר שאני שמח לו הוא שאני רואה סוף סוף את הספורט מתפתח ומתקדם בצורה מהירה ומדהימה!
אני מאוד גאה בכל הנוער שמשחק כיום! אני עוד זוכר את הימים שאני ועמית דנוך המלך המסתורי היינו משחקים שנינו על החוף מחכים לראות את המבוגרים באים ואז להסתכל שעות על היצירות אומנות שלהם!
אבל כיום זה כבר לא ככה ולא רק בפריסטייל......מה אני מקשקש בעיקר באולטימייט!!!
התחילו להיות קבוצות רציניות ואישית אני מאוד מרוצה מהרמה!
מקווה שמפה נוכל רק להשתפר ואני מאחל לשנה הבאה...........מקום ראשון באליפות אירופה לנוער!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ואם אפשר מקום מכובד באליפות העולם בפרסטייל....(כן כן אני ואופק טסים לייצג אותכם....אני מקווה שבכבוד....מה שבטוח תהיה כתבה לפנים של האמ אמא של הכתבות!!!!)
כאן אורן-מירון-OMEN-FLEXMASTER-MRMERON (יענו OM MEN במקום OREN )
מסיים את השידור ומכריז על שנה הזויה חדשה..............
לילה טוב והמשך צפייה הזויה..................... :mrgreen: (הסמיילי ההזוי ביותר במאגר!!)
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

2006

הודעהעל ידי Daniel P » ב' ינואר 01, 2007 8:16 pm

אני זוכר שהתחלתי לפני שנה לשחק יום אחד אופק אגמון (שהוא שכן שלי הרבה שנים) בא אליי עם פדידל ואז התמכרתי סופית!! התחלתי לגלגל הכל, ספרים, מחברות, פשוט הכל.
אופק היה מסביר לי איך לשחק אולטימייט היה אומר לי איך הוא שיחק נגד קבוצות אחרות עד שהיה בולה פלוא ואז הוא קנה לי צלחת אחת של הבולה, חיפשתי מקום לשחק בוא לא כלכך מצאתי, כל יום אופק היה לוקח אותי החוצה להתמסר, ואז הוא אמר לי שיש קבוצה שהוא וירדן פתחו. אניזוכר שזה היה ביום שלא יכולתי... אבל המשכתי לשחק התחלתי ללמוד תפיסות, מאחורי הגב, מתחת לרגל, ואז הוא אמר לי שהוא וירדם לא הצליחו להרים את הקבוצה.
הוא התחיל ללמד אותי דיליי ואז הוא אמר לי שיש לו מאמן אדיר שקוראים לו יקיר רטנר שהוא מאמן פשוט תותח אבל סטלן ברמות :lol: .
וזה היהי בידיוק ביום שהייתי פנוי הגעתי לקבוצה הכרתי את הילדים והתחלתי להשתפר.
שיחקתי כמה חודשים ואז היה משחק נגד הסשה אם אני זוכר טוב. אני זוכר שיחקתי ממש טוב אבל הם קרעו אותו בכל זאת, כל הזמן אמרנו שלא ננצח אותם בחיים.
המשכתילהשתפר בעיקר בפריסטייל, אופק קיבל ציפורניים התלהב והכל היה סבבה!
אני יום אחד אמרתי שאני רוצה גם הלכתי לים עשיתי את המבחן אצל לוסטי וקיבלתי גם!
שחקתי בים כל הזמן עד שהשעה זזה אחורה והשבת נכנסת מוקדם (למי שלא יודע הייתי דתי)
אז הפסקתי לשחק פריסטייל ואז התחלתי להשתפר באולטימייט מאוד מאוד.
היה כמה תחרויות כל הזמן לקחנו מקום שני!
ואז היה המבחנים לנבחרת, אני זוכר שחקתי גרוע מאוד.
ואז אחרי שבוע יש תוצאות ואני רואה שאופק התקבל!!
הייתי מאוד שמח בשבילו.
ואז התחלתי להיום יותר רציני, השקעתי יותר, עשיתי הכל כדי להיות שחקן טוב יותר.
והשתפרתי והשתפרתי עד מתי שהיה מבחנים לנבחרת השנה הייתי מאוד שמח שהתקבלתי.
תודה מאוד מאוד מאוד מאוד גדולה לאופק חברי הטוב ביותר שהוא עזר לי הוא תמך בי קיצר תודה
וגם באותה מידה ליקיר ולירדן ולכל שחקני הפריסבי בארץ!
HAPPY NEW YEAR!
המורה: אני פשוט מתה על הילדים האלה שחושבים שהם יכולים לסובב את כולם על האצבע!
Daniel P

הודעהעל ידי יעל נחום » ג' ינואר 02, 2007 12:01 am

אני רק השנה הכרתי בכלל את הפריזבי..
בפברואר בערך (אני לא מאמינה שכבר עברה שנה..!) התחילו לשחק בחיפה אולטימייט ואח שלי לקח אותי לנסות, ומאז לא הפסקתי.. כל זמן שיכולתי נפגשתי עם אנשים לשחק.. ברמה כזאת שיש לי חברים שאמרו ש"הפריזבי גנב לנו את החברים"...
הייתי בכמה אירועים, שהיו ממש מוצלחים, והשתפרתי קצת עם הזמן.. וגם פגשתי מלא אנשים ממש ממש נחמדים שבחיים לא הייתי פוגשת בלי הפריזבי, ורק בשביל זה זה היה שווה :)
עכשיו בכלל, אני נוסעת כל שבת לת"א, אז אני כבר יודעת שהשנה הקרובה תהיה רק שיפור של מה שהיה עד עכשיו, והיה ממש טוב.
אז אני מקווה שאנחנו בהתחלה של שנה עם מלא מלא פריזבי, ושזה לא יפגע יותר מדי בציונים. :P

שנה טובה לכולם ! :)
יעל נחום
ועד FLOW

מגניב, אני מגיב מיד אחרי אחותי..היי יעל:)

הודעהעל ידי itma » ג' ינואר 02, 2007 11:12 pm

שנה מטריפה!
נחשפתי לספורט בשנה הזו התחלתי לשחק בשנה הזו, אבל לא מספיק..אני רוצה רק עוד ועוד ולא יכול כרגע בגלל שאני בשנת שירות...מנסה לשחק פה אבל לא יוצא, רציתי להקים פה קבוצה בבית ספר שכאן ליד, אבל בדיוק כשרציתי להתחיל את העניין נקעתי את הרגל ברמה כזו שאני כבר חודשיים לא שיחקתי, כל פעם שאני נוגע בפריסבי סתם בשביל להתמסר אני מסיים עם כאבים, כי מהרגע שהפריסבי ביד...אתם יודעים, קשה להתאפק.. אז אני מקוה להחלים במהרה ולחזור לשחק כי זה משגע לקרוא כאן באתר את כל מה שקורה בארץ, וקורה המון!!!עד לפני חצי שנה הייתי בתוך העסק אז לא הרגשתי כל כך את השפע, אבל עכשיו, לצערי, אני במעמד של צופה מהצד, וזה לא יאומן כמה דברים נעשים כאן, כל הכבוד לכולם!!באמת באמת!

אז חבר'ה כן ירבו ומי ייתן ותתחדש עלינו שנת גויים חדשה טובה ועשירה כמו קודמתה ואף יותר!
ושוב אני מנצל במה זו להזמין אותכם, את כולכם לבית ספר שדה חצבה, ולערבה בכלל, גם בשביל שאני אוכל לשחק קצת וגם כדי שתרוויחו, זה וואחד מקום יפה!
ביי בינתיים, איתמר נחום, בית ספר שדה חצבה :wink:
איתמר נחום

מי זרק את זה?! :flow:
itma

השנה בשבילי...

הודעהעל ידי גל.ל » ד' ינואר 03, 2007 3:35 pm

הפריזבי לא כל כך חדש לי (כבר מגיל 10 אני משחק עם "פריזבי" :wink: )
נכון יעל נחום... (תסתכלו 2 הודעות למעלה) אז הצטרפתי איזה חצי שנה אחרייה (אפילו יותר!)
ו...
אני מסתכל על השנה הזאת ואני רואה את השיפור מההאט של ההולילנדרס-
ועד לליגה האחרונה ששחיקנו בה (HUCKING CRAZY)

פשוט שנה של שיפורים.

נ.ב
בסילבסטר הייתי בגדנ"ע מזרחנים... הידעתם שבערבית אין צירוף או שם למילה-"פריזבי"?
(לנו יש "צלחת מעופפת"... להם אין)

שנה טובה אנשים!
מקווה לראות את כולכם על המגרש באירוע הבא 8)
Gal Litani 0523-302024
WJUC 2010 -Team israel
More then just a team- it's a family
סמל אישי של המשתמש
גל.ל

השנה? מה עשיתי השנה...

הודעהעל ידי נאור » ו' ינואר 05, 2007 4:42 pm

כלום למעשה... זה בגלל ש*היו* לי 10 צלחות... אבל יצאתי להמון טיולים בתור מדריך... וכל הזמן הייתה לי צלחת בתיק... הבעיה זה שברגע שהוצאתי אותה כולם התנפלו עליי... ורצו לשחק בה אז... אמרתי למה לא, הבעיה הרצינית הייתה שכל טיול הייתה נשברת לי צלחת חחח עד שלבסוף... לא נשאר מה לזרוק אלא אם כן מישהו מתמחה בזריקת חצי צלחת! אוליי צריך חצי זריקה?

נ.ב. 2007 שנה של גויים... אנחנו בשנת תשס"ז

:)
והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים