ואיך אתם הגעתם לתחום?

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

ואיך אתם הגעתם לתחום?

הודעהעל ידי itma » ו' יוני 30, 2006 1:44 am

כל הזמן מדברים על התגובות המזלזלות/מופתעות/וכד' של אנשים כשהם שומעים שאנחנו משחקים פריסבי..אבל איך אתם הגעתם לזה?באיזשהו שלב כולנו לא היינו מודעים לעולם הנפלא הזה. מה הסיפור שלכם?
אני הגעתי לזה דרך בן דוד שלי מארה''ב. הוא היה בביקור בארץ, ושיחקנו פריסבי עם איזה צלחת סלט מצ'וקמקת (הכחולה ההיא של נוקיה) איך שבנדוד שלי ראה אותה הוא אמר לי " חכה, כשאני חוזר לארה"ב אני שולח לך צלחת אמיתית.(הוא משחק אולטימייט בקולג' בקליפורניה) הבחור חזר לו לארצו, שלח לי צלחת, ומאז לא היה יום כמעט שלא הייתי משחק עם חברים, ישר הגנבתי כמה חברים על המסירות והכל וסיפרתי מה שידעתי על אולטימייט וחיפשנו כל הזמן איפה לשחק אולטימייט. חלפו להם הימים והגעתי לכנס תקשורת בדימונה, אליו כמובן הבאתי פריסבי. שיחקנו שם ופתאום אני רואה עוד אנשים משחקים פריסבי, ישר הצטרפתי ושיחקנו כולנו. אחרי כמה דק' ניגש אלי בחור וסיפר לי על הבולה פלואו שהתקרב ועל האתר. לבולה פלואו לא הגעתי אבל נכנסתי לאתר, התחלתי להתעניין לשמוע יותר על הענפים ועל המקומות שמשחקים, עד היום הזכור לטובה בו קיבלתי הזמנה למשחק אולטימייט שעמד להתקיים בחיפה, והשאר היסטוריה.נכנסתי חזק לעסק ועכשיו כלום לא יוציא את זה ממני. :twisted: זמנית הצבא אבל לא ניתן לו לדכא את רוחנו
איתמר נחום

מי זרק את זה?! :flow:
itma

הודעהעל ידי Zimer » ו' יוני 30, 2006 2:34 am

התחלתי בביה"ס לפני 3 שנים.
עמית צימרמן
----------------
אחראי פורומים שטויות ובלאגנים ועיצוב צעירים [מאסטר בלאגן :lol:]
:flow:
Zimer
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי segall » ו' יוני 30, 2006 4:43 am

אני הגעתי לזה אחרי יום עבודה בצופים אמרו לי בו נשחק פריסבי ובאים אנשים מב"ש ובאתי אהבתי והמשכתי
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

בבצפר יסודי

הודעהעל ידי ofek » ו' יוני 30, 2006 9:15 am

בבצפר יסודי לפני שנתיים
Horizon Lakey
אופק אגמון-0525405345
EUC 2007 + WJUC 2006
PAGANELLO 2008
WFPA 2007+WFPA 2009
סמל אישי של המשתמש
ofek

הודעהעל ידי יובי » ו' יוני 30, 2006 4:27 pm

מהבצפר בתחילת השנה היה כזה הצגה של כל המקצועות וראיתי את זה וזה היה מגניב אז המשכתי ועכיו זה עכשיו ואני משחק וזה ממש טוב ואני לא יפסיק!!! 8)
יובי

הודעהעל ידי bar » ו' יוני 30, 2006 8:47 pm

לפני שנתיים מהבית ספר =]
"אתה יכול להיות ילד רק פעם אחת, ילדותי- לעד!"
bar

הודעהעל ידי Shisel » ו' יוני 30, 2006 9:17 pm

השנה בבית-ספר
ונתראה על המגרש

ערן שיסל - 0528530304
shomanim@gmail.com
Shisel

הודעהעל ידי רני » א' יולי 02, 2006 5:41 pm

two years ago with ofek1!!
נו לימיט שולט תעשו לנו כבר פורום יאללה פרילטימייט(אולטימייט רק אם כל מיני זריקות ותפיסות יפות אפשר להגיד אולטימייט רחוב(כמו כדורגל רחוב או כדורסל רחוב) או פרילטימייט

תכנסו ותעשו כסף בקשה
RAN33.smser.co.il
רני

אחלה נושא

הודעהעל ידי Dori » א' יולי 02, 2006 8:31 pm

הסיפורים המעניינים יגיעו מהאנשים הוותיקים או מאלה שלא התחילו מבית הספר.....
:)

הבעיה היא שהאנשים האלה כמעט לא מגיבים בפורום,
יכול להיות שב- NEWSLETTER הבא שלנו נתן לכולם לינק ישיר לנושא הזה כי הוא פגז

דורי
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

תודה רבה

הודעהעל ידי itma » א' יולי 02, 2006 11:26 pm

ומה תשובתך דורי?כאחד הוותיקים ויו"ר הארגון?
איתמר נחום

מי זרק את זה?! :flow:
itma

הסיפור שלי ארוך

הודעהעל ידי Dori » ב' יולי 03, 2006 3:05 am

בעקרון אני התחלתי להבין מה זה פריסבי באמת רק בגיל 17,
נראה לי שתמיד שיחקתי עם צלחות סלט ואני זוכר שהייתי מביא לבית הספר צלחות ירוקה מוזרה שכזאת.....
עד שיום אחד נתתי לה TIP עם האצבעות שלי והיא פשוט נשברה לשתי חתיכות....
הבנתי שמשהו לא היה בסדר.
באותה תקופה הייתי יורד לחוף דבוש עם חבר (שכיום הוא שף עם מסעדה משל עצמו בברוקלין בניו יורק) והיינו רואים שני אנשים שמשחקים (שמם בישראל, יוסי וברק) ברמות מטורפות (לפחות אז חשבנו ככה, יחסית להבנה שלי היום, הם פשוט ידעו לזרוק BH למרחק סביר ולתפוס בין הרגליים ומאחורי הגב).

אנחנו היינו משחקים לידם ותמיד יושבים לראות אותם.
יום אחד אני הגעתי לים לבד וגם אחד המקצוענים הגיע לים לבד (יוסי) ואז לקחתי נשימה עמוקה והצעתי לו לשחק איתי - אני חושב שזה היה הסיוט הכי גדול בחיי.
ידעתי שאני יודע לזרוק לא רע, רק שלא הבנתי שזהו הייתה הפעם הראשונה שהחזקתי צלחת טובה ביד (SUPER NOVA 180 גרם). לא הצלחתי לזרוק זריקה אחת ישרה ואחרי כמה דקות פשוט לא היה לי נעים להמשיך לשחק.....
זו הייתה מכה קשה לתפיסה העצמית שלי.....
כמה ימים אחרי זה פגשתי אותם שוב, אמרנו שלום קטן שכזה ואז שיחקתי עם הבחור השני (ברק), הוא התרשם מכך שיכולתי לזרוק מול הרוח, באותם השנים היה קשה מאוד למצוא אנשים שיכלו לעשות את זה. הוא החליט להשקיע בי, נתן לי צלחות מקצועיות במתנה, לימד אותי דברים, ומאז אותו היום היינו משחקים 8 שעות כל יום (בתקופת הקיץ) ולפעמים גם לתוך הלילה בקניון ערים בכפר סבא.....פשוט התמכרות טוטאלית.
יוסי וברק למדו אותי המון דברים וגם המון דברים למדנו יחדיו בניסוי וטעייה. אני חייב להם תודה גדולה על זה שהם "אימצו" אותי :wink:
זה היה מ- 94 עד 98
ב- 98 טסתי לחול ופגשתי אדם בשם פאט רבדאו (היוצר של ZEN, סרט הפריסטייל פריסבי הכי טוב שקיים בשוק היום) בסנטרל פארק. הוא שינה לי את כל התפיסה לגבי הספורט הזה. לימד אותי את כל נושא ה- FLOW ועוד המון דברים אחרים.
באותה הנסיעה הגעתי גם לקליפורניה והתארחתי עם חבר (גיל) אצל טומי לייטנר (יו"ר איגוד הפריסטייל העולמי כיום) וגם ממנו למדתי המון.
אני חושב שהפגישה עם שני השחקנים האלה גרמה לי להתקדם בכמה חודשים כמו שלא התקדמתי ב- 4 שנים. היתרון שלי היה השליטה המוחלטת בזריקות למרחק, דיוק והמון שעות טיסה וזו הסיבה שיכולתי להכיל את כל החומר החדש שקיבלתי ולאמץ אותו די מהר לחלק בלתי נפרד מהמשחק שלי (וזה מה שאני ממליץ לכולם, לעבוד על הבסיס ולא לקפוץ קדימה מהר מידי, הדרך האיטית היא המהירה ביותר).

שחזרתי לארץ (אפילו לפני זה כבר) ניסיתי ללמד כל מי שפגשתי בדרכי את דרכי ה- FLOW.
יש עוד כל מיני חמודות בקליפורניה שאולי משחקות עדיין....

ב- 1999 טסתי ל- KALMAR בשוודיה לאליפות ה- OVERALL הראשונה שלי. היה אירוע מדהים. כולם עזרו לי שם, לימדו אותי חוקים, נתנו לי ציוד וכו'. אני מכיר המון חברים מכל העולם בזכות האירוע הזה.

ב- 2001 טסתי ל- SAN DIEGO בקליפורניה ל- OVERALL השני שלי. גם היה מדהים.

ומאז התחרתי בכמה תחרויות פריסטייל במסגרת PAGA וכו'.

אני לא יודע בידיוק איך התחלתי לשחק לפני שפגשתי את יוסי וברק ולמה המשחק הזה גרם לי להתמכרות טוטאלית שכזו, אני רק יודע שאני עדיין נהנה לשחק תמיד וללמד כל מי שנקרא בדרכי.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

אני חייב להגיד דבר אחד

הודעהעל ידי m-o » ב' יולי 03, 2006 3:19 am

תודה לברק ויוסי שקיבלו את דורי כי אחרת משהו כמו חצי מאיתנו לא היינו פה היום (כן כן זה כולל אותי)
אם זה באמת מעניין אותכם אני התחלתי דרך מגמה שדורי פתח בחט"ב שלנו (בן גוריון הרצליה)
למדתנו איתו כמה חודשים ואז אני התחלתי קצת "לקפוץ בחומר" ,לא בצורה רעה פשוט נכנסתי בספורט חזק התחלתי ללכת לים ולמפגשים וסה"כ הנה אני היום.
תודה לך דורי אתה באמת שינת לי את התפיסה לגבי דברים שונים ולמדת אותי הרבה.(לא רק בפריסבי :lol: :wink: )
מה שיהיה מעניין זה לדעת איך ברק התחיל.... :o
נ.ב
יופי של רעיון לפתוח את הנושא הזה!
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

הודעהעל ידי hila@ » ב' יולי 03, 2006 9:44 pm

בית ספר,והמצלמה של דורי..
Holylanders-אחווה,שלום ואהבה.
hila@

גם כן...

הודעהעל ידי amit rubin » ג' יולי 11, 2006 10:30 pm

אני גם למדתי בבי"ס יסודי אבל לא סשיעור...
דביר (התמנון) התחיל לדבר על משהו עגול בצורה של צלחת...
היה לי צלחת של בורגראנץ' וכשהראתי לו אותה הוא שבר אותה והביא יום אחרי זה צלחת 160 מקצועית.
יום אחרי אני קניתי אחת בעצמי...
מאותו היום כל הפסקה היינו משחקים (וזה המקום לומר סליחה לכל הילדים שפגעתי בהם) וכך למדתי והשתפרתי ותוך שנה דביר לימד אותי את רוב הזריקות הפשוטות ואחר כך המשכתי ללמוד עם יקיר בחטיבה...
אני לא מזוכיסט אני סתם קופץ מבניינים
what about a game some time???
עמית "רובין"
rubin_amit@walla.co.il
סמל אישי של המשתמש
amit rubin

איך התחלתי לשחק

הודעהעל ידי itamar_r » ד' יולי 12, 2006 3:12 am

טוב ככה נקווה שזה ישמע טוב לפחות כמו דורי,
בקיץ 2004 השתחררתי מהצבא ויצאתי להדריך במחנה קיץ בפיטסבורג בארה"ב, אחרי כמה ימים סיוטיים קצת מרוחק מהחבר'ה המקומיים הכרתי את מליסה שברגע הראשון שפגשתי אותה בכלל לא חשבתי שאנחנו יכולים להיות חברים היא כולה עם ראסטות והיפית לחלוטין רחוקה לגמרי מהטעם שלי בבחורות ויודע מי שיודע אני מאוד מאוד בררן במין השני. מפה לשם היא סיפרה לי על הדבר הזה שנרא פריסבי וערב אחד היא שלפה אותו מהתיק והתחלנו לשחק קצת , כמו דורי גם אנ הרגשתי ממש רע שהזריקות שלי מאוד גרועות (ועוד ליד בחורה קיבינימאט לאן הלך הכבוד הגברי שלי) בכל אופן היא החליטה שהיא רוצה ללמד אותי לשחק אולטימייט ויהי מה מכאן נולד Tuesday night Ultimate היא הזמינה אנשים ויצרה פיקאפ שלם רק בשביל שיהיו מספיק אנשים שאני אוכל ללמוד את המשחק, וכמובן התמכרתי לאחר הקיץ חזרתי לישראל ושחיקתי עם דורי באליפות PASSOVER הראשונה, כמובן שלא היה לי ספק בשנה השניה חזרתי לארה"ב בקיץ לזרועותיה של מליסה ולקיץ מלא באולטימייט מאז ההסטוריה ידועה הצטרפתי להולילנדרס נסענו לדנמרק ועכשיו אני שוב בארה"ב וכמה שזה מצחיק היום בדיוק יום שלשי ואני עוד שעה בערך הולך לTuesday night ultimate שהפך למסורת וזאת השנה השלישית שהוא מתקיים בקיץ והכל התחיל כדי שאני אוכל ללמוד לשחק........
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הבא

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 10 אורחים