ואיך אתם הגעתם לתחום?

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

הודעהעל ידי Omerr » ד' יולי 12, 2006 2:12 pm

אצלי הסיפור מעט ארוך.
בסביבות מאי 2005 נבחרתי לייצג את ישראל במחנה מנהיגות יהודי בינלאומי שיערך בארה"ב, שמו ILTC. בתקופה הזו לא ידעתי ש"פריסבי" זה מעבר לצלחת כזו שמנסים לזרוק.
ביולי 2005 הגעתי לארה"ב כחלק מהמשלחת, וכשהתחלנו להתארגן על החומרים שאנחנו צריכים להעביר ומה שצריכים להעביר לנו, מה אני מגלה? כולם שם משחקים פריסבי, אבל כולם! שיחקתי איתם כמה פעמים והסבירו לי פחות או יותר איך לזרוק... ואז חבר משלחת בא וסיפר לי ש"יש להם משחק לפריסבי עם חוקים!"
יומיים מאוחר יותר כבר יצא לי לשחק "אולטימייט", ופשוט התמכרתי למשחק. הייתי משחק כל הזמן שהייתי בארה"ב, וכשחזרתי - רציתי לשחק גם, אבל לא היה עם מי. בפ"ת אין אנשים שמשחקים פריסבי ולא בגלל שאני הכרחתי אותם להפגש איתי כדי שאני אלמד אותם :wink:

ככה התוודעתי לפריסבי. לאחר מכן הגעתי לאתר, והדבר הראשון שאני רואה - בקרוב ארוע בינ"ל בארץ - BulaFlow. באותה תקופה הייתי לחוץ עם מבחנים בביה"ס, אז למעשה עניין אותי בעיקר להגיע לדבר היחיד שגם יכלתי וגם רציתי - הסדנא של ה-MatzaBalls. באותו יום ראיתי פריסטייל בפעם הראשונה ופשוט נטרפתי. החלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות, ועדי שהייתה שם הסכימה להסביר לי איך לעבוד על דיליי.
מכיוון ששכחתי את החוברת של ה-Matza Balls הגעתי גם ביום שבת כדי לקחת את החוברת וגם להפגש עם עוד אנשי פריסבי וכד'. אז הייתה הופעת הפריסטייל הגדולה, שמשכה אותי לעניין עוד יותר.
מאז אני משחק פריסטייל כמה שרק אפשר.
סמל אישי של המשתמש
Omerr
מנהל פורום כללי

הודעהעל ידי mazursky » ה' יולי 13, 2006 7:39 am

וואי וואי, כמה שהיה נימעס לי מכול הספורטים האחרים, שלכולם היה את ה-attitude הלא נכונה, אני מאוד טוב בכדורסל וכאלה, אבל היה נימעס לי, לא היה לי לאן ליפנות.
כל חיי אני זורק שטויות, עד שכועסים עלי כי זה מסוכן (סכינים) או ישבור משהו (פטיש)...
אז וואו שראיתי פריסבי נידלקתי מהר. פעם ראשונה היה בכיתה ז.
oh god I can't type in Hebrew any more, that is going to take me a whole lot of practice.
I tried though, and that took me like 10 minutes.
Anyways, when I learned the forehand I really felll for the sports, that combined with having about the 2 best players IN THE WORLD coach me. Hector and Richter, one of this won the MVP of the United States college teams, that got me really psyched.
Matan
סמל אישי של המשתמש
mazursky

אצלי זה היה שונה מכם לגמרי

הודעהעל ידי Yossi31X » ב' יולי 24, 2006 10:23 pm

הייתי במחנה בארה"ב ואחד מהדברים שהיה שם זה אולטימייט. אז התחלתי לשחק, ותוך שבועיים למדתי לשחק פריזבי מאפס (לימדו אותי משהו כמו 5 זריקות שונות, לא שאני טוב בהם אבל אני יודע אותם).
לפני משו כמו חמישה ימים חזרתי משם, ומאז אני מחפש מקום להמשיך לשחק.. עד שמצאתי תאתר הזה ואני מקווה שאני ימצא מקום לשחק (וגם עם שחקנים טובים אני מקווה).
Yossi31X

הקודם

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים