משחקי דיסקגולף מחלום למציאות

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

משחקי דיסקגולף מחלום למציאות

הודעהעל ידי יובל דיסקגולף » ו' מאי 06, 2005 10:35 pm

מסע קידום הענף נכנס לפאזה חדשה, הוחלט לנסות ולהשתלב בפארקים קיימים. כל זאת במקום ליצור יש מאיין.

חשוב להקים 2 אתרים בסמוך לאזור מרכז הארץ אך גם בצפון ובדרום.

ננסה לקדם את העניין ברשות הגנים הלאומיים, אם ידוע על מקום מתאים להקים בו אתרDG, וידוע בתחום איזו רשות או אולי אוניברסיטה הוא נמצא אנא העלו רעיונות כאן.

תודה על כל רעיון מראש,

יובל
Yuval DiscGolf
סמל אישי של המשתמש
יובל דיסקגולף

הודעהעל ידי Ferro_Brasil » ש' מאי 07, 2005 2:37 pm

אני לא ממש מכיר מקומות אבל כשקראתי את ההודעה הזאת של חיפוש מקומות מתאימים האסוסיאציה הראשונה שעלתה לי זה קאנטרי קלאב...
אם אתם מחפשים מקום פתוח לציבור הרחב אני חושב שפארק רמת גן יכול להתאים...
תזהרו מאש הם הגורם מס1 לשריפות.
סמל אישי של המשתמש
Ferro_Brasil

יובל...

הודעהעל ידי Zimer » ש' מאי 07, 2005 11:29 pm

רגע אני צריך להבין משהו!
יובל, אתה התכוונת למקום שיהיה קבוע? או למקום שאפשר להקים מגרש ואז לפרק?
כי בדיוק לפני כמה זמן בעונת המעבר, שהיה קצת קר ולא יירד גשם אז בפארק רעננה שהיינו מתאמנים בימי שלישי באימון של HELIX אז לא היה שם אך אחד!
אולי אחד או שניים שרצו, אבל זה היה יום שממש היו צריכים להביא סלים של דיסקגולף ולשחק על כל הפארק...
עמית :flow:

ד"א
יובל, היה נעים מאוד להכיר אותך!
עמית צימרמן
----------------
אחראי פורומים שטויות ובלאגנים ועיצוב צעירים [מאסטר בלאגן :lol:]
:flow:
Zimer
מנהלים צעירים

שמחתי מאוד על תגובתך צימר - הכוונה לאתרים קבועים

הודעהעל ידי יובל דיסקגולף » א' מאי 08, 2005 8:55 am

תודה וכנ"ל, מקומות משחק זמניים לא חסר, ובלבד שנשמור על כללי הבטיחות ובמיוחד ב-DG.

הכוונה בפנייה כאן היא, האם יש אזורים בפארקים או גנים באוניברסיטות או בכלל שאינם סמוכים למקום מגורים, שאופי השטח שלהם מגוון ומעניין, שאנשים לא כל כך מגיעים אליהם אך הרשות או מנהלת הפארק הייתה מאוד רוצה במסת מבקרים גדולה יותר עם הקפדה על שמירת איכות הסביבה, הכוונה למסלולי DG קבועים.

יש כבר כמה אפשרויות אבל כדאי להרחיב את היריעה כדי שנוכל למצוא את המקומות המתאימים ביותר מבחינת מיקום האתר, תנאי האתר וקבלת האישורים הדרושים והכי חשוב שהם זמינים ופנויים ליישום שלנו.

תודה שוב :) ,

יובל
Yuval DiscGolf
סמל אישי של המשתמש
יובל דיסקגולף

Re: שמחתי מאוד על תגובתך צימר - הכוונה לאתרים קבועים

הודעהעל ידי Tomer » א' מאי 08, 2005 1:19 pm

יובל דיסקגולף כתב:הכוונה בפנייה כאן היא, האם יש אזורים בפארקים או גנים באוניברסיטות או בכלל שאינם סמוכים למקום מגורים, שאופי השטח שלהם מגוון ומעניין, שאנשים לא כל כך מגיעים אליהם אך הרשות או מנהלת הפארק הייתה מאוד רוצה במסת מבקרים גדולה יותר עם הקפדה על שמירת איכות הסביבה, הכוונה למסלולי DG קבועים.

יש כמה אופציות ולא צריך לפסול דברים מראש

אם כבר הולכים על פארק שיש בו אופציה לחשיפה לקהל שלא היה מגיע לתחום בעצמו שווה דווקא ללכת ולנסות להקים מגרשים בפארקים פופולריים אבל במקום לתפוס את כל שטח הפארק (לא אפשרי מבחינתם כנראה) לנצל רק שטח קטן\פראי\לא מטופח\לא מרכזי מתוכו
ככה יש כבר קהל שחקנים פוטנציאלי בלי קשר במקום שיכול להיכנס לפעילות גם אם לא נסע במיוחד לשחק DG אי שם בפארק נטוש.

לגבי DG בתור מוקד משיכה- בואו נהיה מציאותיים- אנחנו עדיין לא הפיינל פור, אנשים לא ינהרו למקום מרוחק כי יש בו סלי גולף, מספר השחקנים בארץ לא מצדיק לומר לרשות הגנים שאנחנו נגדיל את מספר המבקרים שיבואו לשחק בשנה הקרובה.
לרשות הגנים יש הרבה מה להציע לנו בזמן הקרוב ולא להפך.

לגבי מגרשים קבועים\לא קבועים- שימו לב שיש סוגיה של לשמור על הציוד הקבוע (והלא זול ולא פשוט בכלל), צריך משהו שישמור שלא יגנבו את הסלים האלו, העסק לא יתלכלך\יחליד\ונדליזם וכדומה, שומר קבוע זה עניין יקר, שלא נדבר על מקום קבוע שדורש משהו מקצועי שישמור באופן קבוע על הבטיחות

יש אופציה אחרת של סלים נשלפים מהקרקע - לשים נקודות בסיס (שקעים) וסלים שמתאימים להם (תקעים), ככה אפשר לפרוס את המגרש בהתאם לצורך (אפשר גם לשים הרבה שקעים (זולים) ומעט סלים (יקרים) כדי ליצור מגוון אפשרויות למסלולים, הסלים נשארים בטוחים, נקיים ובטיחותיים וכשיש משחק מוכרז פורסים ומשתמשים, זה גם לא תופס את כל השטח כל הזמן ושומר על סביבה נקייה יחסית (בלי סלים באמצע הנוף).

פנייה לרשות הגנים זה כיוון טוב אבל לא פשוט.
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

תראו מה מצאתי...

הודעהעל ידי Tomer » ג' מאי 10, 2005 3:41 am

הסתובבתי לי וחיפשתי משהו מעניין לשים בחדשות של האתר ותראו מה מצאתי

Use this article to promote disc golf to local parks; read it, too!
Earlier this year, an issue of the magazine that most parks and recreation supervisors read, Parks and Recreation magazine, published a very nice article titled "Disc golf can bring personal and community benefits to rural America," by Jason Siniscalchi. The PDGA has obtained approval to reproduce the article for educational purposes, so long as it is properly attributed.

מה שכתוב פה בגדול זה שרשות הפארקים האמריקאית פרסמה מאמר על יתרונות ה DG בשילוב עם הפארקים... מאוד חביב.

יש גם את המאמר
http://www.pdga.org/npra-dg.pdf

כל זה כמובן מאתר ה PDGA
http://www.pdga.org/index.php

נשמע שעלינו על הכיוון הנכון.
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

יש מצב למגרש דיסק גולף בפארק ברעננה

הודעהעל ידי Dvir » ג' מאי 10, 2005 7:24 am

שלום יובל כאן דביר (התמנון...)

תשמע אין לי זמן לכתוב רגע
אבל שמעתי שאתה מחפש איזה פארק
אז רק רציתי לומר לך שיצא לי לדבר עם ראש העיר של רעננה

הוא דיי התלהב מהנושא... ונראה לי שעם עוד קצת רעל הוא יסכים להקים מגרש דיסק גולף בפארק ברעננה...

עוד פרטים במסנג'ר שלי

ילה בעיי חייב לעוף
יום טוב
גם אנחנו מפשלים והמון!!!
אז תזרמו ;)
Dvir

הודעהעל ידי גיל חולון » ג' מאי 17, 2005 3:50 am

אני יכול לברר על חולון
יש לנו אחלה פארק
אחלה מדשאות

אני אעדכן!
when a ball dreams, it dreams its a frisbee