נסעתי לטיול שנתי ואיפה אני רואה שמשחקים פריסבי?

הכל כולל הכל על כלום

מנהל: Webmaster

נסעתי לטיול שנתי ואיפה אני רואה שמשחקים פריסבי?

הודעהעל ידי Zimer » ש' פברואר 26, 2005 10:38 pm

ביום שלישי נסעתי לטיול שנתי ואז הגענו לנגב והתחלנו לסוע בשום מקום, פתאום הגענו למדרשת שדה בוקר או משהו כזה, וחברים שלי אומרים לי פתאום: "עמית תראה, משחקים פה פריסבי" אני ישר הסתכלתי וראיתי שמשחקים על מה שאמור להיות מגרש כדור-רגל, 4 אנשים עם 2 צלחות פריסבי! מכיוון שהייתי די רחוק ולא יירדנו מהאטובוס לא יכלתי ללכת ולדבר איתם, אבל יכולתי להבחין שהם שיחקו DDC, ממש התלהבתי באותו הרגע שמשחקים אפילו באיזורים שאין הדרכות קבועות וכאלה... כל כך התלהבתי שהתחלתי לספר לכולם ואז שאלו אותי למה אנשים באים עד לכאן בשביל לשחק אז אמרתי להם שהם גרים כאן, אז הם אמרו לעצמם "אההה"!
בקיחצור יישר התקשרתי לדורי, הוא גם התלהב ואמר לי שהוא מכיר את מי שאחראי שם על כל המשחקים!
בסוף שחזרנו משם הם כבר לא שיחקו :/
זה היה הסיפור שלי... יש לכם גם סיפורים כאלה אולי?
עמית :flow:
עמית צימרמן
----------------
אחראי פורומים שטויות ובלאגנים ועיצוב צעירים [מאסטר בלאגן :lol:]
:flow:
Zimer
מנהלים צעירים

הודעהעל ידי טמבח » א' פברואר 27, 2005 12:01 am

קרא בבקשה את זה:
http://www.frisbee.co.il/Articles/SdehB ... hBoqer.htm

ואגב, אני גר בירוחם, שזה לא כל-כך רחוק, כך שאם אתה רוצה, אני משחק באמצע שומקום...
טמבח

ביום שלישי הלכתי לטיול שנתי

הודעהעל ידי נאור » א' פברואר 27, 2005 7:37 am

לקחתי FF ו175 היה גדול. בלילה אין אור בכלל והFF מגניבה בטירוף.
מה שקרה זה שאני הלכתי לעשות אוכל לחברה ופתאום ראיתי משהו אדום עף. עד שנכנס לי לראש שהצלחת שלי באוויר כבר אמרו עליה קדיש. אבל נחמד באמצע חניון מבקרים בנגב לראות דברים כאלה...
והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

הודעהעל ידי segall » א' פברואר 27, 2005 3:26 pm

מה קרה לצלחת שלך??
אני הוצאתי לטיול השנתי שלי את הff והיה ממש סבבה איתה בלילה. כל השכבה שלי נדהמה ממנה
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

בנדם... כל המקום אבנים

הודעהעל ידי נאור » א' פברואר 27, 2005 9:25 pm

כל המקום אבנים אבל לא אבנים רכות... שפיצים ודוקרנים לכל עבר. תבין היא הייתה פעם חלקה. היום אין מקום אחד חלק.

יש מצב שבפסח אני טס לארה"ב מייצג את רמלה... ניקח גם לשם כמה צלחות נעשה באלגן במשחק של NBA חחחחחחחח

והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

חזור אל שיחה חופשית

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 22 אורחים