שהחיינו.. נרשמתי. עכשיו כמה שאלות.

ברוכים הבאים לעולם הפריסבי, פה תוכלו לשאול, להתעניין, להכיר ולהחבר לתופעת הפריסבי הארצית.
כולל עזרה טכנית למתחברים

מנהל: Webmaster

שהחיינו.. נרשמתי. עכשיו כמה שאלות.

הודעהעל ידי נאור » ו' נובמבר 05, 2004 4:10 pm

טוב אז קודם כל אני אציג את עצמי (שוב) אני נאור ראניה ואני שחקן חדש (בסביבות כמה חודשים משחק ושולט בכל הזריקות והתפיסות הבסיסיות ברמה טובה). עכשיו יש לי כמה שאלות שצצו לי .... קודם כל הסמל של הפלווו :flow: אם יש לכם מושג איך הוא נוצר אז אם אפשר לענות אז תענו...
עוד דבר. אני ראיתי שיש קבוצות פה. עכשיו איך אני מצטרף לקבוצה ואיך כל הסיפור הזה מתנהל. ועוד דבר... אני רואה הרבה את השם : שמוצני"ק אם אפשר לדעת מה אומרים הראשי תיבות זה גם טוב. ואחרון... אחרי שלמדתי כבר את כל התפיסות והזריקות בהבסיסיות אז התחלתי לנסו דברים חדשים. אז אני מצליח לזרוק מתחת לרגל ולתפוס מאחורי הגב מתחת לרגל וכו' . עכשיו, איך אני יכול לכוון זריקה מאחורי הגב טוב (אני מצליח לזרוק את זה טוב בלי נדנודים רק אני לא מצליח לכוון).

אם אתם יכולים לענות על אחת מהשאלות אז סבבה...
והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

הודעהעל ידי עז שלא אישרו אותה עדיין » ו' נובמבר 05, 2004 4:29 pm

שמו"צניק זה מישהו מהשמו"צ (השומר הצעיר) ואם אני לא טועה יש איזה קבוצה של שמו"צניקים שמשחקים פריסבי ובגלל זה ראית פה את השם הזה.

ועל השאלות האחרות אין לי תשובה :)
עז שלא אישרו אותה עדיין

הודעהעל ידי yuval » ו' נובמבר 05, 2004 4:50 pm

לפי מה שאני יודע השמוצניקים (לא יודע מה הפרוש) זה קבוצה שמשחקת פריסבי בחולון (נרא לי)

וכל מי שלא אישרו אותו עדין שיגיב פה: http://www.frisbee.co.il/Communications ... .php?t=233
ויאשרו אותו יותר מהר
יובל יעקבי
כשכדור חולם, הוא חולם להיות צלחת!
------------------------------

yuval999@hotmail.com
yuval
מנהלים צעירים

תודה יובל ושלום לכולם

הודעהעל ידי Tomer » ו' נובמבר 05, 2004 5:48 pm

שלום לנאור ולעז

כמו שיובל אמר- יש לנו נוהל קבוע של אישור משתמשים... אז לנאוד- ברוך הבא, הצלחת לעבור את המסלול הקשה :)
ולעז- תבדוק מייל, מחכה לך משהו מנועה

לשאלות של נאור
אני עיצבתי את הלוגו של FLOW. בלוגו מסתתרים כל מיני דברים טובים כראוי ללוגו, מתוכם: איש זורק צלחת, אלמנטים מנגינה (משהו שדומה למפתח סול) ואמרו לנו שאפשר למצוא שם את המילה "כיף"

מקווה שזה עונה לך על השאלה.

שאלה שנייה- אתה מרמלה, במייל כבר אמרתי לך שאני לא מכיר משחק מסודר ברמלה. אם אתה יכול להגיע לכל אחד ממקומות המשחק למשל חולון, ראשון לציון, אשדוד, מודיעין, חיפה, ראש העין או הרצליה אתה מוזמן להצטרף לכל משחק פתוח בכיף.

שמו"צניקים הם חברה מהשומר הצעיר, השמוצניקים "שלנו" הם הקבוצה הטרייה ביותר כרגע, הם משחקים בחולון ובאמת אחלה חברה... בגלל כל הסיבות האלה הם מופיעים פה הרבה

לכוון זריקה שמגיה ממאחורי הגב ככה שהיא תעוף קדימה אתה חייב להסתובב תוך כדי הזריקה או להתייצב ככה שהמטרה שלך נמצאת בצד :)

הכל ברור?
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

Re: שהחיינו.. נרשמתי. עכשיו כמה שאלות.

הודעהעל ידי gal blat » ש' נובמבר 06, 2004 12:25 am

נאור כתב:טוב אז קודם כל אני אציג את עצמי (שוב) אני נאור ראניה ואני שחקן חדש (בסביבות כמה חודשים משחק ושולט בכל הזריקות והתפיסות הבסיסיות ברמה טובה). עכשיו יש לי כמה שאלות שצצו לי .... קודם כל הסמל של הפלווו :flow: אם יש לכם מושג איך הוא נוצר אז אם אפשר לענות אז תענו...
עוד דבר. אני ראיתי שיש קבוצות פה. עכשיו איך אני מצטרף לקבוצה ואיך כל הסיפור הזה מתנהל. ועוד דבר... אני רואה הרבה את השם : שמוצני"ק אם אפשר לדעת מה אומרים הראשי תיבות זה גם טוב. ואחרון... אחרי שלמדתי כבר את כל התפיסות והזריקות בהבסיסיות אז התחלתי לנסו דברים חדשים. אז אני מצליח לזרוק מתחת לרגל ולתפוס מאחורי הגב מתחת לרגל וכו' . עכשיו, איך אני יכול לכוון זריקה מאחורי הגב טוב (אני מצליח לזרוק את זה טוב בלי נדנודים רק אני לא מצליח לכוון).

אם אתם יכולים לענות על אחת מהשאלות אז סבבה...

פעם היו שואלים מזה חסה... היו ימים.. :?
עבודה קשה משתלמת בעתיד, עצלנות משתלמת עכשיו
סמל אישי של המשתמש
gal blat

גל גל

הודעהעל ידי Dori » ש' נובמבר 06, 2004 12:31 am

חייבים להחזיר את החסות למפה
אתם רדומים מידי.....
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

רסמי אה!

הודעהעל ידי AmIt » ש' נובמבר 06, 2004 2:41 pm

וואי כמה זמן לא שיחקנו! :?
-AMIT EVEN-
תאמינו לי שבסוף יהיה טוב..:D
חסות!
סמל אישי של המשתמש
AmIt

תודה רבה...

הודעהעל ידי נאור » ש' נובמבר 06, 2004 7:53 pm

וואי זה מגניב שיש פה צוות שעושה פה עבודה מאוד טובה...
והרי המנון האלטיזחן: מיטה, ארון , שולחן , כיסאות, פריג'ידר, תנור-גז, מכונת תפירה, מכונת כביסה, ספה, מזנון, שטיח אלטיזאחן (שזה ביידיש דברים משומשים או ישנים)
נאור

מממממממ עוד שאלה...

הודעהעל ידי נאור » ש' נובמבר 06, 2004 8:02 pm

משחק חופשי (אם אני לא טועה) זה משחק רגיל של מסירות בין שתיים או יותר שחקנים. אם זה נכון אז הייתי רוצה לדעת מה המרחק המומלץ לשחק בין אחד לשני...

:roll: :lol:
נאור

הודעהעל ידי yuval » ש' נובמבר 06, 2004 8:07 pm

זה תלוי ברמה המרחק שאתה רוצה לשחק בו
שחקנים מתחילים מתחילם לשחק מ3-4 מטר אני חושב ואפשר להגיע עד 40-50 מטר

ומשחק חופשי זה לא דווקא משחק מסירות
שכתוב לך בדף מקומות משחק משחק חופשי הכוונה שמשחקים שם הכל
יובל יעקבי
כשכדור חולם, הוא חולם להיות צלחת!
------------------------------

yuval999@hotmail.com
yuval
מנהלים צעירים

או קיי...

הודעהעל ידי נאור » ש' נובמבר 06, 2004 8:13 pm

תודה...
נאור

תיקון קל

הודעהעל ידי Dori » ש' נובמבר 06, 2004 8:20 pm

משחק חופשי אומר בדר"כ שמשחקים מסירות מכל הסוגים וגם טיפה פריסטייל
זה לא אומר שיש אולטימייט DDC או גולף.

ככה זה ברבין
כפר סבא
והרצליה

לגבי המרחק המומלץ, זה תלוי מה אתה רוצה לעשות.
אין לזה חוקים.

תתחיל מ- 15 מטר בערך זה טוב.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

והנה עוד שאלה...

הודעהעל ידי נאור » ש' נובמבר 06, 2004 8:37 pm

אמנם אני מצליח " לתת ספין" לצלחת (בגלל זה היא לא מתנדנדת) אבל אם כבר אז כבר. איך נותנים בכלל ספין, כאילו, איזה תנועה עושה את זה?
נאור

Re: והנה עוד שאלה...

הודעהעל ידי noa_al » ש' נובמבר 06, 2004 10:48 pm

נאור כתב:אמנם אני מצליח " לתת ספין" לצלחת (בגלל זה היא לא מתנדנדת) אבל אם כבר אז כבר. איך נותנים בכלל ספין, כאילו, איזה תנועה עושה את זה?

מה שנותן לך את ה"ספין" (או את הסיבוב האופקי של הצלחת סביב הציר שעובר במרכזה, אנכית) זה בסופו של דבר תנועת "הצלפה" חזקה עם כף היד רגע לפני שחרור הצלחת (התנועה היא במפרק של שורש כף היד - wrist). זה אכן מקנה לה יציבות באוויר.
"just "Noa
Frisbionic Disc-Freak
סמל אישי של המשתמש
noa_al

הודעהעל ידי prince goten » ש' נובמבר 06, 2004 10:51 pm

שאלה כזאת אי אפשר להסביר...
תבוא ביום שישי הקרוב לים בחוף הנכים (קודם תברר עם דורי אם הוא בא) ושם לא רק שתיראה ספין אולי יצא לך לראות את דורי עושה את הזריקה המיוחדת ומהוללת שלו ה"ספין על"
prince goten

הבא

חזור אל שחקנים חדשים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים