גם שחקן חדש בעיניין...

ברוכים הבאים לעולם הפריסבי, פה תוכלו לשאול, להתעניין, להכיר ולהחבר לתופעת הפריסבי הארצית.
כולל עזרה טכנית למתחברים

מנהל: Webmaster

גם שחקן חדש בעיניין...

הודעהעל ידי kurdi _man » ב' נובמבר 01, 2004 7:50 am

אז קודם כל מה קורה ומה המצב... אני שחקן חדש מתעניין בעיקר בענף האולטימייט. קניתי צלחת ואני מתאמן בנתיים עם חבר (שגם הוא לא למד רשמית משהו) ואנחנו דיי נהנים אנחנו מנסים דברים חדשים והכל :lol: . אני גר ברמלה (סתם שאם אתה יודע על מקום קרוב שמשחקים בו אז סבבה) אני בן 17 (אם זה משנה לך הגיל). והכי חשוב (שבישביל זה פירסמתי את ההודעה) אני רוצה לשאול משהו. בגלל שאני וחברי הטוב שחקנים חדשים והוא יותר (אני התנסיתי פעם) אז בוא נגיד שחרשנו על הצורה של הצלחת :roll: :flow: . יש עליה הרבה שריטות אבל היא עדיין עפה יפה מאוד ואין בעיות איתה. פה באתר אתם אמרתם שיש כאלה ששמים ספרי סיליקון על הצלחת... אם תוכל לפרט יותר על זה פה אני אשמח מאוד... (מחיר מאיפה משיגים איך שמים את זה על הצחלת וכו')
kurdi _man

מר קורדי היקר

הודעהעל ידי Dori » ב' נובמבר 01, 2004 12:12 pm

1. תרשם לפורום בתור שחקן מהשורה
2. יש חומר על זה בפורום פריסטייל אבל נראה לי שאתה חייב להיות רשום בשביל לראות אותו,

הסיליקון מיועד בעיקר לפריסטייל,
לגרום לצלחת להיות חלקה יותר שמסובבים אותה על הציפורן.

בעקרון יש אנשים שמורחים סיליקון גם סתם בשביל לשמור על הצלחת ולגרום לה להיות יותר נעימה למגע.

מצד שני יש אנשים שלא מקרבים סיליקון לצלחת כי זה הופך אותה לחלקה מידי וזה מפריע להם בזריקה.
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

לא לסיליקון

הודעהעל ידי Tomer » ב' נובמבר 01, 2004 6:07 pm

בתור שחקן אולטימייט אני מאוד סובל מצלחות עם סיליקון,
מצד אחד הן חלקות וקשה לתפוס אותן בתנועה, מצד שני היד שלך הופכת לדביקה ומיוזעת מהסיליקון שיורד מהצלחת ונדבק אליך...

לגבי משחק ברמלה- אני לא מכיר שום דבר בעיר, יש משחקים קבועים ברחובות ובראשון לציון.
פרטים עליהם יש בדף מקומות המשחק
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

או קיי...

הודעהעל ידי kurdi_man » ב' נובמבר 01, 2004 6:14 pm

אז נרשמתי לפני שעתיים בערך...
מה שרציתי בנוסף לשאול זה אם הצלחת ממש משופשפת אבל היא עדיין עפה טוב, אז לקנות חדשה? או שעדיין אפשר לשחק איתה?
עוד דבר , ברשימות של הציוד שלכם יש לכם טבלה של הצלחות. עכשיו, V מסמן שיש את זה במלאי? אם כן, כל כמה זמן זה מתעדכן?

אה ועוד דבר... סתם כדי להעיר, בכניסה לאתר רשום : חגיגת שנה לרבין... עכשיו אני מאמין שאתם מדברים פה על יצחק רבין, אם כן אז... חגיגה לא נראה המילה המתאימה כ"כ...
kurdi_man

ציודים וחגיגות

הודעהעל ידי Tomer » ב' נובמבר 01, 2004 6:39 pm

חוגגים שנה לרבין זה ממש לא מה שאתה חושב

זה חגיגות לרגל שנה של משחקים בכיכר רבין, אנחנו משחקים שם רק שנה, וכבר המקום הפך להיות אחד המוצלחים בארץ מבחינת מספר האנשים ואופי המקום.

---

לגבי ציוד- אני אחראי על הנושא ויכול לומר לך שהמידע שם עדכני ככל האפשר.
אני דואג שלא יהיו שם תקלות (במידת האפשר).

---

לגבי צלחת- תחליט אתה, כשבא לך להישיג חדשה לך על זה...
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

חגיגות לרבין...

הודעהעל ידי noa_al » ב' נובמבר 01, 2004 6:42 pm

kurdi_man כתב:אה ועוד דבר... סתם כדי להעיר, בכניסה לאתר רשום : חגיגת שנה לרבין... עכשיו אני מאמין שאתם מדברים פה על יצחק רבין, אם כן אז... חגיגה לא נראה המילה המתאימה כ"כ...

סליחה... המינוח שלנו חסר...
מכיוון שאנחנו משחקים בכיכר רבין, עכשיו שנה, אנחנו חוגגים את זה... (אנחנו קוראים לזה בקיצור "רבין").
איתכם הסליחה.... :lol:
"just "Noa
Frisbionic Disc-Freak
סמל אישי של המשתמש
noa_al

וואללה...

הודעהעל ידי kurdi man » ב' נובמבר 01, 2004 9:18 pm

אם משחקים הרבה בכיכר רבין אז יכול להיות שאני אגיע לפעמים לראות... אנסה להתדעכן...
kurdi man

חזור אל שחקנים חדשים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים