שלום שלום לכולם!!!

ברוכים הבאים לעולם הפריסבי, פה תוכלו לשאול, להתעניין, להכיר ולהחבר לתופעת הפריסבי הארצית.
כולל עזרה טכנית למתחברים

מנהל: Webmaster

שלום שלום לכולם!!!

הודעהעל ידי noa_al » ו' ספטמבר 10, 2004 10:54 pm

שמי נועה ואני חדשה ביותר בתחום. למרות שלא צברתי הרבה שעות פריסבי בחיי, נדלקתי בטירוף וכל יום אני מחפשת איפה להתאמן ועם מי לשחק. זה בוער בעצמותיי. :frsb ....
אנ י די 'טובעת' באתר הזה... בכל מקרה הייתי מעוניינת להתמקצע יותר בפריסטייל (לתשומת לבך, דורי) ובאולטימייט (תומר??). אני מרגישה שכל הנושא הזה קצת באוויר.
נ ו ע ה. :flow:
סמל אישי של המשתמש
noa_al

אהלן מנועה, ברוכה הבאה

הודעהעל ידי Tomer » ש' ספטמבר 11, 2004 3:49 am

דבר ראשון ברוכה הבאה למועדון של האנשים שצלחות בוערות להם בוורידים.

נשתמש בך בתור דוגמא טובה (ברשותך)... לבקשתך לקבל מידע בנושאי אולטימייט ופריסטייל צירפנו אותך לקבוצות השחקנים האלה, בשורה התחתונה זה גורם לך לקבל הודעות בנושאים האלה (על אירועים, שאלות חשובות ועדכונים) ומאפשר לך לראות ולהגיב בפורומים שמתאימים לתחומים האלה.

רוב המידע לשחקנים חדשים נמצא באגף השחקן החדש שבנינו לכבודכם- האנשים שלא מכירים את האתר מאז הוא היה קטן וחביב והיה אפשר לקרוא את כולו בכמה שעות
מי שיקרא אותו בקפדנות כלשהי יקבל את כל המידע שצריך שחקן חדש כדי להתקדם בכיוון שמתאים לו...
יש שם מידע על מה בעצם זה פריזבי (כולל את תחומי המשחק השונים), ציוד, מקומות משחק, וגם דרכים לקבל עוד מידע (בינהם הפורום).

וההתחלה באמת לעשות משהו היא להגיע למקום משחק כלשהו עם צלחת טובה והכרה של תחום המשחק שתרצי להתמחות בו... אז נתראה היום בחמש :)?
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

היי נועה..

הודעהעל ידי AmIt » ש' ספטמבר 11, 2004 8:21 pm

יש לנו את דף המקומות משחק גם באתר.. את מוזמנת לקורא אותו ולעיין בו.. תוכלי לקבל רושם על שעות ומיקום המשחקים...
:flow:
-AMIT EVEN-
תאמינו לי שבסוף יהיה טוב..:D
חסות!
סמל אישי של המשתמש
AmIt

פריסטייל אה????

הודעהעל ידי Dori » ש' ספטמבר 11, 2004 9:53 pm

נועה,
קלטתי אותך,
פריסטייל זה המון המון עבודה,
המון המון המון המון
:)

סתאאאאאאאאאאם
קטן עליך.

פריסטייל אני יכול ללמד אותך ברבין
אולטימייט זה תומר, אבל את צריכה לשלוט טוב בשתי זריקות לפני שתוכלי לשחק באופן רציני.
לשחק סתם לכיף תמיד אפשר.

בקיצור אני צופה לך עתיד גדול ואני חושב שאת יכול להיות אחת משחקניות העל!!!
:flow:
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

Way ahead of you

הודעהעל ידי Tomer » ש' ספטמבר 11, 2004 10:10 pm

גברת נועה התייצבה במגרש שלנו היום, למדה FORHAND ו BACKHAND (ובהצלחה רבה, תודה ליוני) את החוקים וטיפה תיאוריה וטקטיקה. בפעם הבאה שהיא תגיע אני מצפה ממנה לעמוד בהבטחה שלה ולרוץ עד שכולנו ניפול...
Play on
Tomer
סמל אישי של המשתמש
Tomer

הודעהעל ידי noa_al » א' ספטמבר 12, 2004 12:45 am

דורי,
כמו שתומר אמר, סוף סוף מישהו לימד אותי לזרוק כמו שצריך... הקרדיט הוא לא רק של יוני! היו עוד כמה שהיו צריכים לרדוף אחרי הצלחות המעופפות שלי (תרתי משמע...). כן, אני מניחה שפריסטייל דורש הרבה יותר מיומנות, אבל צריך גם מישהו שילמד אותך את זה. נועה............. :frsb
"just "Noa
Frisbionic Disc-Freak
סמל אישי של המשתמש
noa_al

חזור אל שחקנים חדשים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים