Im Backkkkk

ברוכים הבאים לעולם הפריסבי, פה תוכלו לשאול, להתעניין, להכיר ולהחבר לתופעת הפריסבי הארצית.
כולל עזרה טכנית למתחברים

מנהל: Webmaster

Im Backkkkk

הודעהעל ידי OriKerenBD » ש' דצמבר 01, 2007 12:24 am

טוב יש מצב זה ספאם...
אבל פשוט לא הייתי פה מלא זמן.
והחלטתי חזור = ].
בזמן האחרון אני מביא את הצלחת שלי לבצפר.. והדבקתי את כל השכבה בחיידק הזה שנקרא "פריסבי".

היום שיחקתי עם שני חברים משהו כמו שלוש שעות..

Stay Sic
:flow: :lol:
OriKerenBD

יפה יפה

הודעהעל ידי Dori » ש' דצמבר 01, 2007 8:40 pm

אורי,
ברוך הבא.
מזמן לא שמענו ממך.

תתחיל להכניס חברים לקטע ובסוף עוד תקימו איזה קבוצת אולטימייט ותוכלו לשחק נגד קבוצות אחרות בארץ.

ספר לנו מה הולך....

כל הכבוד

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי OriKerenBD » ש' דצמבר 01, 2007 9:17 pm

האמת אנחנו כל הזמן משחקים..
יש כמה שזורקים ממש טוב וגם תופסים לרע..
אבל הם לא מאלה שיבואו לאימונים ויתחילו באמת לשחק אולטימייט..

זה יותר משחק חופשי..
לפעמים אני מביא תפיסה מאחורי הגב.. או מתחת רגל.. אבל לא באמת עושים משהו..
OriKerenBD

יש לי רעיון

הודעהעל ידי Dori » א' דצמבר 02, 2007 12:27 am

שתהיו 10 איש תגיד לכולם שאתה רוצה לנסות ללמד אותם משחק,
ותנסו לשחק אולטימייט
אתה מכיר את החוקים????

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי OriKerenBD » א' דצמבר 02, 2007 2:52 pm

אממ.. אני מכיר בערך את החוקים.. ניסיתי פעם ללמד אותם... אבל הם רצו לשחק עם הצלחת כדורגל.. כאילו עומדים מול השער וזורקים..
אם יבוא מישהו שבאמת מבין בזה וילמד אותם יש סיכוי שזה יצליח.
OriKerenBD

לימודים עצמיים....

הודעהעל ידי Dori » א' דצמבר 02, 2007 3:27 pm

החוקים בקצרה מקוצרת
המטרה של הקבוצה המתקיפה באולטימייט הינה לקדם את הצלחת באמצעות מסירות בלבד ולתפוס אותה ב- EndZone של הקבוצה היריבה. לקבוצה שמגינה מותר להפריע לזורק או לחטוף צלחות מהאויר. צלחת שנופלת עוברת לקבוצה היריבה והתפקידים מתחלפים.
<HR>
החוקים בקצרה - 10 חוקים עיקריים
1. The Spirit of the Game - ספורטיביות והגינות הם כללי ברזל במשחק, תחרותיות רצויה ומומלצת אך לא אם זה בא על חשבון הכבוד בין השחקנים, שמירה על החוקים וההנאה שבמשחק

2. "ספורט ללא מגע" - כל מגע בין שחקנים אסור, חסימות והפרעות מכל סוג נחשבות עבירה גם כן.

3. המגרש - צורתו מלבן והוא מחולק לשטח משחק ושני שטחי הבקעה הנקראים EndZones.

תמונה
הערה: התמונה להמחשה בלבד ומתארת מגרש אולטימייט חופים. מגרש אולטימייט על דשא יותר גדול.

4. תחילת המשחק ותחילת כל נקודה - כל קבוצה מתיישרת על קו ה- EndZone הפנימי שלה. לאחר קבלת סימן מהקבוצה המתקיפה, הקבוצה המגינה זורקת את הצלחת לכיוון ה- Endzone הנגדי. זריקה זו נקראית PULL.

5. תנועת הצלחת - הצלחת יכול להימסר משחקן אחד לשני בכל כיוון של המגרש. לשחקן אסור לרוץ כאשר הוא נמצא עם הצלחת ביד. לשחקן המחזיק בצלחת ("הזורק") יש עשר שניות לזרוק אותה. השחקן השומר עליו ("הסמן") סופר בקול.

6. ניקוד - קבוצה המשלימה מסירה בתוך ה- EndZone של הקבוצה היריבה מקבלת נקודה. לאחר כל נקודה הקבוצות מחליפות צדדים במגרש.

7. איבוד צלחת - כאשר לא משלימים זריקה (הצלחת נופלת, יוצאת מחוץ למגרש, נבלמת או נתפסת ע"י שחקן הגנה), או כאשר עברו עשר שניות ללא זריקה, מתקיים איבוד צלחת. הקבוצות מחליפות תפקידים והמשחק ממשיך מאותה נקודה ללא עצירות (כמו איבוד כדור בכדורסל).

8. חילופים - מותרים רק בתום נקודה, בזמן הפסקה לעבירה או במקרה של פציעה.

9. עבירה - כאשר עבירה גורמת למעבר בהחזקת הצלחת המשחק נעצר ומתחיל שוב כאילו לא היה שינוי בהחזקה. במידה והשחקן שביצע את העבירה לא מסכים לקריאה, המהלך האחרון מתבצע מחדש (מחזירים את הצלחת לזורק וממשיכים משם).

10. שיפוט עצמי - השחקן המעורב אחראי לקביעה לגבי עבירה או קביעת החזקה הצלחת. השחקנים פותרים את חילוקי הדעות בינם לבין עצמם.

והנה סרטון חביב:

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/EjwIJyGVvRs&rel=1"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/EjwIJyGVvRs&rel=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>

בהצלחה

אגב,
מה שקורה אצלכם זה משהו שקורה בהמון מקומות.
כולם נהנים משני דברים:
1. לנסות לדייק עם הצלחת ולמצוא מקום לקלוע אליו
2. מנסים לזרוק צלחת מהר ולראות האם מישהו יכול לעצור

משני הדברים האלה התפתחו ענפים מדהימים
1. דיסקגולף
2. GUTS

המלצה אישית שלי, היא להסביר לכולם שלזרוק חזק על מישהו זה מסוכן ואין טעם לפצוע אנשים זה יכול לגרור לכך שמישהו ילך לבית חולים ויאסרו עליכם משחקים בבית הספר.

תמשוך את החברים לכיוון של תחרויות דיוק (עדיף שלכל אחד תהיה צלחת אישית), דיסק גולף וכו'.

במקביל תנסה לשחק טיפה אולטימייט - מהניסיון שלנו בבתי ספר, אולטימייט טיפה יותר קשה ללמד מכיוון שצריכים לדעת לשלוט בצלחת ולתאם את המסירות והתנועה עם עוד אנשים. אבל כאשר כבר מגיעים לרמה בסיסית זה הספורט הכי כיף שיש.

תמשיך לספר לנו עוד דברים

תודה

ד

נב
לפי מה שאני זוכר בית הספר שלך הוא ביהוד? או ליד?
אולי נשלח אליכם מישהו?

ציון, לוסטי, יקיר אתכם כאן?
:flow:
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי OriKerenBD » א' דצמבר 02, 2007 4:04 pm

הבצפר שלי ביהוד..
אם תשלחו מישהו.. יהיה ענק !
אבל אין לנו כלכך מקום לשחק בבצפר.. אני רוצה להתחיל להתאמן גם אחרי שעות הלימודים ( יש גינה עם מדשאה ענקית מתחת לבית שלי ) אבל לאפחד אין כוח לזוז מהבית..
אם יבוא מישהו... זה כבר משהו אחר .

Stay sic = ]
OriKerenBD

חזור אל שחקנים חדשים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים