היי קוראים לי אסף

ברוכים הבאים לעולם הפריסבי, פה תוכלו לשאול, להתעניין, להכיר ולהחבר לתופעת הפריסבי הארצית.
כולל עזרה טכנית למתחברים

מנהל: Webmaster

היי קוראים לי אסף

הודעהעל ידי The Black Thrower » ד' ינואר 10, 2007 4:39 pm

קוראים לי אסף.
אני בן 12 ורציתי להביא את הסיפור שלי על איך אני הגעתי לעולם המדהים הזה.

באחד הימים הראשונים בחטיבת רימון קיבצו את כל שכבת ז' כדי שיבחרו איזה מקצועות הם רוצים לבחור במסגרת מסוימת בזמן ביה"ס (קוראים לזה מועדון ספורט) ואני ככה יושב עם חברים שלי ורואה את המופע (לכל "מגמה" היה מופע שמימנו הילדים היו יכולים להתרשם) ואני סתם ככה יושב וממש לא אכפת לי ואומר לעצמי:"אני אכח מה שחברים שלי ייכחו.." בסדר ככה יושבים רואים כמה מופעות וחברים שלי החליטו "בו ניקח כדורגל הכי סבבה..." אז אמרתי בסדר.. ככה רואים עוד כמה מופעות ופיתאום יש את המופע של הפריסבי. אני יושב ככה וחושב "מה אפשר כבר ללמד במגמת פריסבי -_-" אופק וירדן (אני חושב) עלו ועשו איזה מופע. הפה שלי פעור ואני לא מצליח לקלוט: "איך לעזאזל אפשר לסובב פריסבי על העצבע!". אני בשוק אחרי המופע "אני חייב ללמוד פריסבי" אמרתי לעצמי. כולם הלכו למורים כדי להירשם למגמות, אני אומר לחברים שלי "יאו בואו פריסבי זה אדיר!" והם עדיין רצו כדורגל. החלטתי לקחת יוזמה וללכת לבד בלי אף חבר שאני מכיר למגמה. אז בשיעור הראשון אני פוגש כמה אנשים נחמדם ואנחנו לומדים בקן (מה שהייתי גרוע בו לפני יום) והלך השיעור סבבה. בסוף השיעור ניגשתי ליקיר ושאלתי :"אתה יכול ללמד אותי איך מסובבים פריסבי על העצבע?" יקיר צחק ואמר: "לא, אתה לא מוכן.." "אבל אני רוצה לסובב א הפריסבי על העצבע שלי " "אתם תתחילו לסובב את הפריסבי על העצבע שלכם רק עוד כמה חודשים" אני אמרתי:"אני מתערב איתך שתוך שבוע אני לומד את הסיבוב על העצבע הזה..." יקיר:"אתה מתכוון Nail Delay" "כן... מה שאמרת". הוא נתן לי כמה טיפים וזהו. חזרתי הביתה לקחתי פריסבי של Discraft שבמקרה הייתה לי והתחלתי לנסות.. זה היה הדבר הכי מתסכל בעולם. ניסיתי כל הזמן בלי הפסקה ולא הצלחתי. 5 ימים אחרי זה אני מתחיל לקלוט את זה (אחרי חרישה קשה) והצלחתי לתת לעצמי ספין מספיק מהיר ולהחזיק את זה בNail Delay ליחסית למתחיל הרבה זמן(עם חמש עצבאות). מאז אני לא מפסיק לשחק פריסבי ובעיקר פריסטייל. בערך שלושה חודשים.
אם מישהו חושב שעשיתי טעות שעשיתי לפני הכל פריסטייל יכול להיות שהוא צודק, אבל זה נוצר מהסיבה שהילדים מהמגמה לא ממש היתחשק להם לשחק פריסבי מיחוץ למגמה.
סמל אישי של המשתמש
The Black Thrower

איזה יופי

הודעהעל ידי Dori » ד' ינואר 10, 2007 8:04 pm

אסף היקר,
היה לי כיף לקרוא את הסיפור שלך.

בפריסבי יש רק חוק אחד שקובע:
תקפיד להנות שאתה משחק ואם לסובב על האצבע עושה לך טוב אז הכל סבבה.

אני אישית משחק המון שנים ולמדתי שאפשר לעשות המון כיף עם פריסבי הרבה לפני שלומדים לסובב. תלמד לתפוס, לזרוק זריקות משוגעות ומדוייקות, לשחק אולטימייט שזה ספורט שחבל על הזמן והכי חשוב תהנה, תשאף להשתפר ותלמד כמה שיותר אנשים על הספורט המדהים שלנו.

שנת פריסבי מעולה

:flow:

דורי
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

=)

הודעהעל ידי The Black Thrower » ד' ינואר 10, 2007 9:42 pm

תודה רבה על התמיכה דורי,
אני משחק אולטימייט ואני אוהב את זה.
ושאני אני עם חברים תאמין לי שאני מנסה לעשות תפיסות (שקשות לי).
סמל אישי של המשתמש
The Black Thrower

חזור אל שחקנים חדשים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים