טבעות 'בראש' וציפורניים?!

ברוכים הבאים לעולם הפריסבי, פה תוכלו לשאול, להתעניין, להכיר ולהחבר לתופעת הפריסבי הארצית.
כולל עזרה טכנית למתחברים

מנהל: Webmaster

טבעות 'בראש' וציפורניים?!

הודעהעל ידי DontPanic » א' נובמבר 12, 2006 12:53 am

מישהו בבקשה יכול לתת קצת הסבר על שני הפריטים האלה, עדיף גם עם תמונות,
מה זה נותן? איך זה עוזר? כמה זה עולה ולמי זה טוב?

תודה!
We're no simple members of the crowd
we're no ordinary men
We can throw a party really high
we're the fun makers

THE FUN MAKERS ARE IN TOWN
DontPanic

הסבר

הודעהעל ידי m-o » א' נובמבר 12, 2006 3:12 pm

ציפורניים- עשויות לרוב מאקריל או פלסטיק המטרה שהן יאריכו את הציפורן הטבעית ויהיו חלקות יותר ובכך יאפשרו לשחקן לשפר את המשחק שלו .
עוד סיבה היא שציפורן טבעית הורסת את הצלחת נוטה להשבר ולרוב לא מספיק ארוכה ועבה בשביל לבצע תרגילים על הרים(השפה של הצלחת).
עוד פרטים ניתן למצוא כאן-http://www.frisbee.co.il/Communications/ForumPHP/viewtopic.php?t=1207
(קימים פרטים לא מעודכנים אבל בהמשך אתה תקבל את מצב כרגע! וחשוב אל תתיחס להודעות שאחרי ההודעה הראשונה הן חסרות תוכן ולא חשובות)

טבעת- השימוש של טבעת הוא לאימון ולימוד בראשים.
בראשים חיוניים מכיוון שהם אחת הצורות של שליטה הצלחת וגם עוזרות להחיות אותה הכוונה להחזיר לצלחת את הספין ע"י דחיפה צדדיה לכיוון הסיבוב (עם כיוון או שעון ונגדו) .
ובכלל טבעות הן דבר מאוד נחמד כדי להעביר איתו את הזמן ולהשתפר אני אישית ממליץ עליהן כדי לחשוב על רעיונות חדשים שאפשר לעשות עם צלחת!
(עם טבעת ניתן לבצע דברים שונים שעם צלחת לא אבל עם הרבה תרגול עבודה והבנה הכל אפשרי או במילים אחרות עם קצת רצון וקצת יכולת גם פיל יכול לפתוח מכולת!)

בעצם שני הדברים עוזרים לפריסטיילר להתקדם להשתפר ולחזק את משחקו ואת הסטייל שלו.

כיום יש ארבעה סוגים של ציפורניים-
ציפורני גליל - עשויות מהעמוד של גליל דיסקים לא ברמה גבוהה אך טובות להתחלה!(אני אחד האנשים שמכין אותם אך יש עוד למשל כמו לוסטי ואופק אגמון) אני לא לוקח עליהן תשלום אך דורש לקבל גליל להכין ממנו... :lol:
תמונה

תמונה

ציפורני NEON - ציפורניים העשויות מאקריל מתאימות גם לשחקן מתחיל וגם למתקדם ובצורה שמזכירה ציפורן טבעית דבר שאנשים מעדיפים לפעמים .
כיום אני מייבא אותן ומחירן 5 ש"ח לציפורן

תמונה

ציפורני YAR - גם הן עשויות מאקריל אך להן שיטת בניה אחרת אשר נותנת להן חלקות מצויונת מתאימות לשחקנים מתקדמים.
האנשים שמיבאים אותן או יבאו הם יוני קריס ואלירן שרזי מחירן 20 ש"ח לציפורן (בגלל רמתן הגובהה! ד"א מחיר שווה ביותר)

תמונה

ולאחרונה נוספו ציפורני OM - אני מייצר את הציפורנים האילו הן גם עשויות מאקריל , ברמה של ציפורני NEON אך בצורה ובשיטת בניה של ציפורני YAR .
מחירן 5 ש"ח כ-NEON בגלל רמתן!
כמו שניתן לראות בציפורניים התחתונות אני גם מכין ציפורניים בהזמנה אישית הנה פרטים על כך בסוף העמוד הראשון של הנושא-
http://www.frisbee.co.il/Communications ... php?t=2175

תמונה

אני מקווה שעזרתי לך.
אם אתה רוצה עוד פרטים או עזרה בנושא פריסטייל וכו' פנה אלי בדרכים אשר בפרופיל.
בהצלחה.
אורן.
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

חזור אל שחקנים חדשים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים