אני חדש

ברוכים הבאים לעולם הפריסבי, פה תוכלו לשאול, להתעניין, להכיר ולהחבר לתופעת הפריסבי הארצית.
כולל עזרה טכנית למתחברים

מנהל: Webmaster

אני חדש

הודעהעל ידי איתמר » ש' אוקטובר 22, 2005 1:56 am

:frsb אני גר בירושים ואני מתעניין
איתמר

ברוך הבא...

הודעהעל ידי whYBe » ש' אוקטובר 22, 2005 9:48 am

נרשמת לפורום?

אני לא יודע בן כמה אתה וכו', אבל הנה הפרטים הבסיסיים:

אני יוחנן, האיש עם האצבע על הדופק בכל מה שקשור בפריסבי בי-ם. (עוד מעט כבר לא, אבל עוד נראה...)

אני מניח כמובן (כי לא כתבת במה בדיוק אתה מתעניין) שאתה מתעניין באולטימייט. אין כרגע מקום מוגדר למפגשים של פריסטייל בירושלים. לפעמים יש חבר'ה שנפגשים בגן סאקר, אבל שום דבר לא מסודר. ועכשיו עם הקור של החורף זה עוד יותר בעיה.

בירושלים (וזאת עוד בעייה) יש שתי קבוצות שמשחקות אולטימייט על בסיס קבוע ועוד איזה כמה אנשים שלא ממש קשורים לכלום... קבוצה אחת, שהיא היותר רצינית בכל מה שקשור למחוייבות ומשחק נכון וברמה גבוהה, היא ה-lions of zion. זאת קבוצה המוגדרת לגברים בלבד - כל השחקנים שומרי מסורת, רובם בני ישיבות, יש אפילו כמה חרדים (הם לא משחקים בחליפות :) ). אם אתה רוצה להתקדם ומהר, הייתי מציע לך להצטרף אליהם כרגע. הם משחקים בגן סאקר בימי שישי החל ב-11:30. אם אתה רוצה את המספר של ברט, הקפטן, צור איתי קשר בטלפון או במייל (אני לא רוצה לפרסם אותו בפורום סתם).

הקבוצה השנייה, שאיתה אני שיחקתי עד יום חמישי שעבר, משחקת באיצטדיון של האוניברסיטה בגבעת רם, שהאיצטדיון הוא פי 1000 יותר טוב מהמגרש המעפן בגן סאקר. זה הפלוס הגדול של המשחקים שם. השחקנים הם חבורה טובה של סטודנטים לתואר שני, שמשחקים גרסה קצת משונה של האולטימייט. אני לא אכנס עכשיו למה הם בדיוק עושים אבל זה בלאגן. הקטע הוא שהם לא שם כדי להתקדם. הם שם כדי לבוא להזיע. שיחקתי איתם בתור פרוייקט, כדי לנסות להראות להם מה זה באמת אולטימייט, אבל אין שם כל כך קהל אוהד ושומע. אני הייתי ממליץ לך לבוא לראות, אבל אם אתה שחקן מתחיל אל תשאר שם יותר מדי. זו דריכה במקום. הם משחקים בימי שני וחמישי מ-18:30.

אם יש לך איזהשהן שאלות, אתה יכול לפרסם פה, להתקשר אלי, לשלוח לי מייל וכו'.

להתראות!

יוחנן.
לא כל מה שעף זה קסאם.
סמל אישי של המשתמש
whYBe
BulaFLOW organizer

חזור אל שחקנים חדשים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים