קבוצת שדה בוקר - תכ"לס, יומן

הפורום של קבוצת שדה בוקר

Re: קבוצת שדה בוקר - תכ"לס, יומן

הודעהעל ידי רפי » ג' דצמבר 29, 2009 10:48 pm

שלום לקוראים.
עדיין אין כמעט תגובות של שחקנים-תלמידים ובשל כך אני כל פעם מתלבט מחדש אם לכתוב פה. צריך שיהיו פה דעות ומחשבות גם ,ובעיקר, של השחקנים.
דעתי על אימונים בפארק ,בשל גודלו, מסוייגת.מבחינתי, כשרק ניתן ,כדאי להתאמן במגרש בגודל מלא . גם ככה בשעות הפנאי שחקנינו משחקים על מגרש קטן [הכדוריד]. כשיש מעט שחקנים ,או כשיש רוח בלתי נסבלת זה הזמן להתאמן בפארק.
אחד ההבדלים בין שחקנים טובים לפחות טובים הוא היכולת לשחק בתנאי רוח.
אפשר היה לראות שמשהו כמו מחצית מהשחקנים מתקשים מאוד בזריקות [הן בתרגילים והן במשחק]והרוח היום לא היתה ממש חזקה. צריך להתאמן ולשחק יותר בתנאים לא אידיאליים כמו היום. [ולא להיות מפונקים]. ברוח צריך לתת יותר סיבוב לצלחת, צריך לזרוק נמוך נגד הרוח וגבוה יחסית עם הרוח. כדאי להעדיף בקהנד על פורהנד ,כיוון שבבקהנד אפשר להקנות יותר סיבוביות.
יפה שהאזורית נקלטה אצלנו . עדיין יש הרבה מה לשפר וכמובן עוד לא נגענו במעבר מאזורית לאישית,
בשבוע הבא [יום שלישי]טורניר אולטימייט. התחלה ב-15.00 סיום ב-17.00
לקבוצות שיופיעו בהרכבם החזק תהיה זו הכנה טובה לטורניר של שבוע הספורט. צריך לקבל מהבנות תשובה סופית. איתן יש 5 קבוצות,
אם הבנות יופיעו, ויופיעו בהרכב טוב ,יהיה מעניין.
רפי

הודעהעל ידי eshel » ה' ינואר 07, 2010 9:30 pm

איפה העידכון?! עברו יומיים ואני לא יכול ככה בלי להתעדכן!!!!
אני מכור! מכור אני אומר לכם.
eshel

הודעהעל ידי weirdo » ה' ינואר 07, 2010 11:51 pm

היה היום אימון נחמד...
היה ממש מגניב שישרו את המגרש חול שלנו אבל חבל שלא הרבה הגיעו לאימון
עשינו טקס חניכה מפואר שכלל טיפה MTA ואולטימייט
יונתן
weirdo

הודעהעל ידי nevoh0 » ד' ינואר 13, 2010 12:28 am

אביגל מה קורה איתך תגידי לי מה קורה???
nevoh0

הודעהעל ידי רפי » ה' ינואר 14, 2010 12:51 pm

כמו כל שנה גם השנה, במסגרת שבוע הספורט שנערך אצלנו, התקיים טורניר אולטימייט בנות, טורניר אולטימייט בנים, וזריקת פריסבי 175 למרחק לבנות ולבנים. בכל טורניר השתתפו 4 קבוצות: ט, י, יא, ו-יב. את מגרש הכדורגל נטול הדשא שלנו חילקנו לחצי כך שנוצרו 2 מגרשי אולטימייט באורך מלא אך מעט צרים יותר. [מה שאפשר משחקים במקביל בטורניר בשיטת ליגה, ס"ה 6 משחקים ב-3 שעות] מזג האויר בטורניר הבנים היה מושלם. אבל... היה קצת משעמם...כוכבי יב נבו, ניב, שי קסל, יונקי, אלמוג ואחרים הוכיחו שהם נבחרת האולטימייט השכבתית הטובה ביותר שהיתה פה אי פעם. שילוב של אהבת המשחק, טכניקה טובה, ואתלטיות לא נתנה לשאר הקבוצות סיכוי... תמיהתני לכמה שחקנים בארץ[ עד גיל 18] יש את ראית המשחק,וינריות, טכניקה, ואתלטיות של נבו?
גם בזריקת פריסבי למרחק היה מזג אויר מושלם, נטול רוח כלשהי. התותח שלנו [ערן ברנדס] בארה"ב , ובהעדרו ניצח יונקי בתוצאה של 59 מטר. מהבנות גם השנה ניצחה אלה לוסקי בתוצאה של 40 מטר.
בטורניר אולטימייט בנות היתה רוח ,אבל על מה שהיה שם תספר אביגל שנהלה את הטורניר. אציין רק ששם יצרנו 2 מגרשים לרוחב מגרש הכדורגל, מה שיצר מגרשים קצרים יותר וכל קבוצה כללה 5 שחקניות.
רפי

הודעהעל ידי nevoh0 » ה' ינואר 14, 2010 2:34 pm

תודה רבה רפי.
אני לא יכל להעלות על הדעת שזה היה המשחק אולטימט האחרון שלי איתך בשבוע הספורט. היה כיף גדול לשחק ואני מקווה שעוד יהיה טורניר במהלך החצי שנה האחרונה שנשארה לשכבה ביחד.
nevoh0

הודעהעל ידי שיקסל » ה' ינואר 14, 2010 11:54 pm

מסכים עם נבו! תודה רפי! ריגשת ,היה שבוע מעולה!

דווקא משחק הפריזבי היותר מותח ומעניין היה שהבנות שלנו ניצחו את בנות יא' הפייבוריטיות.
שיקסל

הודעהעל ידי Dori » ש' ינואר 16, 2010 2:19 pm

שיהיה לכם לאן לשאוף :)
viewtopic.php?p=37659#p37659

שווה לקרוא את כל הנושא הזה על תחרות הזריקה למרחק שהייתה לפני שנתיים....
צריך עוד אחת!!!

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי weirdo » ה' ינואר 21, 2010 7:15 pm

וואי איזה פקח מבאס!!!!!!
כבר פעם שנייה שהוא מעיף אותנו מהפארק
(פעם אחת עם הסטודנטים ופעם אחת אתכם)
לא נורא היה כיף לאחר שהוא הלך היה משחק מצחיק 8)
יונתן
weirdo

הודעהעל ידי רפי » ה' ינואר 21, 2010 8:22 pm

לקחו לנו את המגרש בפארק ואנחנו לא נוכל להתאמן שם יותר וזה חבל מאוד.
קצת מזכיר את הספר מחניים של פרנץ מולנר אבל פה אף אחד לא מת בסוף.
רפי

הודעהעל ידי nevoh0 » ו' ינואר 22, 2010 2:36 pm

ט'אנצר המאניק
nevoh0

תכ"לס, יומן - 9

הודעהעל ידי avigal » א' ינואר 24, 2010 9:19 am

שלום,
ובכן, יום שלישי שעבר לא היה אימון בשל השבוע הירוק אצלנו. כן, כן, תיכון לחינוך סביבתי - אצלנו לא רק מדברים אבל גם עושים בשביל הסביבה.
יום חמישי - אני לא יודעת מה איתכם אבל לי הייתה בגרות באנגלית. אני גאה לספר כי הפריסבי נכנס גם לבגרות, התלמידים היו צריכים לכתוב חיבורים על חפץ או פעילות חשובה להם בחיים. אם הם לא יתנו את מלוא הנקודות לנבו על חיבור שהוא כתב על אולטימייט נתבע את משרד החינוך!!!
מה שכן, לפחות הבגרות לקחה אותנו בחשבון והסתיימה עד תחילת האימון.
כשסיימתי לבחון קפצתי לפארק לראות מה קורה. רפי הסתובב קצת בצורה מיסתורית עם מטר גדול ביד, נעלם להביא ציוד ולאף אחד מאיתנו לא היה מושג מה הוא זומם. כשהוא חזר והחל לסמן מגרשים הבנו שזה די די סי. ואז אני הלכתי הבייתה - הבטן הכריעה, מ 8 בבוקר לא אכלתי ורק התעסקתי עם תלמידים לחוצים (בגרות, אתם יודעים). אחרי כחצי שעה רפי התקשר להגיד שהעיפו אותם מהמגרש. כולנו מכירים את הפקח האיימתני. מה שכן, צפורים קטנים לחשו לי באוזן שאחרי שהפקח ורפי נעלמו מהשטח היה משחק חבל על הזמן בפארק :twisted:

יום שבת - חן הגיע למגרש הלס שלנו בשדהבו.
בהתחשב שעכשיו התלמידים נכנסו להילוך גבוה לקראת העדלאידע (בפורים יש את התהלוכה המרהיבה המסורתית כאן, כל שיכבה בוחרת נושא ובונה מבנים, הצגות וריקודים בהתאם, מה שלוקח להם את כל הזמן החופשי מלפני שבוע ועד פורים), אני חושבת ש 17 שחקנים שהגיעו זה מספר סביר. תמיר לור, מי שבילה את הסופ"ש פה ושהיה אמור להיות אורח הכבוד בסדנה לא הגיע מחמת - hangover!!!
לפחות את ניב הצלחנו לנער מהמיטה (זה היה 2 בצהריים).
בלי כל הקדמות ובעזרת הלוח המחיק, חן תיקתק הסברים על וורטיקאל סטאק, דרילים, משחק קצר, הוריזונטל סטאק, דרילים משחק קצר, וספליט סטאק, דרילים ומשחקון. כל זה בפחות משעתיים (הם היו צריכים לחזור לעבוד על העדלאידע).
חן סבל, למרות שלא עד כדי כך - תודה! - ממגרש הלס שלנו בו צריך מיומנות שדה בוקרית על מנת לעשות קאטים. והוא אפילו הצליח לזכור כמה שמות.
החברה שלנו את הסאטק הורטיקאלי לא ממש אהבו, להוריזנטאלי יותר התחברו, בעיקר רפי ואני, ומהספליט סטאק הם התלהבו.
כ"מאמנת" של הקבוצה, או אולי זה מהצד המורתי שבי, מה שלי היה יפה לראות זה איך אחרי לימוד של כל טקטיקה, כשהם התחלקו לקבוצות וחן רפי ואני עמדנו בצד כמו שני (שלושת) הזקנים מהחבובות וריכלנו עליהם, היה אפשר לראות הפעלת שכל, תיכנון, עבודה קבוצתית וניסון כנה ליישם את מה שנלמד. הסיבה שאני מעלה את זה היא שבשנים עברו, ובעיקר עם החברה היותר משופשפים, תמיד הייתה רתיעה, אנטי וחוסר מוטיבציה ללמוד שיטות ובעיקר להשתמש בשכל.
מה שהיה קצת חבל זה הזמן שהיה כל כך קצר.

רפי ואני אמרנו שאולי עד לפורים לא יהיו יותר אימונים. אהבתי את ההתרסות וה - מה פתאם! ו - נפנה את הזמן.

מקווה לעדכן שוב ביום שלישי,
אביגל
avigal

הודעהעל ידי רפי » א' ינואר 24, 2010 12:46 pm

אכן בעיני מצאו חן שתי ההתקפות החדשות. בעיקר בגלל ששבהתקפה ההוריזונטאלית לא צריך בכלל תיאום בין השחקנים ,ובהתקפת ספליט סטק צריך תיאום מועט. תמיד הרגשתי [וידעתי] שהסטק הרגיל לא מתאים לנו ,כיוון שהוא דורש טימינג ותיאום בין השחקנים ועל זה צריך להתאמן, והרבה. אימון וחצי בשבוע כשמתוך סגל של כ-30 כל פעם באים אחרים[ בכורח הנסיבות ] ,זה היה מבחינתי לא נכון להתעסק עם זה. זאת ביחוד לנוכח העובדה שכמחצית מהשחקנים[ לפי דעתי] עדיין לא שולטים במיומנויות היסוד. בדברים האלו [ולא רק] היתה ביני ובין אביגל חוסר הסכמה. אבל זה בסדר שיש חוסר הסכמה וכל אחד חופשי להישאר בדעותיו.
נבחרת הנוער בפתח. מאורע גדול מבחינתנו. שוב צריך להודות לאביגל שבלעדיה כל זה לא היה קורה.
רפי

הודעהעל ידי Dori » ב' ינואר 25, 2010 12:48 am

הופה,
כיף לראות גם פירגונים למרות חילוקי הדעות.

רפי אם אתה שוקל ללמד דדס מידי פעם בידיוק פרסמנו שיטוות לימוד וסרטונים מעולים בפורום דדס.
viewtopic.php?p=44364#p44338

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי maayan.mw » ד' ינואר 27, 2010 10:16 am

אני אומנם הלכתי קצת מוקדם אז לא למדתי בפועל את הספילט סטאק אלה רק בתיאוריה. נשמע נחמד, נמצא כבר זמן ללמוד אותו.
לגבי הסטק ההוריזנטאלי, אני אישית ממש לא התחברתי וניראה הרבה פחות נוח ודורש משחק שמבוסס פשוט על הנדלר טוב. פריזבי זה משחק קבוצתי, לא כייף עם זה הכל רק הנדלר. לפחות בהרגשה שלי.
הסטאק הורטיקאלי אומנם הרבה יותר דורש תיאום ותזמון, וזאת בהחלט בעיה בקבוצה שלנו וכל פעם שמנסים לשחק ככה יש בלגן ענק על המגרש, ואני עומד באמצע מחכה שמישהו לא יחסום את אחד הנתיבים. אני חושב שצריך פשוט לתרגל את זה הרבה, ולפני כל אימון להדגיש לכולם את העניין של איך הולכים קאטים וצריך לחזור ותוך 3 אימונים הנושא יהיה הרבה יותר טוב.
maayan.mw

הקודםהבא

חזור אל קבוצת שדה בוקר-תכל"ס

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים