קבוצת שדה בוקר - תכ"לס, יומן

הפורום של קבוצת שדה בוקר

Re: קבוצת שדה בוקר - תכ"לס, יומן

הודעהעל ידי maayan.mw » ב' נובמבר 30, 2009 12:57 pm

אביגל ביקשה ממני שאני אציין בפני הפורום שמי שהתכוונתי אליהם הם ערן ברנדייס ותמיר לור.
הם היו הכוכבים של הנבחרת והיא "אימצה" את שניהם... תמיר סיים בית ספר וערן עזב לארה"ב...
מקווה שהכל הובהר... מעין.
maayan.mw

הודעהעל ידי Dori » ב' נובמבר 30, 2009 5:21 pm

שלום לכולם מארהב הרחוקה,

1. אביגל ורפי - אתם עושים שירות גדול לכל הקהילה ואני מקווה שכל מי שירצה להקים קבוצה חדשה יוכל לקרוא מה שכתוב כאן. גם חילוקי דעות זה משהו מועיל כי אלו בידיוק הדברים שיעלו במקומות אחרים ואם יהיו פתרונות זה יקל על תהליך הלמידה.

2. עישון = כוכבים באולטימייט ????
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

תכ"לס, יומן 5

הודעהעל ידי avigal » ג' דצמבר 08, 2009 7:37 pm

שלום,
יום שלישי - אימון.
קודם כל לכל מי שתהה (יש כאלו? ) שבוע שעבר לא קיבלתם עידכון מכיוון שלא היה אימון. שיכבת י"א עושה לנו בעיות עם כל הטיולים/סיורים וכו' שלהם. י' עדין עסוקים בטקס אש (שאמן, מתקיים בשבת) וה י"בניקים על אף רצונם לקיים אימון לא היו מספיקים, גם עם שושנה הפצועה ויונתן שאציג אותו בהמשך.

היום התחיל בעננות נמוכה, עבר לשמש מחייכת, רוחות קרות, עננים ולבסוף חצי שמש קרה! אם זאת, 16 אם לא יותר שחקנים הגיעו לאימון. היה נחמד לראות פרצופים חדשים ואלו שלא הגיעו יקבלו מחר שטיפה בבי"הס :twisted:
התחלתי בדיוק מסירות - המקבל מסמן איפה הדיסק אמור להגיע והזורק מנסה לדייק. עברנו ל 3 man drill, קודם ללא ידיים (ידיים מאחורי הגב) שיתרגלו לזוז עם הרגלים ולהשתמש בגוף. אחרי כן הוספנו ידיים עם ספירה ועיתוי זריקה - המקבל היה צריך לסמן באיזה ספירה הוא רוצה שהזורק ישחרר את הדיסק והזורק היה צריך לתכנן מראש מה יעשה בכדי שהזריקה תצא בזמן על אף ההגנה. התרגיל, באדיבותו של תומר קראוטהמר, היה מעולה וחייב את אלה שלא עושים רגל ציר בדרך כלל לעשות כן, לא סתם לעשות הטעיות ולהפעיל את הראש. מאי שהתחילה להתמיד וג'וטי שרק משתבחת מאימון לאימון פתאם גילו שהשכל פה קצת יותר חשוב מהגוף והצליחו להוציא מסירות יפיפיות בספירות שונות. אלעד למד לזרוק נמוך והפנים החדשות למדו איך לקבע את רגל הציר לקרקע ולא לעשות צעדים.
אחרי כן עברנו לתרגיל המסובך שחן לימד אותנו בסדנא. תרגיל של אנדזון, קטים לתוך האנדזון וקבלת דיסק מחוצה לו. לקומץ השחקנים שזכרו את התרגיל פחות או יותר ואנוכי לקח כמה דקות ארוכות לשחזר אותו, אחרי כן להסביר אותו ואז התחיל הבלגן של ליישם אותו עם הקבוצה שלא הבינה מה אנחנו רוצים מהחיים שלהם ולמה לא מתחילים פשוט לשחק. על אף הסקפטים צוות התרגיל שכלל את ניב, נבו, מעיין, אופיר, נוי ואנוכי, לא ויתר. ניב לקח פיקוד והתחיל להוציא את החברה, מעיין לקח את קסל (הג'ינג'י) הצידה בשביל להסביר לו את מהות התרגיל - יש בקבוצה שלנו לא מעט אנשים חושבים שבלי להבין את ההגיון לא יתרצו לבצע (אני גאה). ואז, פתאם, סתו הירש (הידוע בכינוי סתאוו), אחד מהפנים החדשות, קלט את הקטע ועזר לניב שניסה למלא את תפקיד כל הרצים בו זמנית, להוציא את החברה. היה מדהים ומחמם את הלב לראות איך החברה לקחו הפעילו ולימדו את חבריהם.
לבסוף עברנו למשחק. לכל מי שכעס על זמן משחק קצר אני מקווה לפצות באימון של חמישי ומשחק בשבת בצהריים :D
על אף ואולי בשל הקור המשחק היה אינטנסיבי ביותר. ראשית, היה אפשר לראות את השיפור בתנועה על המגרש, קטים אנכיים במקום אופקיים. שנית, הריצה לדיסק נהייתה חזקה (ג'וטי - את תותחית!), היו פחות butter fingers והמשחק היה יותר קבוצתי מאשר מסירות בין 2 שחקנים. יונתן שהוא טטניק שלא הפסיד אימון אחד מאז תחילת השנה למעט פעם אחת שהיה בטיול, פתאם התחיל לשלח חברה עם זריקות רחוקות ומדוייקות לאנדזון. אלעד ומעיין התחילו לקבל דיסקים (תודות לקטים נכונים) והזריקות שלהם פתאם הגיעו לייעדם. נוי כרגיל הדהימה את כולם עם התפיסות הבלתי יאומנות שלה - אם נמוכות, גבוהות, צידיות בניגוד לכיוון הריצה שלה ואם מעל ראשי שחקנים בנים גדולים וגבוהים ממנה. שושנה עשתה נקודות ונבו שמר על קור רוח על אף שהקבוצה שלו לא תמיד הובילה.
אבל - הדובדבן היה משחק ההגנה. שי קסל הפעם לא יכל להרשים אותנו בלייאוטים שלו מכיוון ששחקני ההגנה של הקבוצה היריבה לא איפשרו זאת. אתחיל בסתאוו שהוא תלמיד שלי כבר שנה שלישית (י"בניק). זה היה האימון הראשון שלו והנער לא הפסיק לרוץ, לתפוס ולהוריד דיסקים. אוריה - טטניק שנראה בי"ב בשל הגובה. אין אצלו תפיסה בלי ניתור, יש כבר ראיית משחק על אף הניסיון הדל והזריקות שלו - הלוואי עלי. אייל - עוד טטניק שזה האימון ה 3 שלו מאז תחילת השנה, הילד פשוט הביא לייאוט בהגנה והציל נקודה בטוחה של היריב. מי ממכם נתן לייאוטים בתחילת דרככם ועוד בהגנה?!
המשחק הסתיים כשקסל ומעיין קפצו לדיסק ותקעו את ברכיהם השדופות אחד בשני...

היה כייף, היה קר וקבענו אימון לחמישי על אף יום ההורים שרפי ואני מחוייבים להיות בו.

till then
אביגל

נ.ב. שחקני תכ"לס - אני יודעת שאתם קוראים את זה אז אולי תתחילו להגיב
avigal

הודעהעל ידי רפי » ג' דצמבר 08, 2009 10:46 pm

אני מקוה שבקרוב יהיה לקבוצה שלנו מקום משלנו בפורום. לא בטוח שהדברים האלו מענינים את כל קהיליית הפריסבי. בכל מקרה חשוב באמת שגם שחקנים יגיבו.
כמה מילים לכמה שחקנים: נוי: נהניתי לראות אותך משחקת.יש לך כשרון אמיתי.
נבו: היום היית נבו שאני מכיר ואוהב: השחקן הכי טוב והכי מוכשר בבית הספר ,רגוע וללא תחליף.
שי: אתה מתחיל לסכן את מעמדו של השחקן הכי טוב בבית הספר...
על האחרים, בפעם הבאה...
רפי

הודעהעל ידי m-o » ד' דצמבר 09, 2009 10:17 pm

טוב...
אם לא שמתם לב יש לכם פורום חברים :)
קטגוריה אולטימייט תמצאו את הפורום "קבוצת שדה בוקר-תכל"ס".
בנוסף פתחתי לכם קבוצת משתמשים שבה אביגל ורפי אחראים כך שאתה יכולים להוסיף משתמשים ולאשר אותם.
בנתיים הפורום שלכם פתוח לכולם אבל רק חברים בו יכולים לכתוב הודעות, אם תרצו לשנות את ההגדרות האלה תגידו לי.
:flow:
Go With Your Flow
Go With Your Style
Go And Never Stop
And Just Go Out And Play!!!

מקום 16 בעולם בפריסטייל פריסבי לשנת 2009 ושנת 2010
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

תכל"ס יומן - 6

הודעהעל ידי avigal » ד' דצמבר 23, 2009 6:10 pm

שלום,
התנצלות לכל הקוראים המושבעים :lol: גם על שלא כתבתי בחמישי שעבר שהיה אימון וגם שלא כתבתי אתמול אחרי האימון.
חמישי שעבר רפי ואני נאלצנו ללכת מוקדם בשל יום ההורים שהתקיים אצלנו. אולם לפני שהלכנו רפי עבד עם החברה על קאטים לתוך האנדזון + זריקות נכונות (פורהאנד ובאקהאנד לפי היציאה מהסטאק). למי שכבר שכח בשל הניסיון ולמי שמתחיל - זה אחד הדברים האלמנטרים ללמד חברה חדשים. הם צריכים להבין מאיפה הזריקה צריכה לבוא בשביל שלתופס יהיה קל לתפוס. לחדשים לוקח זמן להבין את ההגיון וגם אחרי שהבינו לזכור את זה וליישם את זה בפועל.

יום שלישי - אימון.
להרבה מהשחקנים חיכתה מתנה על הדשא... אני שמחה לבשר שלכל שחקני תכל"ס יש נעלי פקקים!!! אלו שלא היו באימון הנעלים שלכם מחכות לכם באוטו שלי ו - אתם חייבים לי 130 ש"ח. לצערנו הרבה באמת לא הגיעו לאימון בעיקר בשל מבחנים יום למחרת (בית ספר :evil: ). מה שכן, חת חת לאשל, אסף, נועם, נוי, אופיר וחגי שהגיעו על אף המתכונת במתמטיקה והמבחן בספרות/ביולוגיה. עם הספיריט שיש לכם בטוח הצלחתם.
באימון התמקדנו בעיקר על קאטים, תחילה אישיים ואז הוספנו מימד של מגן. בהתחלה הם התחלקו לזוגות שווי יכולת ואחרי כן זוגות לא שווים בשביל לאתגר את החדשים/פחות מהירים וכו' ולהבין שלא תמיד המהירות היא החשובה אלא הקאט עצמו.
ואז - עברנו למשחק. ובכן, אפשר היה להרגיש בברור את ההעדרות הממושכת של החברה מי' שבחודשים האחרונים היו עסוקים בהכנות לטקס אש שלהם. הכושר, הקאטים והזריקות היו חלודים. אבל מצד שני, היה יפה לראות את ההתקדמות של יונתן מ ט', אשל שרק הולך ומשתבח ויונקי שיחד עם אשל היוו עמודי טווח בקבוצה שלהם. יונתן 'המסכן', במסגרת האתגר שהתחלנו בדריל, נאלץ להתמודד בשמירה עם אחד מהשחקנים המנוסים, החזקים והטובים ביותר שלנו נבו. נבו, שנרגע, מתחיל לראות שחקנים אחרים בקבוצה ומתחיל להיות מנהיג, שם לו למטרה להריץ עד גבול היכולת שלה את המחנכת הזקנה שלו - אני! למזלי חגי בדרך כלל היה שם לתפוס מה שחמק ממני גם אם זה דרש ממנו להגיד שלום לדשא מקרוב מאד. רפי הממזר נעלם בטוענה שהוא עייף והשאיר את הילדים להתעלל ולצחוק עלי.
פציעת האימון שייכת לג'וטי שכמה דקות לתוך המשחק קיבלה דיסק שנהדף בחוזקה ע"י ההגנה לפרצוף, יותר נכון לתוך השפה שלה שנפתחה וצבעה את שפתיה באדום עז...
ניב וקסל מקבלים את אות הביזיון שלא הגיעו כי הלכו לראות את הגל הראשון של השיטפון שהיה (כמה פעמים כבר ראיתם את זה?!). ואת אות מצטיין האימון אשאיר לרפי לקבוע.

נתראה מחר. י"א לא יהיו כי הם יוצאים לנודד וקסל שוב לא יהיה כי הוא בזימונים (לחובלים?).

אביגל
avigal

הודעהעל ידי weirdo » ה' דצמבר 24, 2009 7:37 pm

וואו
אחלה אימון הייה ממש כיף.
רפי, תודה על הדיסקגולף היה ממש טוב!
יונתן :D
יונתן
weirdo

תכ"לס, יומן 7

הודעהעל ידי avigal » ה' דצמבר 24, 2009 9:57 pm

יום חמישי - אימון.
היום, לשם גיוון וחשיפת ענף נוסף בפריסבי רפי הגיע עם סל דיסקגולף ועשה לנו כדרילים מסלול דיסק גולף בפארק בן גוריון. היו עצים, רוח קלילה ועליות ומורדות. מלבד הכייף שהיה החברה נאלצו להתמודד עם דיוק ולחשוב על סוג הזריקה הכדאית על מנת לקלוע לסל. היה שווה ומלמד.
אחרי כן עברנו למשחק. וכאן בשעה טובה ומבורכת אני אעשה לכם הכרות עם החברה משכבת י' שהפעם היוו מרכיב נכבד בקבוצה שהייתה באימון בעיקר בשל העדרותם של היא'ניקים והיב'ניקים (מלבד שי קסל שלא הלך למיונים - לא של חובלים, וסתיו רובין שנתנה הופעת אורח). אז ראשונים יבואו טל ובן שהצטרפו עוד בשנה שעברה. הם מהחברה שהגיעו לבית ספר בלי היסטוריה מפוארת או ארוכה בספורט אולם החיידק נכנס ועל אף הקשיים הם התמידו והשתפרו. דנה - היא אחת מהבנות המבטיחות שלנו. על אף ששנה שעברה היא למדה את המשחק רק השנה היא הצטרפה לנבחרת. עם התמדה ונחישות אנחנו חושבים היא תוכל להגיע למעמד של אחת האבוריג'ניות של שדה בוקר. שולמית - הגיעה השנה, שחקנית כדורסל גבוהה עם כוח רצון אדיר. הזריקות שלה כבר השתפרו וזאת חרף טקס האש שמנע ממנה להגיע לאימונים. חגי - חגי בעיני הוא שילוב של ערן ברנדייס וניב. הוא נמוך, מהיר, שרירי ומתאבד לא קטן שברוב המיקרים מצליח לתפוס את הדיסק אם מעל גבוהים ממנו ואם תוך התמרחות על הדשא. חן זיהה אצלו פוטנציאל אדיר אבל הוא חייב ללמוד לזרוק. אופיר טוכטרמן - הגיע היום בפעם ראשונה. עוד ג'ינג'י מוכשר, מהיר, זורק טוב ולא מפחד להלחם על הדיסק. נקווה שהוא יצליח להתמיד.
המשחק התחיל בחוסר איזון בין 2 קבוצות. לדעתי חוסר האיזון נבע פחות מיכולות ויותר מאירגון וחשיבה. הקבוצה שלי שהפסידה 10 -0 עד שהחלפנו קבוצות, הייתה מורכבת בעיקר מ י'ניקים שלא היו בחודשים האחרונים. המשחק התאפיין בחיפוש מתמיד אחר הזריקה הרחוקה שבשל החלודה או קריאה מוטעת תמיד השתבשה. לעומת זאת הקבוצה היריבה שיחקה בסבלנות, הרבה מסירות והתפרסות טובה על המגרש. בסופו של דבר ערבבנו מחדש את הקבוצות והיה משחק שקול.
הפעם, לשם שינוי, לא היו פציעות ואולי זה כי שני הג'ינג'ים בתחילת המשחק דיברו על לא להכניס ברכים אחד בשני. השחקן שהרשים אותי המשחק היה אייל מ-ט'. הזריקות שלו היו יפות ומדוייקות, היו לו קאטים מעולים והוא לא הוריד את העיניים מהדיסק, בהתקפה ובהגנה, דבר שגרם לצלחות רבות למצוא את יעדן בידיו.

החברה החלו להרשם להאט ב 16 - אז תתחילו להכין את השטיח?הכיבוד?...

אביגל
avigal

הודעהעל ידי רפי » ה' דצמבר 24, 2009 11:23 pm

הסיכום שלי : דיסקולף הוא משחק משובח והיום זו היתה ממש דוגמית קטנה.
תודה ליונתן. יהיה נחמד אם יהיו פה יותר תגובות של תלמידים.
היום במשחק שוב הראה שי קסל מה הוא יודע: תפיסות בגובה, לייאאוטים [זינוקים לרצפה] משובחים, ראיית משחק של שחקן אינטלגנטי ביותר. מסירות חכמות ללא שגיאות. בקיצור : שחקן מדהים.
בהיעדר השחקן מספר אחד שלנו [לדעתי] ששמו מתחיל ב-נ, שיחק שי בשתי דרגות מעל כל השאר.
לאופיר ט. היו כמה מסירות ארוכות מדויקות ומשובחות להפליא [הגנה רשלנית משהו] .אין ספק שמדובר בפוטיציאל גבוה.
שושנה וחגי: לכל אחד מכם יתרונות, אבל חוסר הדיוק בזריקות שלכם בולט. מה לעשות? לזרוק עוד ועוד ועוד
כל הכבוד לאביגל על המאמצים שהיא עושה עבור הקבוצה[ סדנאות, נעלי פקקים, ועוד].
רפי

הודעהעל ידי Dori » ו' דצמבר 25, 2009 6:26 pm

רפי ואביגל - כל הכבוד על הכתבות - אני עוקב באדיקות.
היה מעולה אם הייתי יכול להצמיד לכל שם גם תמונה...

מה דעתכם לצלם את כל שחקני הקבוצה וביחד נקים לכם עמוד באתר?

ד
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי avigal » ו' דצמבר 25, 2009 10:31 pm

משימת התמונות תועבר לשי קסל הצלם של בי"הס.
בקרוב...
אביגל
avigal

הודעהעל ידי שיקסל » ש' דצמבר 26, 2009 8:35 pm

האימון האחרון היה ממש טוב,היינו גם מספר טוב לפארק ככה שלא צריך מחליפים בשעון החורף המצומצם שלנו..
הדיסקגולף היה כיף למרות שבדרך כלל אני לא מתלהב מזה,נראה לי היה כיף בעיקר בגלל השטח של הפארק(גבעות,עצים,דשא). פעם ראשונה שנעלתי נעלי פקקים ובהתחלה זה היה ממש מוזר אבל בסוף האימון כבר הבנתי את היתרון שלהם..(תודה לאביגל על המתנה)

חשוב לציין שאביגל ורפי רואים אותנו באימונים ואנחנו בהחלט הרבה חבר'ה מגיעים אבל תשמחו לדעת שגם בלילות יש משחקים מטורפים(במגרש קטן) ויש עוד שחקנים מעולים רבים בתיכון.
שיקסל

הודעהעל ידי רפי » א' דצמבר 27, 2009 8:08 am

אכן, לא פעם ב22.30 , כשאני נועל את אולם הספורט ,אני רואה שבמגרש מתנהל משחק מטורף [קר, וגם המגרש שם די חשוך].
ההרגשה שלי שאולטימייט בשיעורי הספורט ובאימוני הקבוצה זה יופי, אבל יותר מהכל, המשחקים העצמאיים האלו במגרש הקטן תורמים יותר מהכל לשיפור יכולת השחקנים. למעשה, אתה לא יכול להיות שחקן בלעדיהם...
רפי

הודעהעל ידי weirdo » ג' דצמבר 29, 2009 6:08 pm

וואו איזה משחק...
חבל שבפארק היה ממטרות ולא היינו יכולים לשחק שם
היה שם פחות רוח מבמגרש חול
אבל לא נורא היה אחלה אימון
תודה אביגל ורפי!
יונתן
weirdo

תכ"לס, יומן 8

הודעהעל ידי avigal » ג' דצמבר 29, 2009 7:25 pm

יום שלישי - אימון.

אני לא יודעת איך מזג האויר בשאר הארץ אבל אצלנו היה רוח מאד לא חובבת דיסקים. ובנוסף, כפי שיונתן כבר סיפר, בפארק המוגן יחסית הממטרות עשו ביצות בדשא כך שנאלצנו לעבור למגרש החול הפרוץ לכל.
רפי התחיל עם ההודעה ששבוע הבא לא יתקיים אימון אלא במקומו משחקים מקדימים לשבוע הספורט. דהיינו, משחקי אולטימייט שכבה מול שכבה. המשחקים האלו יכללו לא רק שחקני נבחרת ואנחנו מקווים גם להעמיד קבוצת בנות (המורכבות משחקניות מכל השכבות) לטורניר הזה. בשבוע הספורט עצמו יהיו גם משחקים של בנות אבל זה בהמשך.

את האימון התחלתי עם האנדזון דריל המסובך. הפעם הבאתי לוח וציירתי להם איך זה אמור להתנהל. אחרי כמה סיבובים החברה קלטו והתחיל להיות קצת flow. המכשול העיקרי היו הזריקות שהרוח מאד שיטטה בהם. מלבד זאת, בשל העדר הדשא וכתוצאה מכך הפקקים, הקאטים לא יכלו להיות חדים כפי שנדרש. אולם, בסופו של דבר ועל אף ואולי בשל הפסימיות של רפי הצלחנו להגיע ל flow של 10 מהלכים ללא הפלות ועצירות. אחרי כן עברנו לעוד תרגיל קאטים מסטאק ופה היה flow מעולה. החברה ברובם יישמו טוב את סוג הזריקה, ההתפנות המיידית אחרי הזריקה והריצה לתוך הדיסק במקום לעצור ולחכות לדיסק.

ואז הגיע המשחק. ובכן, האימון התברכנו במספר רב של שחקנים ואפילו הייתה לנו הפתעה נעימה כשאחת מאימהות הפריסבי של הנבחרת וקפטנית לשעבר, ענבר יהושע, הגיעה לאימון. החברה על דעת עצמם שיחקו הגנה אזורית שעם הרוח הייתה אפקטיבית ביותר. הם לבד ידעו להצביע על הטעויות שעשו כשזרקו גבוה נגד הרוח או נמוך עם הרוח. קריאות up היו חסרות אבל חוץ מזה היה משחק מדהים!!!

אישית התמוגגתי לראות את הרמה, החברה עשו התקדמות הענקית. מה שכל כך נהיר הוא שמספיק שכמה מהשחקנים מתקדמים ונמצאים ברמה גבוה בכדי למשוך למעלה את היתר. ניב ונבו כיכבו עם זריקות מדוייקות ברוח ותפיסות יפות. אופיר הייתה פשוט הנדלרית מקצועית. נוי כרגיל הפגינה כישורי דיפ וזריקות מרהיבות. את ענבר לא ראיתי משחקת כל כך טוב בכל שנות הנבחרת שלה. טוכטרמן, הג'ינג'י מ- י' הגיע ושיחק משחק התקפה מרהיב. ואשל - ידו הייתה בכל. אני מחכה בכיליון עיניים להאט בכדי שהקהילה תראה אותו: קאטים מעולים, תנועה וקריאת משחק נכונים, זריקות משובחות ומשחק הגנה חבל על הזמן. ואם בהגנה עסקינני אז תרשו לי לציין גם את מעיין שהיה פשוט תענוג להסתכל עליו. הזריקות השתפרו, התנועה נכונה וההגנה שלו הייתה מהחזקות במשחק. באותה נשימה אוסיף את אוריה מ ט' שבלי שום לבטים נתן פייט רציני במשחק על אף שהוא התמודד נגד שחקנים גדולים, מנוסים וטובים ממנו כמו נבו ואשל.
פציעת המשחק הולכת לנבו - לא פיזית אבל ריגשית. הוא התעצבן על קריאת pick, לא קיבל את השפיטה וההסבר שלי לגבי מה זה pick והלך. אני רוצה להגיד לכם שהיה לי מאד קר (ותודה לחגי על הסווצ'רט) אבל כנראה שהרוח והטמפרטורה בחוץ לא היו מספיקות בכדי לצנן את הדם החם...
אות הביזיון הולך לאייל אלוביץ שבאימון שעבר קיבל ממני אות הצטיינות. אייל - אתה פחדן! קצת רוח אז הולכים?! :evil:
המצטיין - אני חושבת שללא ספק זה היה ניב. המדהים אצל ניב זה שגם בזמן התקפה מתפרצת או הגנה חזקה, כשמישהו אחר היה צריך לתעל את כל האנרגיה שלו לריצה, ניב מסוגל לקשקש שטויות ולהפיל אותנו מצחוק עם הערות ביניים שלו בעודו רץ בטירוף.

שבוע הבא נביא לכם עידכון מהטורניר.

אביגל
avigal

הקודםהבא

חזור אל קבוצת שדה בוקר-תכל"ס

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד