קבוצת שדה בוקר - תכ"לס, יומן

הפורום של קבוצת שדה בוקר

קבוצת שדה בוקר - תכ"לס, יומן

הודעהעל ידי avigal » ד' נובמבר 18, 2009 12:02 am

כבר כמה זמן מתגלגל לי הרעיון לכתוב בפורום מאין יומן קבוצה או אולי יומן מקום ולו רק בגלל הפעילות ה-באמת ענפה של אולטימייט בשדה בוקר.
אני מקוה שאולי זה יעניין מישהו, אולי יועיל למישהו ואני הכי מקוה שבבוא היום תלמידים מהתיכון יכנסו ויכתבו בעצמם על האולטימייט פה.

אז איפה להתחיל?
ראשית קצת רקע למי שלא מכיר - אנחנו ממוקמים במדרשת בן גוריון (איפה שהקבר ולא בקיבוץ). בתיכון שלנו 4 שכבות: ט עד י"ב מהם כרבע בני המקום והשאר מכל מיני מקומות שונים ומשונים בארץ. כן, התיכון שלנו הוא פנימיה, דבר שכפי שתראו מאד עוזר לפתח את הספורט. המורה לספורט שלנו הוא רפי גרבר, איש פריסבי מושבע. ז"א שכל תלמיד שנכנס אצלנו לתיכון, בשיעור הספורט הראשון או השני שלו לומד לזרוק פריסבי ומיד אחרי את משחק האולטימייט. אומנם המורה של הבנות לא נוגעת בדיסק אבל אל דאגה, לרפי יש שעות עם הבנות במחצית השניה של השנה שמיועדת אך ורק לפריסבי (זה אפילו מופיע ככה בתעודה). בתחילת השנה בעיקר, כשעוד לא קפוא בלילות, הותיקים עושים השלמות לשיעורי הספורט וכמעט כל ערב יש משחק במגרש האספלט שצמוד לפנימיה. בהפסקות בין השיעורים תמיד אפשר למצוא איזה דיסק באויר, שלא לדבר על טיולים וסדנאות - שהרי אנחנו תיכון לחינוך סביבתי, משמע הרבה יציאות לשטח.

בנוסף, לפני למעלה משנתיים רפי ואנוכי (מחנכת ומורה לאנגלית), הקמנו את נבחרת האולטימייט של ביה"ס. הנבחרת מתאמנת בימיי שלישי וכל חמישי שני בו התלמידים נשארים שבת. מגרש אין, אולם ספורט השנה גם אין, אבל הצלחנו במאבקים ממושכים לקבל אישור להשתמש בפארק שצמוד לקבר - פיסה יפה של דשא שאומנם לא מספיק גדולה וגם דיי משופעת בצדדים אבל עם היעלים ברקע אנחנו מרוצים. בנוסף, יש לנו את מגרש עפר שמספיק גדול לקיומם של 2 משחקים בו זמנית. אכן, זה עפר ולא דשא, בשטח פתוח פרוץ לרוחות האימתניות של המדבר ושלא לדבר על הקור בחורף, אבל אנחנו בשדה בוקר מאמינים שמה שלא הורג מחסן :twisted:

ברשותכם אני אדלג על חבלי הלידה של השנתיים הראשונות שהחלו עם קבוצה על טהרת המין הנשי (למעט תמיר לור וערן ברנדייס שליוו אותנו עד השנה בה אחד טס לאמריקה להתמקצע בספורט והשני הלך לעשות שנת שרות עם כמה בנות ועיזים), המשיכה עם סדנאות, הצטרפותם של בנים שבאו והלכו, והסתיימו עם עזיבתן של כמה מאמהות הפריסבי של שדה בוקר לצבא ולשנת שירות, ביניהן מיקה ומירה שאותן אני בטוחה שעוד נראה בארועים כאלו ואחרים.

אז מה קורה השנה? הרבה!!!
אני אתחיל ובעצם אתמקד בשכבת י"א הפעם וזה בעקבות האימון של היום בו הם היו היחידים שהשתתפו מכיוון שהשכבות האחרות היו בטיולים (ט ו - י"ב) והכנות לטקס אש (י').
ערן אומנם עזב אך כנראה שהצליח להשריש את מורשת הפריסבי בשכבתו. השיכבה, שאצלנו ידועה כ- ל"ב, הפיקה מלבדו את אופיר חמו ונוי גאון, שתי בנות שאולי עדיין לא מוכרות בקהילה אולם אתם עוד תשמעו עליהן ותראו אותן. אופיר - handler, היא כיום השחקנית הכי חזקה על מגרש אצלנו, גם בקרב הבנים. יש לה שליטה מרבית בזריקות, רגל ציר שלא תראו הרבה, ותנועה מדהימה על המגרש. נוי - deep, יכולה ללמד כמה ממכם לקפוץ לדיסק ולא לוותר - אף לא בפני 3 גברים אימתניים שקופצים מולה. יש לה קריאת דיסק מושלמת והשתיים עובדות כמו שעון. מלבדן, יש את ג'וטי שהצטרפה לקראת סוף שנה שעברה, שחקנית הגנה בחסד שרק הולכת ומשתבחת. אסף - מכונת ריצה ואחד מהשחקנים העיקביים ביותר שלנו. אשל - mid יציב. סחלב ומאי - שחקניות ותיקות בעלות פוטנצייל אך עם בעיית זמן. השנה הצטרפו עוד 4 שחקנים מהשכבה - אלעד שתפס את מקומו של תמיר כמגדל צנום שכבר מרהיב בהגנה, מעיין (בן) בעל ראיית משחק מעולה, גם לו לא חסר גובה, נועם - אתלט עם אחד התוצאות הגבוהות בביה"ס בריצות, גם שחקן הגנה בחסד, ונדב - אחד האנשים שאפשר לראות על המגרש/במשחק איך הוא מיישם בו במקום את מה שלימדת אותו בדריל או מה שהסברת בתחילת האימון. ואלו רק משכבה אחת שמשחקים בנבחרת.
השחקנים בשכבה הזו מתאפיינים ברצינות, צמאון ללמוד וכן - הם רוצים לדעת ולשחק לפי חוקים וסדר. רק תנו להם לעשות דרילים או לתכנן טקטיקה והם ילכו אחריכם באש ובמים. תענוג!

אני אפסיק כאן כי מחר יש ביה"ס... כן, אני מורה ומורה גאה!!!

המשך יבוא...

אביגל
avigal

Re: קבוצת שדה בוקר - תכ"לס, יומן

הודעהעל ידי Dori » ד' נובמבר 18, 2009 3:10 am

WOW
אביגל, תמיד ידעתי שיש לך את זה.
כיף לקרוא ונראה שיש לכם בסיס איתן לקבוצה.

האם תוכלי לספר איך נראית שנת הפריסבי שלכם?
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

Re: קבוצת תכ"לס, יומן - 2

הודעהעל ידי avigal » ג' נובמבר 24, 2009 10:19 pm

שלום,
יום שלישי, אימון. שכבת י' עדין עובדת על טקס האש של חנוכה כך שמרבית הנוכחים היו מ י"א עליהם סיפרתי לכם פעם שעברה, 2 מ ט' ומספר בנים מי"ב.
משהו קרה השנה לבנים מי"ב, אותם בנים שכמה ממכם ששיחקתם נגדם בעבר שנאתם, אותם בנים שחן מכנה אבוריג'נים: ניב (נמוך מאד, דוראסל על המגרש שאולי כמה מההוליס יזכרו כמגן של מיקי), נבו - שחקן בחסד עליון בעל כישורים, אתלטיות, קריאת משחק וגם דם חם מאד. מי שיזכור אותו יהיו בעיקר הדיסקדרגונס ולא לטובה, כשהוא במשחק הספיריט נעלם לו. יונקי - הבלונדיני עם הראסטות, ושי קסל - ג'ינג'י אמיתי שיתאבד על כל דיסק ועוד יתפוס אותו אחרי שהיריב יעיף אותו. 4 הבנים האלו במשך השנים שהם בביה"ס נהיו לשחקני מפתח, ילדים שיעשו לייאוט גם על מגרש עפר, ירוצו כמו משוגעים בלי להתעייף ויתפסו גם ואולי בעיקר אם הזריקה לא טובה. מצד שני, רגל ציר אין, סדר אין, חוקים אין ומי סופר?!
שנתיים ניסיתי לגייס אותם לנבחרת, פה ושם הם באו אבל הסלידה והזילזול מחוקים ומשחק מסודר גברה על אהבתם למשחק. והשנה, פתאם, הם הופיעו אחד אחד ובזמנים שונים מוכנים להתמיד, ללמוד ולעבוד עם החברה מהשכבות הנמוכות ואפילו להקשיב לי (אני מחנכת של 3 מהם, זה הישג !). פתאום במשחק נגד הסטודנטים ניב דורש שיהיו תפקידים ונבו נותן הנחיות ולא צועק על חבריו לקבוצה. כן, זה בסוף מגיע - מתבגרים. אמן!

אז מה היה לנו היום? מכיוון שזה דף ביומן 'ציבורי' אני אנסה להציג את המצב בצורה הכי אובייקטיבית שאני יכולה ואם אני יוצאת כמתריסה אני מבקשת מראש את מחילתו של רפי.
רפי ואני כפי שאמרתי לכם בעבר מאמנים את הנבחרת יחד. לשנינו גישה מאד שונה למה, מתי ואיך צריך לאמן את הנבחרת. רפי נותן המון דגש על מיומנוית וטוען שאלו צריכים לבוא קודם ורק אחרי שליטה מלאה בזריקה ותפיסה צריך לעבור לצורת משחק מובנה, חלוקת תפקידים וכו'. אני לעומת זאת חושבת שהדברים צריכים לבוא במקביל וחושבת שצריך ללמד אותם לשחק לפי החוקים ובאופן מאורגן שכל אחד ידע איפה ומה הוא עושה על המגרש יד ביד עם שיפור הזריקות (לכולם יש יכולות בסיסיות). הבדלי גישות אלו הביאו לכך שאנחנו מחלקים את האימונים בינינו - אימון אחד רפי מעביר אימון שני אני מעבירה. זה לא אידאלי אבל כרגע זו פשרה.

היום היה אימון של רפי והוא החליט לעבוד על הגנה איזורית. הוא לימד אותם איך החברה שעושים את ה cup עצמו צריכים לזוז ומה המטרה שלהם. הוא לא הסביר את התפקיד של יתר שחקני ההגנה וגם לא מה ההתקפה עושה. מספר שחקנים עשו עבודה טובה וקלטו את הקונספט. אחרים לא הבינו את הקטע בעיקר אחרי שפיצחו את ה cup תוך שניות והחלו להתלונן ולהביע התנגדות נגד ההגנה הזו. רפי הסביר להם שעושים את ההגנה הזו בעיקר בתנאי מזג אויר גרועים אבל לא כולם השתכנעו.
המשחק עצמו היה כייף ושי קסל דפק לייאוטים אחד אחרי השני בעיקר להציל זריקות נוראיות שאני זרקתי לאנזון. מי שראה את גמר הקולג'ים של 2005 הוא מאד הזכיר לי את זיפרסטין. אופיר חמו ונבו עשו עבודה יפה מאד כהנדלרים ושושנה הטטניקית שלנו הייתה הסקוררית של המשחק.

ביום חמישי אימון נוסף ובשישי סדנה עם חן בנקירר במגרש הדשא הענק בקיבוץ רביבים. י' פינו להם את הזמן לבוא לסדנה, לעומת זאת חצי מה י"אניקים בסיור גיאולוגי ואילו אלה לוסקי הבטיחה לכבד אותנו בנוכחותה :P

עד לאימון הבא,
אביגל
avigal

הודעהעל ידי רפי » ד' נובמבר 25, 2009 2:57 pm

לאביגל ולמי שקורא.
כיוון ששמי ודעותי שורבבו פה לא נותר לי אלא להגיב: אם מלמדים משהו אחד באימון זה תמיד על חשבון משהו אחר. השחקנים שלנו מפסידים במשחקים בגלל ששחקני הקבוצות האחרות מאומנים ומיומנים יותר. אפשר להיות קבוצה מעולה עם שליטה במיומנויות ועם מעט אסטרטגיה וטקטיקה, ואפשר להיות גרועים עם הבנה נרחבת ברזי ההגנה וההתקפה אבל עם מוגבלות במיומנויות. כשמלמדים משחק צריך לגדול איתו בהדרגה. כך בכדורסל, כדורגל, טניס ,וגם אולטימייט.כולנו זוכרים איך, בשנה שעברה עלתה נבחרת הבנות שלנו למודת סדנאות ,וידע בפורס, סטק ועוד ,והובסה שוק על ירך בפני תלמידי שכבה ט שרובם ראו פריסבי בפעם הראשונה כמה חודשים לפני כן ולמדו בעיקר פורהנד, בקהנד, ורגל ציר ,בתוספת הרבה שעות משחק במגרש קטן.
רפי

הודעהעל ידי avigal » ד' נובמבר 25, 2009 5:24 pm

רפי,
כל דבר שלומדים אם לא מתרגלים לא שווה כלום. אומנם היו סדנאות ותאוריות אבל לרוב באימונים שבאו אחרי לא היה יישום של מה שנלמד, להפך, לא מעט פעמים יצאת נגד מה שנלמד בסדנאות הללו. עובדה שעד היום מרבית הבנות לא יודעות ליישם את הטקטיקות נעוצה בעיקר בשל חוסר תירגול באימונים ומשחקים. אנחנו לא יכולים לקחת את הקבוצה שלנו היום לשחק נגד קבוצות אחרות כי הם יעשו עבירות על ימין ועל שמאל והקבוצות האחרות, ובצדק, יתרעמו על כך (קח כדוגמא את המשחק נגד הדיסקדרגונס בתחילת שנה שעברה). בצורה שהקבוצה כיום משחקת עבירות אלו הם בלתי נמנעות.
לי חבל שאתה לא מוכן להשתמש בסדנאות שאחרים מעבירים לקבוצה שלנו כקרש קפיצה, לקבל הכוונה מאנשים שמבינים יותר מאיתנו באולטימייט ובכלל לדעת מה קורה בסדנאות.

אביגל
avigal

הודעהעל ידי itamar_r » ד' נובמבר 25, 2009 8:04 pm

רפי, אביגיל.
נחמד לקרוא על נושא האימונים שלכם, ואיך הכל מתפתח שם.
אני לא כלכך בטוח שאת מה שביניכם אתם צריכים לעשות על גבי הפורום אל תשכחו שגם התלמידים שלכם קוראים. ואמנם אתם לא "רבים" אבל גם אם יש שני מאמנים צריך להציג לפחות כלפי חוץ הנהגה נכונה.

מה שאני יכול להמליץ לכם מהנסיון שלי בהולילנדרס שהתאמנו לפני טורנירים גדולים תמיד הגדרנו מטרה. ייצאו מיילים לפני אימון של מה הולך לעבור באימון וגם הסברים קצרים על זה.
אני בהחלט מסכים עם רפי שחייבים לעבוד על מיומנות אישית, שליטה בצלחת, מארקינג בהגנה וכו' זה מאוד חשוב. ולדעתי כל אימון ללא יוצא מן הכלל צריך להתחיל בעמידה בזוגות בין 50 ל100 מסירות מכל הסוגים והמינים ואז קצת 3 man drill. זה נותן את הבסיס האישי ואת הבטחון לכל שחקן.

אחרי זה אפשר לעבוד על דברים קבוצתיים יותר, בין אם זה התקפה או הגנה שצריך לעשות באלאנס בינהם כי שניהם חשובים באותה מידה.
בנוגע לשמירה אזורית, רפי - אין שום טעם ללמד cup בלי להסביר את שאר תפקידי ההגנה כי זה לא יעיל, הcup לעולם יראה טיפשי ככה וההתקפה תשבור אותו. הגנה איזורית היא מכונה שעובדת ביחד בלי זה אין טעם. ודבר נוסף אם הם לא מאמינים לך ביעילות של זה, תראה להם סרטים כי כמו שאמרת שיש רוח וזה חלק בלתי נפרד מהמשחק הגנה איזורית היא יעילה בעשרות מונים מהגנה אישית.

אביגל - אני בהחלט מסכים איתך על העניין של הבנת המשחק והכל. בשביל שחקן מתחיל לרוץ לעומק ולתפוס צלחת יכול להיות הדבר שיגרום לו להתאהב במשחק. אני יודע מנסיוני האישי שאני עשיתי את זה כמעט שנה וקרעתי את התחת בהגנה. באותו זמן שיפרתי את שאר המיומניות האישיות.

זה חייב לבוא ביחד ואין ספק, וצריך לשמור את הדברים הפשוטים. ישנה נטייה לרוץ וללמד טקטיקות מפוארות שמאוד מבלבלות שחקנים מתחילים. וכן רובנו בארץ מתחילים אז בואו לא נקפוץ מעל לפופיק.

לסיום, זיפרסטיין ? I can`t believe it אבל אני מוכן להודות שטעיתי.

אתם חושבים שבן גוריון דיבר על להפריח את השממה הוא התכוון לאולטימייט פריסבי ?

(מתנצל אם זה נשמע מתריס, הכוונות שלי טובות )
If it doesn`t FLOW,
Then let it GO
itamar_r

הודעהעל ידי רפי » ד' נובמבר 25, 2009 9:05 pm

חבל שהגבתי כאן ואותי בטח לא יראו מגיב פה יותר.
רפי

הודעהעל ידי avigal » ה' נובמבר 26, 2009 12:55 am

איתמר,
תודה רבה על התגובה. זה שלא צריך להוציא את הכביסה המלוכלכת החוצה - אתה צודק. point taken. לגבי העצות שלך, תבורך!
אני לא מחזיקה מעצמי מומחית באולטימייט, מצד שני אני כן רואה במה שרפי ואני עושים מעין סלילת דרך, חלוציות בקמת קבוצות נוער בארץ. כן, היו כאלו שעשו זאת קודם אבל לא מספיק בכדי לשלול מאיתנו את התואר לחלוטין. ומכאן בא רעיון היומן - לתת מצד אחד השראה, רעיונות וכלים לאחרים שרוצים ללכת בעקבותנו, אולם מצד שני לקבל ממכם, הקצת יותר מנוסים ומבינים תגובות, הערות ויעוץ. אני לא מבטיחה יישום מיידי אבל בהחלט לקיחה בחשבון.

תודה.
אביגל
avigal

הודעהעל ידי גל.ל » ה' נובמבר 26, 2009 3:37 pm

שלום לקבוצת תכל"ס...
שאלה...
מה אתם עושים ביום חמישי עוד שבוע בדיוק?
עוד שבוע יש לנו (במכינה) סדרת שטח באיזור שדה בוקר וביום חמישי יש לנו שעה וחצי בקבר בן גוריון...
אני לא יודע אם יהיה זמן חופשי אבל במקרה הכינותי מראש פקקים, פריזבי וחולצה שחורה ולבנה...
יש מצב שאתם מרימים משחקון ביום חמישי בערך בשעות הצהריים?

ליטני
302024-0523
Gal Litani 0523-302024
WJUC 2010 -Team israel
More then just a team- it's a family
סמל אישי של המשתמש
גל.ל

קבוצת שדה בוקר - תכ"לס, יומן 3

הודעהעל ידי avigal » ה' נובמבר 26, 2009 7:47 pm

יום ה' - אימון.
הפעם אני אקצר בדברים כי מחר הסדנה ואני לא רוצה לפוצץ את הפורום עם תלאות הקבוצה.
אז, היום היה אימון על המגרש העפר הגדול שלנו. רפי המשיך ללמד אזורית והפעם הוסיף את תפקידם של יתר שחקני ההגנה מלבד אלו שעושים את ה cup. אחת הדרכים הטובות לראות עם הגנה עובדת או לא זה להסתכל על מה ההתקפה עושה. ובכן, בלי שמישהו הסביר להם או שהם ראו מראש, בצורה אינטואטיבית (= בשל אילוצים מההגנה) היה אפשר לראות פופרים, שחקני wings ו3 הנדלרים שהתמקמו דיי בקו לרוחב המגרש. במילים אחרות, החברה קלטו את האזורית ויישמו היטב את מה שלמדו!

זיפרסטין הג'ינג'י שלנו המשיך להציל דיסקים באנזון שעברו מיד ליד והיה ברור שהם ינחתו על הארץ (הבטחתי להראות לו את המשחק ההוא, ויום אחד איתמר, אני מקווה שתזכה לראות אותו בפעולה במו עיניך). הוא פשוט לא מוריד את העינים מהדיסק, לא מוותר וקריאת הדיסק שלו מדוייקת. נוי, שחקנית הדיפ שלנו הצטיינה הפעם בזריקות רחוקות ומדוייקות והגנה נמרצת על מעיין שגבוה ממנה בראש לפחות. אשל הצטיין כרגיל כשחקן mid עם קטים מעולים, סבלנות ונוכחות חזקה על המגרש. ניב, מה אגיד ומה אומר - נמצא בכל מקום על המגרש תוך קטים שמשאירים אבק בעיני השומר. הנער הפך ל team player בלב ובנפש, אחד שמשחק עם כולם, נותן פידבק חיובי ועידוד גם כשמפשלים. אני לא יודעת איך זה אצל מבוגרים אבל בקרב הנוער זה לא ברור מעליו שמעודדים ולא מקללים. יונקי הבלונדיני שלנו עם הראסטות נתן את לייאוט או שניים על העפר כפי שרק בשדה בוקר עושים והציל את הכבוד האבוד של קבוצתו בנקודת הניצחון עם שקיעתה של השמש. אומנם השריר נתפס לו והוא, עם הדיסק ביד, נשכב על הארץ בכאבים אבל אל דאגה - לסדנה מחר הוא יגיע.

רק נבו שלנו צריך ללמוד איך להתעורר בזמן ולא לאחר לאימונים, איך לצנן את הדם הזה שלו שמגיע לנקודת רתיחה מהר מדי כשלא הולך, ולא להתעצבן כי מה זה עוזר?! נראה לי שאני אתחיל להביא קוביות קרח למשחקים :lol:

להתראות מחר אחרי הסדנה אליה צפויים להגיע 15 משחקני הנבחרת. אולי, אולי גם הג'ינג'י שמתכנן לטייל מחר יצטרף ונהיה מספר עגול. ניסיתי לפתות אותו בהנחות לימודיות אבל או שהוא פשוט מכור לטיולים (הוא מכור) או שהוא יודע שאני לא באמת אמחק לו הברזות (אני לא).

אביגל
נ.ב. גל - חמישי הבא החברה יוצאים הביתה ולצערי יש לי מועצות פדגוגיות אחה"צ, אבל אם ממש תרצה אולי נוכל לארגן משחק קטן בפארק עם המדרשניקים בלעדי :cry:
avigal

הודעהעל ידי m-o » ו' נובמבר 27, 2009 5:53 pm

מה את אומרת אביגל שנפתח קבוצת משתמשים לשדה בוקר בפורום?
למיטב ידעתי אין אחת כזאת וחבל, כדאי שיהיה לאנשים של שדה בוקר את הנישה שלהם.
מחכה לשמוע את דעתך....
אורן

:flow:
Go With Your Flow
Go With Your Style
Go And Never Stop
And Just Go Out And Play!!!

מקום 16 בעולם בפריסטייל פריסבי לשנת 2009 ושנת 2010
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

הודעהעל ידי רפי » ו' נובמבר 27, 2009 8:34 pm

שלום לך.
אמנם שאלת את אביגל, אבל אני, בעד.
בברכה. רפי.
רפי

הודעהעל ידי m-o » ו' נובמבר 27, 2009 11:13 pm

אל תדאג רפי אתה בהחלט גם אדם בעל מילה בנושא :)
:flow:
Go With Your Flow
Go With Your Style
Go And Never Stop
And Just Go Out And Play!!!

מקום 16 בעולם בפריסטייל פריסבי לשנת 2009 ושנת 2010
סמל אישי של המשתמש
m-o
פריסטיילר, מנהל באתר, מדריך פריסבי ושאר ירקות

קבוצת תכ"לס יומן 4

הודעהעל ידי avigal » ש' נובמבר 28, 2009 2:07 am

שלום,
יום שישי - סדנת אולטימייט בקיבוץ רביבים.
לטיול יצאנו בלאנדרובר של ביה"ס ועוד שני מכוניות של הורים שעשו הקפצות לקיבוץ רביבים שנמצא כחצי שעה נסיעה מהמדרשה. אומנם השחקנים החדשים קצת הביעו חשש שראו שמי שנוהג בג'יפ הגדול זו אני אבל הותיקים הגנו על שמי הטוב כנהגת והגענו בשלום. עכשיו שאני חושבת על זה בדיעבד, הכל היה באשמת הקסטה שנבו שם בטייפ של החברים של נאטשה. אין ספק שהם גדולים מהחיים אבל המוסיקה הסמי דיכאונית הזו - חן, היא הסיבה שהחברה נראו מדוכדכים כמעה במשך הסדנה. אילו רק היה שם את סנטנה הכל היה נראה אחרת :!:
חן הגיע באיחור תל אביבי אופנתי ופקד על החברה לשחק לפניו. די מהר עלתה בעיית הסדר על המגרש כמו גם הריצות האופקיות והחוסר בדאמפ. שני דרילים והסבר לקטים אנכיים ושוב משחק. עוד דריל וחצי לדאמפ ושוב משחק. כשהשמש החלה לגלות אותות מצוקה חן החליט שזה הזמן לאתגר את החברה בדריל מורכב ביותר של קטים פנימה החוצה לאנזון. האמת, הם הצליחו לקלוט אותו בסופו של דבר.
חן עצמו היה במוד שקט, אולי עייף, וכל הזמן האשים את הגיל. לי ברור היה שאם מישהו מהדרגונס היה שם הוא כבר היה זורק לחן שזה לא הגיל אלא שהוא שמן. החברה עצמם נהנו, לי במיוחד היה כייף לראות איך היודניקים ששנה שעברה באותה תקופה ובאותו מקום לא הצליחו לעשות דריל אחד בשטף, אם מפני שלא הבינו מה צריך לעשות או שהפילו צלחות/זרקו קיבינמט, הפעם הבינו את הדריל, הרציונל מאחוריו ונעו פשוט טוב על המגרש (שלא לדבר על דיוק יפה בזריקות ובתפיסות).

ברור שב 3 שעות קשה להספיק הכל. לי חורה שעדין החברה לא משחקים מסודר מספיק, סטאק לא קיים. החברה יודעים יותר טוב מה הם עושים על המגרש אבל התקשורת (קט המשך, לא לחסום אחרים בריצה שלך וקריאת up) חייבת להשתפר.
כמו כן - מעיין צריך להפסיק לעשן כי לא הגיוני שילד ב י"א יתעייף כל כך מהר כשהמורה שלו באמצע גיל ה 30 שלה עדין מסוגלת לזוז; נוי שושנה ואסף צריכים להקשיב לגוף שלהם כשהוא צורח שכואב לו ולהפסיק לשחק בו ברגע אחרת בעוד חודש חודשיים הם לא יוכלו לשחק בכלל; ולמי שאין עדין פקקים זה הזמן לרכוש (חגי! יונקי! מעיין! דנה! וכל הי"א שהיו בסיור גיאולוגי!).

בשעת לילה מאוחרת זו הפתרון הטוב ביותר שעולה לי לבעיית הסטאק נקרא תומר קראוטהמר. השאלה היא האם לתומר יש זמן ורצון לקחת את האתגר? ו - האם יש מצב להביא את האיש שעבורו דרומה מגדרה זו מדינה אחרת, לרביבים :roll:

ליל מנוחה וחלום,
אביגל
avigal

הודעהעל ידי maayan.mw » א' נובמבר 29, 2009 12:02 pm

אביגל, כבר אמרתי לך את זה בסדנא ואני אחזור על זה שוב מול כל הופרום.
הסיבה היחידה שאני מעשן היא כי אני רוצה להיות כמו שני המאומצים שלך (לשעבר), וגם כוכבי הנבחרת...
ופשוט חשבתי שכל מי שבנבחרת והוא מעשן ישר הופך לטוב...
מעין.
maayan.mw

הבא

חזור אל קבוצת שדה בוקר-תכל"ס

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד