קבוצת שדה בוקר - תכ"לס, יומן

הפורום של קבוצת שדה בוקר

Re: קבוצת שדה בוקר - תכ"לס, יומן

הודעהעל ידי nevoh0 » ג' מרץ 09, 2010 10:38 pm

ראפי, בוא נילך להראות לסטקים מהמרכז איך משחקים אולטימט אמיתי. שים אותנו בבית ב' וניקח מקום ראשון!!
nevoh0

הודעהעל ידי ofir hemo » ד' מרץ 10, 2010 1:04 am

ניראלי שבאמת עדיף שנשחק בבית האמצעי,
וננצח, כמובן..(:
ofir hemo

הודעהעל ידי רפי » ד' מרץ 10, 2010 1:17 am

הבעיה שאין כמעט סטקים מהמרכז בדרג ב. הייתי מעדיף שהיית אומר: בוא נלך לדרג א כי אנחנו לא נופלים מאף אחד. אולי אני טועה, אבל נראה לי שיש אצלנו כמה שחקנים [ואתה ביניהם] שהם מהטובים בארץ כיום. בעבר לא היו לשחקנים שלנו נעלי פקקים. שחקן טוב ללא נעלי פקקים הופך אוטומטית לשחקן בינוני. פעם אחת באנו למשחק מול נבחרת הנוער. הם עם נעלי פקקים ואנחנו עם נעלי ספורט. איזה סיכוי היה לנו?
בעבר גם מצאנו עצמנו תמיד באליפויות הארץ ללא שחקני מפתח שהעדיפו [למשל] ללכת לטיול במקום לבוא.
אם לא עכשיו [לנסות להפתיע] אז מתי?

מצד שני גם להשתתפות בדרג ב יתרונות משלה.

אני בעד שינוי שיטת המשחקים [הפורמט], כך שנוכל לשחק גם נגד קבוצות כמונו וגם כנגד כאלו הנחשבות חזקות יותר.
רפי

הודעהעל ידי רפי » ה' מרץ 11, 2010 12:51 pm

טוב, אפילו אימון אחד לא הצלחנו לעשות כבר המון זמן: הכנות לעדלאידע, חופשה פורים , הכנות לסדנאות, סדנאות, חופשת פסח. ממש יופי...
אנחנו נהיה 14 שחקנים [כנראה]. נראה לי שנעמיד שני הרכבים זהים בכוחם וכל כמה נקודות הם יתחלפו. אני לא הולך להביא שחקנים [ושחקניות] על מנת שיראו את הדשא ולפעמים ידרכו עליו.
מה גם שכולם משלמים על מנת להשתתף ולא על תקן מעודדים.
הרכב אחד יתבסס על שחקני יב, והרכב שני- כל השאר.
אם אכן יהיו 14 אני לא משחק כלל. אם יהיו פחות, אשחק.
תפקידים בהתקפה- יהיו. משחק מובנה [סטקים]: שביעיה על המגרש שתרצה- תעשה, שביעיה שתעדיף משחק חופשי תשחק חופשי.
אזורית? רק אם תהיה רוח.
רפי

הודעהעל ידי ofir hemo » ד' מרץ 31, 2010 12:01 pm

חברה אל תשכחו לחתום על הטפסים זה ממש חשוב אחרת יעשו לנו בעיות, במיוחד למי שמתחת לגיל 18 וצריך חתימה של הורים..
הצבע שלנו הוא כחול ולבן אז להביא חולצה לבנה חולצה כחולה!

יאללה נתראה שיהיה חג שמח (:
ofir hemo

הודעהעל ידי רפי » ה' אפריל 01, 2010 11:03 pm

מי ראה את המערבון הבילתי נשכח :שבעת המופלאים. נראה לי שגם אנחנו היינו היום [קצת] שבעת המופלאים. ניפצנו [כמעט] את התיאוריה שאולטימייט משחקים עם מחליפים, ניצחנו [בדרג האמצעי]3 משחקים שקולים וקשים והפסדנו לבאר שבע על חודה של נקודה.
היה קשה אבל כיף. כל הכבוד לנבו, ניב, שי, אופיר, אלעד ואשל.
רפי

הודעהעל ידי Dori » ה' אפריל 01, 2010 11:25 pm

:flow:
Go with Your FLOW
תמונה
<<------------->>
סמל אישי של המשתמש
Dori
זורק ספין על

הודעהעל ידי segall » ו' אפריל 02, 2010 1:38 am

כל הכבוד!!! לשחק עם 7 שחקנים ולנצח שלושה משחקים ולהפסיד משחק אחד על נק' אחת זה לא מעולה!!!

שיחקתם אותה בענק!!!
אין כמו צלחת חמה בבוקר קר
סמל אישי של המשתמש
segall
מנהל האתר

הודעהעל ידי nevoh0 » ו' אפריל 02, 2010 3:23 pm

דבר ראשון אני חושב שהיה אחד הטורנירים היותר מוצלחים שהשתתפתי בהם, לא היתי בהרבה.
דבר שני אני חושב שלטורניר הבא אנחנו כן נוכל להיתמודד עם הדרג העליון, בתקווה שיגיעו שחקנים מחליפים. אהם אהם.. וחוץ מיזה היה כיף גדול לשחק עם החברה שכן הגיעו ואני חושב שכל אחד נתן 110 אחוז מעצמו בכל מישחק אז כל הכבוד לנו. וכן ירבו אירועים כאלו :)
nevoh0

הודעהעל ידי nevoh0 » ו' אפריל 02, 2010 3:24 pm

אה ועוד דבר,
כל הכבוד לרפי שרץ איתנו כמו גיבור 4 מישחקים. רפי אתה המלך
nevoh0

תכ"לס, יומן

הודעהעל ידי avigal » ה' אפריל 15, 2010 6:04 pm

יום חמישי, אימון

הרבה זמן לא כתבנו על האימונים בעיקר כי לא היו. גם עכשיו רפי ואני חרדים בפני כל החופשות והבגרויות הקרבות אבל היום נראה כי תקווה לקבוצתנו המדברית עדין קיימת ושרירה.
שיכבת י' בנודד (טיול בשטח של כמה ימים) וי"ב החננות לומדים למבחן גדול באזרחות מחר. אז מי נשאר? בי"א חצי מהשחקנים עם שברי הליכה (נוי, נועם, מאי), אלעד בב"ש ואסף חרד לעתיד שלו. ובכל זאת, מי נשאר?
אופיר חמו התותחית על שלנו שרובכם כבר הכרתם בליגות הכובע ובפאסאובר, ג'וטי שמשום מה הפעם לא הצליחה להפעיל את קסמיה ולמשוך את הנערים מי"ב (על תדאגי, הם עוד יחזרו על ארבע!), נדב המלאך ואשל טחנאי שהגיע ישירות מצו ראשון. מסתבר שלהיות שחקן בקבוצת אולטימייט ועוד בנבחרת ישראל פותח לך דלתות בצה"ל. אשל סיפר למראיינת בצו הראשון על הספורט ופועלו בתחום ואמר שהדבר מאד הרשים אותה.
יופי, אז הגענו ל 4 + רפי ואני, לא מספיק בשביל אימון. אז מי נשאר???????????????
הטטניקים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

חן - מצאתי לך את מירנדה רוט הישראלית. הלל - טטניקית בלונדינית, יפיפיה, חכמה ו - חיה רעה בכל מה שקשור לספורט. היא רק בתחילת דרכה וכבר יש ספין מטורף, קריאת דיסק ברמה של נוי שלא לדבר על תפיסות מהזריקות הפשוטות לתפיסת דיסק במצבים בלתי אפשריים, וכמובן שיש לה את אותו אש בעיניים כמו לכל שדה בוקרית טובה. היא ספורטאית מלידה, משחקת את רוב סוגי משחקי הספורט וכישרונית חבל על הזמן. פשוט ללקק את האצבעות. שמתי עליה את חמו שתחנוך אותה ואני מקווה שבעתיד יצא לכם לראות אותה. חמו וג'וטי אומרות שהיא המועמדת הראשית לנבחרת הבנות שתייצג את ישראל שנה הבאה...
מלבד הלל הגיעו גם אוריה, יונתן, עמית ועופר. עופר במבנה גוף וצורת משחק מזכיר את יהל נחימוב. לעמית יש יכולות טובות אבל הוא ליצני דבר שגורם להחמצות. כשערן יחזור שנה הבאה נלביש אותו עליו בכדי שיכניס בו קצת משמעת ועמוד שידרה. יונתן יכול להיות לדעתי הנדלר טוב אבל מלבד זריקות הוא צריך לעבוד על ביטחון עצמי. ואוריה - תענוג! חייב עבודה של זריקות ולימוד משחק מסודר אבל לילד פשוט יש את זה.

באימון עצמו עבדנו על זריקות, הגנה ורגל ציר (3 man drill). היה ממש כייף לראות את אשל לוקח אחריות על השלשה שלו, מראה, מסביר ומתקן.
המשחק היה על מגרש העפר שלנו - 5 על 5. הייתה רוח חזקה והחברה שיחקו יפה. אני אשאיר לרפי לחוות דעה מיקצועית אבל סה"כ היה ממש כייף, המשחק היה צמוד והכי חשוב, הטטניקים אמרו שיחזרו.

יאללה שדה בוקר!!!
avigal

הודעהעל ידי שיקסל » ד' אפריל 21, 2010 11:50 am

קודם כל,עוד לא כתבתי פה על טורניר פסח אבל אני רוצה להגיד שבאמת היה מדהים,היה כיף מטורף והיה מאוד מאתגר ומגבש לשחק רק 7 שחקנים שכל אחד קרע את עצמו ונשאר עם אש בעיניים במשך כל המשחקים ובמיוחד לך רפי אני חושב שמגיע כל הכבוד ותודה רבה על ארגון הקבוצה!

כבר ראינו שהבעיה העיקרית שלנו באימונים מעכשיו עד סוף השנה הם כמות האנשים,אני חושב שהפתרון האידאלי הוא ללכת לשחק בפארק,זה גם מסתדר עם משחק קטן יותר וגם(ומי האמין שאני אגיד את זה) צריך לשחק על דשא.. חוץ מזה שככה גם אפשר להתאמן על הרבה דברים גם אם אין משחק.

הבעיה: טנצר המניאק

הפתרון: מלחמה :twisted:
אני חושב שכדאי שנלך לשם בהזדמנות הקרובה רק החבר'ה ובמידה ויתפתח קרב עם כוחות הרשע נפתור אותו במקום,אני מאמין שקצת רוח קרב וכמה מילים טובות מאיתנו יפתרו את המצב. בן גוריון היה מתבייש בהם.
מקווה שנוציא את הפעולה בהקדם האפשרי(אולי יום שישי אפילו)
שיקסל

הודעהעל ידי lordernst » ג' אפריל 27, 2010 8:52 am

סליחה שלא עניתי הרבה זמן. אבל עכשיו יש לי עדכונים יותר מעניינים. דבר ראשון שמעתי ששיחקתם מצוין בפאסאובר וזה באמת נשמע כמו 4 משחקים מאוד אינטנסיבים.
עכשיו לענות על כמה שאלות של רפי. בית הספר פה ברמה לימודית גבוהה אבל החלק הלימודי לוקה בחסר. אני שבחרתי ללכת לשני שיעורי ספורט כל יום מאוד אהבתי, זה מחולק ליחידות שונות והשיעור השני שהיה לי זה היה רק לספורטאים אינטנסיביים שרוצים לעבוד על פיתוח חוזק וכושר. התעסקתי פה בכמה דברים בין השאר פוטבול והתאבקות אבל בסופו של דבר חזרתי לאולטימייט. ועכשיו לעדכוני אולטימייט האמיתיים, בסופש האחרון השתתפתי עם הקבוצה שלי באליפות קליפורניה באולטימייט פריסבי לתיכון, הטורניר היה מורכב משישה משחקים שנפרסו על גבי יומיים. ביום הראשון היו המשחקים נגד קבוצות שהיו יחסית חלשות היו לנו שלושה נצחונות והאחד המרשים ביותר היה משחק של 45 דקות שניצחנו 15-0. ביום השני ברבע גמר היינו נגד קבוצה שניצחנו כבר 4 פעמים השנה והם נתנו לנו פייט רציני אבל ניצחנו אותם בסופו של דבר במשהו כמו 13-4. המשחק השני היה מאתגר, זה היה משחק צמוד לכל אורכו משחק מתיש שכולם הכניסו לתוכו את כל יכולתם, ניצחנו 14-10 ואז הגענו לגמר, הקבוצה השנייה שהייתה שם הייתה קבוצה מקצועית של בערך 4 שנים, הם אכלו אותנו אבל אני חייב לציין שלא הייתה להם אף נקודה קלה ואנחנו נתנו את כל מה שהיה לנו. בסופו של דבר קיבלנו מקום שני בקליפורניה שלדעתי זה הישג די מרשים, בחיים לא דיימינתי שזה מה שאני יעשה פה. מה שלא ציינתי לפני זה ולדעתי היה אחד מגולות הכותרת בתחרות היה המשחק בסוף היום הראשון, משחק ראווה בין מאמני הקבוצות לבין שילוב של רבולבר ופיורי (שתי הקבוצות הכי טובות בארהב שרוב השחקנים שבאו גם נמצאים בקבוצה של ארהב), היה משחק מדהים רמה שונה לגמרי של הספורט המאמנים נתנו פייט לא נורמלי ואני שמח לציין ששלוש מתוך שש הנקודות שהמאמנים עשו היו תפיסות מטורפות של המאמן שלנו. זה כל מה שיש לי לאמר עכשיו. אני פתוח לשאלות והפעם אני יענה יותר מהר.
Sincerely Yours Eran Brandeis
ערן ברנדייס
lordernst

הודעהעל ידי eshel » ג' אפריל 27, 2010 2:08 pm

שמוק כל הכבוד, אבל יש לי שאלה... איזה קבוצות עולות לתחרות נגד שאר המדינות באזור? רק מקום ראשון או גם שני שלישי?
eshel

הודעהעל ידי lordernst » ג' אפריל 27, 2010 8:31 pm

התחרות האזורית שנקראת WESTERNS שזה בעצם התחרות של כל מערב ארהב היא תחרות שנרשמים אליה והיא לא קשורה לטורניר כלל קליפורניה. מהקבוצות ששחיקנו נגדן רק קבוצה אחת נרשמה לזה וזאת הקבוצה שניצחה אותנו. הקבוצה שלי גם הולכת אבל אני נמנעה מזאת בגלל המחירים של הטיסות.
Sincerely Yours Eran Brandeis
ערן ברנדייס
lordernst

הקודם

חזור אל קבוצת שדה בוקר-תכל"ס

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים